Clicks1.5K
csk.news
7

Začali búrať slávnu katedrálu v Christchurch

V katedrále Najsvätejšej sviatosti v Christchurchi na Novom Zélande sa začali demolačné práce v hodnote 1,2 mil. USD.

Pozostatky troch biskupov pochované v bočnej kaplnke budú odstránené až po zbúraní kostola na úroveň terénu.

Katedrála bola dokončená v roku 1905 a bola po zemetrasení v septembri 2010 zatvorená. Vo februári 2011 zemetrasenie spôsobilo pád dvoch zvoníc a destabilizovalo kupolu, ktorá bola neskôr odstránená.

Zruženie "Obnovte našu katolícku katedrálu" (ROCC) sa pripravuje demoláciu legálne spochybniť.

Podľa zdrojov, ktoré hovoria pre Gloria.tv, sa byrokrati diecézy rozhodujú bez informovania veriacich.

Biskup mesta Christchurch, Paul Martin, tvrdil, že obnova budovy bude stáť príliš veľa, napriek tomu má v úmysle utratiť 57 miliónov dolárov na nové miesto v centre mesta bez dostupných výkresov novej katedrály.

Obrázok: © wikicommons, CC BY-SA, #newsWpnraheeja
Joske
Od časů Adama až podnes obchází člověka Ďábel, aby lstivým jazykem zcizil, co je Božího.
Zde je jedno pravidlo. Pokud nerozpoznáváte, že jste v každém okamžiku oklamáváni vládcem tohoto světa, pak už vás Ďábel pohltil.
8Buďte střízliví a bděte, protože váš protivník Ďábel jako řvoucí lev obchází a hledá, koho by mohl zhltnout. 1Petr 5:8
Nechali jste se zhltnout a náležíte Ďáblu. Satanova matrice …More
Od časů Adama až podnes obchází člověka Ďábel, aby lstivým jazykem zcizil, co je Božího.
Zde je jedno pravidlo. Pokud nerozpoznáváte, že jste v každém okamžiku oklamáváni vládcem tohoto světa, pak už vás Ďábel pohltil.
8Buďte střízliví a bděte, protože váš protivník Ďábel jako řvoucí lev obchází a hledá, koho by mohl zhltnout. 1Petr 5:8
Nechali jste se zhltnout a náležíte Ďáblu. Satanova matrice se stala vaším domovem, ztratili jste všechnu naději na záchranu. Ďábel vás obelhal, že jste již spaseni a proto jste přestali hledat Boha. Kdo nehledá, nemůže nalézat.
Kolik katedrál se ještě bude muset zbourat, kolik jich ještě vyhoří, kolik křesťanských chrámů se promění na mešity, abyste poznali, že probíhá výměna matric? Nová matrice bude mít mnohem pevnější mříže.
Kallistratos
Je asi snadnější uveřejňovat zprávy ze světa o tom, jak se někde něco z nějakého důvodu bourá... Je asi snadnější mluvit o nějaké výměně matric😁 , než podporovat záchranu sakrálních památek a nebo informovat o sdruženích nebo společenstvích která se o to snaží... A ta tu jsou. A působí nejen v naší zemi... Šířit blbou náladu, podporovat skepsi a nedůvěru, přilévat benzín do ohně je velmi, velmi …More
Je asi snadnější uveřejňovat zprávy ze světa o tom, jak se někde něco z nějakého důvodu bourá... Je asi snadnější mluvit o nějaké výměně matric😁 , než podporovat záchranu sakrálních památek a nebo informovat o sdruženích nebo společenstvích která se o to snaží... A ta tu jsou. A působí nejen v naší zemi... Šířit blbou náladu, podporovat skepsi a nedůvěru, přilévat benzín do ohně je velmi, velmi snadné...⛽🔥
Joske
Kolik katedrál se ještě bude muset zbourat, kolik jich ještě vyhoří, kolik křesťanských chrámů se promění na mešity, abyste poznali, že probíhá výměna matric?
Dana22
Fakty,ktoré by sme mali vedieť

Vraťme nenarozeným dětem právo na život.
Zdroj: http://pro-zivot.pise.cz/
U.S.C.A.E.
stav Cirkvi
Libor Halik
Strašné znamení, když katolický biskup bourá katedrálu! Asi je zednář, Jidáš. Pokud bourání novozélandští katolíci nezabrání, dopadne Nový Zéland za blížící se 3. světové války nejspíš strašně. Navíc je katedrála zasvěcena Nejsvětější svátosti eucharistie!!!!
Libor Halik
Tento týden tu soudem odsoudili na doživotí muže herce, který hračkovou pistolí jakoby postřílel několik desítek muslimských herců, kteří po skončení divadla vstali a umyli se od červené limonády. A nyní tu bourají katolickou katedrálu, po které je město nazvané. Typická zednářská rafinovanost.