jac505
Ta wielka modlitwa, wierzę że pomoże złagodzić ataki szatańskie na społeczność wierzących w Jezusa w Polsce. Spodziewajmy się tych ataków. Będą TARCIA i będą ISKRY ! Mam przeczucie, że z tych TARĆ wystrzeli ISKRA do innych krajów i przygotuje je na przyjście Pana naszego. Panie Jezu przyjdź !
Weronika....S
EP będzie jednakże robi co może, żeby wyplenić katolicką wiarę i kult religijny. Znowu bezprawne dyspensy od Mszy Świętej, by osłabić zaangażowanie religijne w tym szczególnym okresie, kiedy oddajemy cześć Wszystkim Świętym i w oktawie modlimy się za dusze czyśćcowe - powtarza się sytuacja z okresu Wielkanocy - EP uważa pewnie, że dusze czyśćcowe mogą czekać na lepsze czasy i na istotnie …More
EP będzie jednakże robi co może, żeby wyplenić katolicką wiarę i kult religijny. Znowu bezprawne dyspensy od Mszy Świętej, by osłabić zaangażowanie religijne w tym szczególnym okresie, kiedy oddajemy cześć Wszystkim Świętym i w oktawie modlimy się za dusze czyśćcowe - powtarza się sytuacja z okresu Wielkanocy - EP uważa pewnie, że dusze czyśćcowe mogą czekać na lepsze czasy i na istotnie katolickich zwierzchników Kościoła.
Dyspensy od Mszy świętych nie istnieją. Od Mszy zwalnia choroba, słabość starcza czy brak kapłana.
Jeżeli chodzi o lęki, to są one wynikiem wariackich czasów i straszenia ludzi przez władze świeckie i duchowne.
Nie ma żadnej pandemii, obecnie są ewentualne słabości grypowe, jak zwykle jesienią.
Mam w rodzinie osobę, która jesienią z zasady przechodzi stany grypowe, ale teraz to tałatajstwo nazwało koronawirusem.