Clicks8
NewsLetters

ВВП: Подяка 12 700 лікарям, які виступили за правду проти коронапсихозу

відео: wistia.com/medias/4y5jqjdikw
rumble.com/vpl9an--12-700-.html ugetube.com/watch/ikAwtcHMuBAqIQu cos.tv/videos/play/32244870063100928 bitchute.com/video/yholOSZRhobb/


Візантійський Вселенський Патріархат (ВВП), який захищає основні підвалини християнства, звертає увагу на алярмуючу декларацію. Від імені усіх щирих християн висловлюємо подяку дванадцяти тисячам семистам лікарям і науковцям за те, що вони виступили за правду проти системи брехні, яка зловживає медициною. Їхня міжнародна група опублікувала декларацію, в якій вони виступають проти коронавірусної політики та звинувачують її творців у злочинах проти людяності. Справа в тому, що лікарям забороняють надавати своїм пацієнтам лікування для порятунку життя, а наукові дебати придушуються або прямо караються. У декларації зазначено, що нехтування лікуванням призвело до додаткових захворювань та смертей.

Саміт лікарів і вчених відбувався з 12 до 14 вересня у Римі. Дискусія стосувалася пандемії коронавірусу. Коротко цитуємо з декларації:

«Ми, лікарі світу, об’єднані та вірні клятві Гіппократа, визнаємо, що медична професія ‒ така, якою ми її знаємо ‒ знаходиться на роздоріжжі. Тому ми змушені заявити наступне:

Творці суспільної політики вирішили просувати так звану «спільну стратегію лікування», яка призводить до додаткових захворювань та смертей.

Тисячі лікарів позбавлені можливості надавати лікування своїм пацієнтам. Аптеки, лікарні та органи охорони здоров’я створюють перешкоди… це призводить до сотень тисяч додаткових смертей пацієнтів.

Це вже не медицина. Це не охорона здоров’я. Ця політика в дійсності представляє собою злочини проти людяності.

З огляду на це ми вирішили наступне: Лікарі повинні мати свободу займатися лікарською практикою і наукою, не боячись покарання, цензури, очорнювання чи дисциплінарних заходів, включаючи можливу втрату ліцензії. Однак втручання державних суб’єктів та організацій надалі перешкоджає нам, лікарям, обслуговувати хворих, які потребують допомоги.

Неможна перешкоджати лікарям призначати безпечні та ефективні методи лікування. Обмеження надалі призводять до додаткових захворювань і смертей».

Візантійський Вселенський Патріархат захищає Божі закони та основні правди віри, необхідні для спасіння. В теперішній час через доктринальні єресі падають і моральні принципи, що веде до самознищення Церкви, а також цілого людського суспільства. Християнські держави узаконюють гендерну політику, антивиховання, цілеспрямовану деморалізацію, викрадання дітей соціальними службами. Це призводить до моральної та психічної тиранії дітей, так що лише в Норвегії щороку 70-100 вкрадених дітей здійснюють самогубство.

Ці злочини прикриваються позитивними фразами про права жінок і дітей і так званим правом сексуальних меншин ЛГБТК на усиновлення викрадених дітей. Насправді це злочини проти Бога і людства. Відповідальність за ці злочини лягає на апостатичний Ватикан, який розпочав своє відступництво ще ІІ Ватиканським Собором, а сьогодні довершує лжепапою Бергольйо.

Так званий Франциск незаконно скасовує Божі заповіді та запроваджує сатанізацію Церкви. Він інтронізував у Ватикані демона Пачамаму і пропихає подружжя содомітів. Він навіть нахабно і демагогічно пропихає злочинну експериментальну мРНК-вакцинацію.

Тому сьогодні ми з великою вдячністю оцінюємо декларацію понад дванадцяти тисяч семисот лікарів. Ця декларація викриває політиків, а також прелатів-Юд у втраті совісті, у зраді віри та у злочинах проти людяності. Ними вони стягнули на себе відповідальність за фізичну смерть багатьох, а також за духовну смерть спокушених душ. Відступницький Ватикан вже не є стовпом правди і совістю людства. Цей берголіанський Ватикан став стовпом брехні та рушійною силою автогеноциду людства.

Візантійський Вселенський Патріархат у цей час найглибшої зради та відступництва від нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа захищає істинне вчення та моральні принципи. Від імені усіх щирих християн ми висловлюємо привселюдну подяку всім лікарям, які виступили проти системи брехні та смерті, за якою стоїть ангел світла, люцифер, тобто сатана. Нагадуємо, що остання перемога над дияволом і його слугами належить Богу, нашому Господу і Спасителю. Ті, які боряться за правду, отримають від Нього вінець вічної перемоги. Цей вінець чекає і відважних лікарів, які виступили за життя проти смерті.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

8.11.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8