Clicks328
Agnus
22

Opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!

Bunt NoVax: Opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!
To, co obserwujemy, to realizacja szerszego programu strategicznego, którego zasadniczą częścią są masowe szczepienia.
neon24.pl/…st/162150,bunt-novax-opieraj-sie-odmawiaj-odrzucaj
"Nie wszystko stracone, nie do zdobycia wolą i odwagą, by nigdy się nie poddawać i nie ulegać ”. - John Milton
Dziś takie małe podsumowanie czegoś, czego jesteśmy świadkami od ponad roku. Świetny artykuł Mika Whitneya.
================

Czy zastanawiałeś się nad dziwnymi wydarzeniami z ostatnich 15 miesięcy? Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele krajów przyjęło tę samą politykę, która nigdy wcześniej nie była stosowana i nie ma podstaw naukowych?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego skuteczne leki i terapie ratujące życie są aktywnie i agresywnie tłumione?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego światowej sławy naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy zostali zablokowani na Twitterze i usunięci z Facebooka?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego wszystkie kanały informacyjne z taką samą histerią, jak ich konkurenci, relacjonują codzienne wydarzenia?

Bardzo trudno jest spojrzeć na wydarzenia z ostatnich 15 miesięcy i nie podejrzewać, że pod tą historią Covida może kryć się coś więcej niż na pierwszy rzut oka; że chociaż infekcja w rzeczywistości zabija głównie osoby starsze z licznymi chorobami współistniejącymi, być może wirus mógł zostać wykorzystany do promowania programu politycznego, o którym wciąż niewiele wiemy. Mimo to są rzeczy, których możemy być pewni, na przykład to, że cały strach i histeria zostały podejrzanie zmanipulowane w celu promowania powszechnych szczepień. Wydaje się to dość oczywiste. W rzeczywistości aktorzy pociągający za sznurki tej operacji Covid otwarcie przyznali, że ich celem jest zaszczepienie "wszystkich 7 miliardów ludzi"na planecie Ziemia. Łał. Niewiele zostawili dla wyobraźni, prawda?
A jeśli tak jest, możemy bezpiecznie założyć, że większość histerii została celowo wyolbrzymiona, aby osiągnąć założony cel. To dość prosta formuła: "Przestrasz wszystkich na śmierć, a następnie zmuś ich do zaszczepienia". Przynajmniej wydaje się, że jest to teoria operacyjna. I z pewnością nie tylko ja tak uważam. Jest też dr Peter McCullough, lekarz medycyny wewnętrznej, który specjalizuje się w kardiologii. Oto jak podsumował sytuację w ostatnim wywiadzie dla Rumble:
"Myślę, że cała ta pandemia od samego początku dotyczyła szczepionki. Wszystkie drogi prowadzą do szczepionki. W Azji Południowo-Wschodniej i Europie są już miejsca, w których kładą podwaliny pod obowiązkowe szczepienia. Obowiązkowe! Oznacza to, że ktoś przybija cię do ziemi i wbija w ciebie igłę. Tak bardzo chcą szczepień". ( 16-minutowy wywiad z dr Peterem McCullough, Mercola mercola.com/…is-whole-pandemic-was-about-the-vaccine_1920_.aspx .)
Powtarzam: "Chodzi o szczepionkę". Oznacza to, że cały szum z zeszłego roku, w tym maski na twarz, dystanse społeczne, blokady, zawieszenie szkoły, zrujnowane firmy, puste kościoły, codzienne żniwo śmierci i niekończące się doniesienia prasowe na izbach przyjęć, gdzie zaniepokojeni lekarze pospiesznie pchali nosze w przypadku pacjentów w stanie śpiączki trafiających na OIOM wszystko to zostało wymyślone z myślą o jasnym celu; przygotowanie owiec do zaszczepienia na skalę przemysłową miksturą, która nie została zatwierdzona przez FDA, nie zakończyła badań klinicznych III fazy, a jej długoterminowe negatywne skutki pozostają całkowicie nieznane. Czy to może być bardziej przerażające? Prawdopodobnie tak.
Oczywiście uwaga przeniosła się teraz na Chiny. Chiny, Chiny, Chiny. To zawsze i tylko Chiny. Chińczycy rzekomo bawili się śmiertelnymi patogenami w Instytucie Wirusologii w Wuhan. Bezpieczeństwo nie byłoby najlepsze, a to sugerowałoby, że wirus – który zainfekował świat i załamał światową gospodarkę – mógł wyciekać z chińskiego laboratorium. Więc obwiniajmy Chińczyków. To wszystko ma sens, dopóki nie zanurzysz się trochę głębiej i okaże się, że amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia "sfinansowały kontrowersyjny Instytut Wirusologii Wuhan" za „projekt o wartości 3,7 miliona dolarów na zbieranie i badanie koronawirusów nietoperzy ” (z 2014 do 2019), a wkrótce potem z "kolejnym projektem o wartości 3,7 miliona dolarów ” thediplomat.com/…ld-the-us-have-funded-the-controversial-wuhan-lab/ ” , który wydaje się obejmować badania nad nabyciem funkcji”, badania, które dowodzą, w jaki sposób wirus może nabyć zdolność do zarażania nowego gatunku zwierząt ”.
To finansowanie z NIH wygląda bardzo podobnie do umowy podwykonawczej, chociaż potrzebujemy więcej szczegółów. Ale przynajmniej umowa sugeruje, że może istnieć pewna wspólna odpowiedzialność za rzekomą ucieczkę wirusa z laboratorium.
Może czegoś mi brakuje, ale wydaje mi się, że wszyscy, którzy obwiniają Chiny mogli być trochę zbyt pochopni w swojej ocenie. W końcu mem „ winić Chiny” może być tylko kolejną dywersją mającą na celu ukrycie zaangażowania USA. Nie możemy tego wiedzieć na pewno. Po drugie, nie ma powodu, by sądzić, że rzekomy "wyciek wirusa" był "wypadkiem". W rzeczywistości istnieje góra poszlak, które sugerują, że jest inaczej. Na przykład, jak wytłumaczyć fakt, że w październiku 2019 r. elity Fundacji Gatesa, Bank Światowy, wielkie media, wielkie firmy farmaceutyczne, ONZ, CDC, CIA, chińskie Centrum Kontroli i John Hopkins University przeprowadzili "ćwiczenie symulacyjne na żywo, aby przygotować przywódców publicznych i prywatnych do reagowania na pandemię"?
Co za ciekawy zbieg okoliczności... Niektórzy fanatycy teorii spiskowych mogą pomyśleć, że ci wielbiciele prawdy naprawdę wiedzą, co się wydarzy. Co za szalony pomysł, nie?
Spotkanie nazwano „ Wydarzeniem 201 ” i wzięli w nim udział przedstawiciele głównych ośrodków władzy na świecie, aby dopracować szczegóły planu operacyjnego, który zostanie wykorzystany do osiągnięcia pożądanego przez wszystkich wyniku. Oto jak Johns Hopkins próbował złagodzić podejrzenia wywołane przez to wydarzenie:
"W scenariuszu stworzyliśmy model fikcyjnej pandemii koronawirusa, ale wyraźnie stwierdziliśmy, że nie była to prognoza. Wręcz przeciwnie, ćwiczenie posłużyło do podkreślenia stopnia przygotowania i rodzaju reakcji, które prawdopodobnie byłyby potrzebne, aby poradzić sobie z bardzo poważną pandemią. Mimo że nasze ćwiczenie studyjne obejmowało nowego i fikcyjnego koronawirusa, dane wejściowe, których użyliśmy do modelowania potencjalnego wpływu tego fikcyjnego wirusa, różnią się od nCoV-2019". ( Armstrong Ekonomia )
Czy to nie jest najgłupsza wymówka, jaką kiedykolwiek słyszałeś? W rzeczy samej. Powinniśmy wierzyć, że żadna z tych elit nie miała najmniejszego pojęcia, że kilka miesięcy później świat zostanie wepchnięty w globalną pandemię, w której twierdzenia ich "ekspertów zdrowia publicznego" ominą parlamenty i zgromadzenia ustawodawcze na całym świecie, i że niewybrani eksperci przyznaliby sobie władzę polityczną i prawo do narzucenia wszystkiego, od ogólnego używania maski do faktycznego aresztu domowego? Czy oni tego nie przewidzieli? Czy oni tego nie zaplanowali? Czy było to tylko niewinne, nieformalne spotkanie potężnych przyjaciół? Nonsens. (Obejrzyj ten film na YouTube, w którym prorok dr Fauci przepowiada globalną pandemię. Film jest datowany na 2017 rok). youtube.com/watch?v=puqaaeLnEww
Wybaczcie mój sceptycyzm, ale myślę, że Johns Hopkins nieco naciąga prawdę. Oczywiście, duzi chłopcy z finansów i wywiadu nie przybyli na spotkanie tylko po to, by "pogadać" albo wyrazić swoją miłość do ludzkości. Nie, niewątpliwie koncentrowali się na kwestiach bardziej praktycznych, takich jak dopracowanie planu restrukturyzacji światowej gospodarki i systemu politycznego, tak aby lepiej służył interesom ich elit. Taki plan wymagałby pewnego kryzysu, naprawdę niezwykłego wstrząsu, jak globalna pandemia z jej aneksami i powiązaniami. W tym przypadku wymagałoby to kompetentnego i zaradnego komitetu sterującego, szczegółowego planu operacyjnego, aby zmobilizować urzędników zdrowia publicznego, głów państw, gigantycznych firm marketingowych, gubernatorów stanowych, Big Tech, Big Pharma, wielu psychologów behawioralnych i małą armię osobowości mediów społecznościowych.
Bez wątpienia jest to gigantyczne przedsięwzięcie, które wymagałoby dużo czasu i energii. I dlatego moim zdaniem jest nie do pomyślenia, żeby ktoś poświęcił tyle czasu i pieniędzy na spisek, planowanie, koordynację logistyczną, musztrę biurową i całą ciężką papierkową robotę, gdyby był zainteresowany tylko ratowaniem życia lub ulżeniu cierpienia zakażonych mas. Nie dlatego elity zorganizowały Event 201. Miały inne cele, a na szczycie ich listy znajdowały się masowe szczepienia. Chcą zaszczepić wszystkich, wszędzie, tak szybko, jak to możliwe, a wszystkie zmiany w ciągu ostatnich 15 miesięcy miały na celu osiągnięcie tego jednego celu.
Ale co nam to mówi? Jeśli wierzysz, tak jak ja, że pandemia jest prowadzona przez potężnych ludzi działających za listkiem figowym przywódców politycznych, skompromitowanych lekarzy i podejrzanych urzędników zdrowia publicznego, to co powinniśmy sądzić o szczepionce?
Odpowiedź: Wiedzą, co jest w środku. I wiedzą, co to wywołuje.
Widzisz, nikt z nas tak naprawdę nie wie, przynajmniej nie do końca. Wiemy tylko, że szczepionka przeszła przez proces regulacyjny bez zgody FDA, że badania kliniczne fazy 3 nigdy nie zostały ukończone, a badania na zwierzętach [podobnych szczepionek] - które przeprowadzono wiele lat temu - zakończyły się wieloma martwymi fretkami. To wszystko, co wiemy, ALE możemy rozsądnie założyć, że kierownicy tej operacji wiedzą, co jest w szczepionkach, ponieważ nigdy nie poświęciliby tyle czasu i pieniędzy na ten wielki projekt, gdyby nie wiedzieli. Zgadzasz się?
Więc tutaj mamy do czynienia z wiedzą asymetryczną. Jedna strona ma wyraźną przewagę, ponieważ jest świadoma czegoś bardzo ważnego, czego druga strona nie wie. JESZCZE. Ale dowiemy się (ostatecznie), ponieważ niezależni badacze stopniowo zbierają mozaikę informacji o skutkach, jakie ta tak zwana "szczepionka" wywołuje u ludzi, którym jest wstrzykiwana. Ale to wymaga czasu i dlatego zainteresowani wykorzystają każdą sztuczkę, jaką mają do dyspozycji, aby zaszczepić jak najwięcej osób, zanim prawda wyjdzie na jaw, a ich domek z kart bezlitośnie się zawali. Niestety do tego czasu wiele szkód zostanie już wyrządzonych.
Więc co właściwie wiemy o tych szczepionkach? Zacznijmy od doktora McCullougha, który zeznawał przed Kongresem i jest wyraźnie ekspertem w tej dziedzinie. Oto, co powiedział w tym samym wywiadzie, który podaliśmy wcześniej:
"Ludzie umierają z powodu tej szczepionki – internet jest pełen takich przypadków – więc dlaczego tak się ją wciska?… Chcą igły w każde ramię… Ale dlaczego, zwłaszcza gdy znane są poważne skutki uboczne"?
Nie wpadaj w pułapkę, bo to tylko pogorszy sprawę. To jest broń biologiczna, daleko wykraczająca poza wszystko, co kiedykolwiek widzieliśmy… Szczepionka nie jest bezpieczna ”.
( Mercola )
To dobre podsumowanie, ale poszukajmy jeszcze kilku szczegółów, czegoś, co wskazuje na elementy szczepionki, które czynią ją tak kontrowersyjną. Oto cytat z prof. Byrama Bridle'a z Wydziału Immunologii Uniwersytetu Guelph, który pomaga zrozumieć problemy tych szczepionek w związku z licznymi i poważnymi skutkami niepożądanymi, które występują.
"Konkluzja jest taka: popełniliśmy duży błąd… nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy do tej pory… myśleliśmy, że białko wypustek jest idealnym antygenem docelowym… Nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną, białkiem chorobotwórczym … Tak więc, szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy im toksynę, która dostaje się do układu krążenia, a gdy to się dzieje, może spowodować uszkodzenie, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego. I jest wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, ponieważ koncentruje się w jajnikach, moje pytanie brzmi: czy sprawimy, że młode kobiety będą bezpłodne?"
Więc teraz zaczynamy coś rozumieć. Białko spike indukowane szczepionką nie różni się od białka spike Covida; oba niszczą układ naczyniowy. Należy pamiętać, że szczepionki "oparte na genach" są mieszanką hybrydową, która nie przypomina tradycyjnych szczepionek, które wykorzystują żywe lub inaktywowane wirusy do wywołania odpowiedzi immunologicznej. W rzeczywistości nowe szczepionki wcale nie działają jak szczepionka. (Uwaga - "Szczepionka" to tylko termin z zakresu public relations, który firmy farmaceutyczne wybrały, aby zdobyć zaufanie publiczne i uniknąć odpowiedzialności prawnej. Termin NIE dotyczy tych nowych produktów). To, co robią, to dostają się do krwiobiegu, a następnie indukują komórki wyściółki naczyń krwionośnych (śródbłonek) do produkcji białek kolczastych, które z kolei mają stymulować odpowiedź immunologiczną. Ale oto problem: jest duża różnica między "odpowiedzią immunologiczną" a przekształceniem własnego systemu wewnątrzkomórkowego w toksyny, które następnie gromadzą się wszędzie tam, gdzie je przenosi krew.
Białko spike, wytwarzane przez komórki skolonizowane przez szczepionkę, zostało zidentyfikowane jako prawdziwy "winowajca", odpowiedzialny za poważne zjawiska zakrzepowe, krwotoczne i autoimmunologiczne. Szczepionki zasadniczo zrzucają miliony tych potencjalnie śmiertelnych białek do krwioobiegu, znacznie zwiększając prawdopodobieństwo, że biorcy będą cierpieć z powodu zagrażających życiu warunków wymienionych w poprzednim zdaniu. Zadaj sobie pytanie: czy wiesz, co wprowadzają do Twojego organizmu, gdy zgadzasz się na szczepienie? Oto jak dr Stephanie Seneff odpowiedziała na to pytanie:
"Szczepionki COVID-19 to instrukcje, które nakazują organizmowi wytwarzanie toksycznego białka, które ostatecznie skoncentruje się w śledzionie, skąd skutki tego białka podobnego do prionów rozprzestrzenią się po całym ciele, powodując chorobę neurodegeneracyjną." Chodzi o to, że to nie jest szczepionka. Jak ujął to jeden z naukowców: "To dobroczynne wywłaszczenie układu odpornościowego".
Czy widzisz różnicę? Większość ludzi myśli, że bierze lek, który pomoże ich organizmowi w walce z wirusem. Błąd. To przeprogramowanie układu odpornościowego. Komórki wytwarzają teraz białko kolczaste, którego wcześniej nie produkowały. Teoretycznie białko to powinno wywołać odpowiedź immunologiczną, która umożliwi systemowi zwalczanie przyszłych infekcji. Ale to wszystko teoria. Nikt tak naprawdę nie wie, co się stanie, ponieważ te szczepionki są eksperymentalne, a badania kliniczne nie zostały zakończone, a zatem długoterminowe skutki pozostają całkowicie nieznane. Więc kiedy mówimy, że cała sprawa jest katastrofą, nie przesadzamy. Jest to procedura wysokiego ryzyka i nie ma żadnych gwarancji. Oto więcej z artykułu zatytułowanego "57 naukowców wysokiego szczebla ... prosi o natychmiastowe zaprzestanie wszelkich szczepień ":
"Ludzkie szczepionki przeciwko innym koronawirusom nigdy nie zostały zatwierdzone, a dane z badań poprzednich [i nigdy nie zatwierdzonych] szczepionek koronawirusowyc pokazują, że mogą pogorszyć chorobę COVID-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE). U zwierząt zaszczepionych przeciwko SARS -CoV nasilenie choroby wywołane przez szczepionkę wystąpiło po ekspozycji na naturalny wirus i było spowodowane kompleksami immunologicznymi które nasiliły stan zapalny .
Niedawno zidentyfikowana zdolność białka spike do indukowania uszkodzeń śródbłonka charakterystycznych dla COVID-19, nawet przy braku infekcji, jest niezwykle istotna, biorąc pod uwagę, że większość dopuszczonych szczepionek indukuje wytwarzanie glikoproteiny kolców u biorców. Biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik wystąpienia działań niepożądanych i szeroki zakres działań niepożądanych, które zostały zgłoszone do tej pory, a także potencjalną poprawę choroby wywołaną szczepionką.
Sama glikoproteina kolców powoduje uszkodzenie śródbłonka i nadciśnienie in vitro i in vivo u chomików syryjskich poprzez obniżenie regulacji enzymu konwertującego angiotensynę 2 (ACE2) i upośledzenie funkcji mitochondriów. Chociaż te odkrycia muszą zostać potwierdzone u ludzi, implikacje tego odkrycia są zdumiewające, ponieważ wszystkie szczepionki dopuszczone do stosowania w nagłych wypadkach opierają się na dostarczaniu lub indukcji syntezy glikoprotein. W przypadku szczepionek mRNA i szczepionek wektoryzowanych adenowirusem żadne z tych badań nie dotyczyło czasu trwania produkcji białka kolczastego u ludzi po szczepieniu. Zgodnie z zasadą ostrożności, należy wziąć pod uwagę, że synteza białek szczytowych wywołana szczepionką może powodować przypadki kliniczne podobne do tych z COVID-19, które można błędnie zaliczyć jako nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2. Jeśli tak, to prawdziwe negatywne skutki obecnej globalnej strategii szczepień mogą nigdy nie zostać rozpoznane, chyba że badania szczegółowo zbadają tę kwestię. W niektórych krajach istnieją już nieprzyczynowe dowody na tymczasowy lub trwały wzrost zgonów z powodu COVID-19 po rozpoczęciu kampanii szczepień, a w świetle patogennośc
i białka kolczastego należy dokładnie zbadać te zgony w celu ustalenia, czy są one powiązane ze szczepieniami."
en-volve.com/…nes-and-demand-immediate-stop-to-all-vaccinations/
Ok, spróbujmy więc napisać to prostym językiem.
1- Szczepionki na inne koronawirusy nigdy nie zostały zatwierdzone, ponieważ [we wszystkich testach klinicznych] pogorszyły chorobę, zwłaszcza dlatego, że stworzyły warunki, które indukują układ odpornościowy do atakowania własnych naczyń krwionośnych i ważnych narządów.
2- Białko "kolec" może niszczyć naczynia krwionośne i ważne narządy nawet przy braku infekcji wirusowej. Dlatego wstrzykiwanie szczepionek, które zmuszają komórki do wytwarzania białek kolczastych, niesie ze sobą poważne zagrożenie dla zdrowia.
3-Niekorzystne skutki szczepionek są tak podobne do objawów Covid, że mogą być „ błędnie zaliczone jako nowe przypadki Covid ”. Innymi słowy, media i Fauci mogą winić "warianty" za niepożądane skutki, które należy przypisać szczepionkom.
4-Nikt nie ma pojęcia, jak długo białka kolców pozostaną w wyściółce naczyń krwionośnych (żadne badanie nie dotyczyło czasu trwania produkcji białka kolców u ludzi po szczepieniu). Co więcej, nikt nie wie, jak śmiertelne lub destrukcyjne będą skutki długoterminowe.
„Istnieje coraz więcej dowodów na to, że szczepionki przeciwko Covid-19 mogą pogorszyć chorobę u niektórych biorców. Niebezpieczeństwo pojawia się, gdy zaszczepiona osoba styka się z prawdziwym wirusem. Przeciwciała powstałe w wyniku szczepienia mogą raczej powodować pogorszenie choroby niż chronić przed infekcją. Podobne zdarzenia, które miały miejsce wcześniej i ze względu na ten nawet śmiertelny efekt, znany jako wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE), zostały przez producentów zbagatelizowane lub odrzucone jako teoretyczne. Zjawisko to zostało już podkreślone szczepionkami przeciwko innym wirusom, ale uważa się je za bardzo rzadkie. Jednak po przejrzeniu opublikowanych dowodów dotyczących właśnie tego efektu, dwóch amerykańskich ekspertów stwierdziło, że [możliwość] "nie jest teoretyczna, ale spójna".
Przyjęcie szczepionki mogłoby pogorszyć stan osoby, która bez niej cierpiałaby na chorobę w łagodnej postaci, powodując pogorszenie objawów, utrzymującą się zachorowalność, a nawet śmierć .” („ Jak szczepionka może pogorszyć Covida ”, Konserwatywna Kobieta ) conservativewoman.co.uk/how-the-vaccine-can-make-covid-worse/
Oczywiście wirusolodzy wiedzieli, że ADE jest możliwe jeszcze przed rozpoczęciem kampanii szczepień, ale zostali wciągnięci na czarną listę mediów głównego nurtu, ocenzurowani w mediach społecznościowych i usunięci z Twittera. Dlatego tak niewiele osób wie o tym stanie. Wiele osób nawet nie wie, że istnieją.
Czy nie wydaje ci się to dziwne? Czy to nie wydaje się być czymś, o czym powinieneś wiedzieć przed wyrażeniem zgody na zastrzyk? Nie chcielibyśmy wierzyć, że nasz rząd świadomie autoryzuje programy, które mogą prowadzić do cierpienia lub śmierci. Ale jak inaczej wyjaśnić, co się dzieje? Oto więcej:
"Międzynarodowa grupa lekarzy i naukowców wystosowała apel do rządów, organów regulacyjnych i twórców szczepionek na całym świecie o zablokowanie programów masowych szczepień do czasu, aż problemy dotyczące bezpieczeństwa, zwłaszcza ADE, nie zostaną rozwiązane. Mówią, że biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik działań niepożądanych, istnieje potrzeba lepszego zrozumienia korzyści i zagrożeń, szczególnie w tych sektorach społeczności, które zostały wyłączone z większości badań klinicznych. Obejmowały one osoby starsze i osoby wcześniej narażone na SARS-CoV-2, wirus wywołujący Covid-19. Wykluczenie tego ostatniego, zdaniem grupy, jest szczególnie niefortunne „ponieważ pozbawiło ono możliwości uzyskania niezwykle istotnych informacji dotyczących poszczepionego ADE u osób, które już miały przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2”. Bez starannego monitorowania przypadki ADE lub działań niepożądanych spowodowanych przez szczepionkę byłyby nie do odróżnienia od ciężkiego Covid-19”. ("Jak szczepionka może pogorszyć Covida", Konserwatywna Kobieta link wyżej)
To jest (zły) geniusz szczepionki przeciw Covid, ponieważ kiedy ludzie zaczną umierać, ich śmierć będzie przypisywana raczej "wariantom" Covid niż szczepionce. Jak to się dzieje? Ponieważ objawy są prawie identyczne. Jak wykazały ostatnie badania przeprowadzone przez Instytut Salka, Covid jest przede wszystkim chorobą naczyniową. Innymi słowy, to wszystko, co dzieje się w krwiobiegu (stan zapalny, ADE, zakrzepy i krwawienie), zabija ludzi, a nie wirus oddechowy. Niestety, aktywny składnik szczepionek wnika do komórek wyściółki naczyń krwionośnych i wytwarza białka wypustek podobne do białek wypustek w chorobie Covid. Białka kolce aktywują płytki krwi, powodując tworzenie się skrzepów krwi lub powodują krwawienie (po wyczerpaniu płytek) lub gromadzą produkty przemiany materii, które są atakowane przez limfocyty zabójcze, które z kolei uszkadzają naczynia krwionośne i narządy krwionośne. Krwawienie, zakrzepy lub choroby autoimmunologiczne
Jak dotąd nikt w branży pro-Vax nie dostrzegł potencjalnych zagrożeń związanych z ADE. Dlaczego? Dlaczego Fauci milczał w tak ważnej sprawie? Oto więcej: "To samo może dotyczyć szkód wyrządzonych przez toksynę, tak zwane „białko kolce”, którego wytwarzanie jest wyzwalane przez szczepionkę w komórkach naszego ciała. Białko jest naprawdę niebezpieczną częścią wirusa, a celem szczepionki jest skupienie na nim uwagi układu odpornościowego w celu zablokowania infekcji. Ale żadne badania nie dotyczyły tego, jak długo toksyna jest nadal wytwarzana przez organizm po szczepieniu, mówią lekarze. Może to być sama szczepionka, która powoduje objawy, przed którymi ma chronić, objawy błędnie diagnozowane jako „przypadkowe” przypadki zakażenia. Jeśli tak, to prawdziwe negatywne skutki obecnej globalnej strategii szczepień mogą nigdy nie zostać rozpoznane, chyba że badania konkretnie zajmą się tą kwestią"
Czy ty widzisz? Jak powiedzieliśmy, zgony spowodowane szczepionką zostaną przypisane Covidowi, co oznacza, że media będą nadal promować głupią teorię "wariantów", nawet jeśli prawda jest widoczna dla wszystkich. Nie potrzeba kryształowej kuli, aby dowiedzieć się, jak rozegra się ta gra w trzy karty. Wielu ludzi umrze, ale producenci szczepionek i ich współpracownicy unikną winy, zwracając uwagę na opowieść o wariantach. To mądra strategia i wydaje się, że już działa. W prawie wszystkich krajach, które rozpoczęły kampanię masowych szczepień, nastąpił gwałtowny wzrost liczby ofiar, ale nikt nie obwinia za to sprawców: samych szczepionek. Kto by pomyślał, że zabijanie może być tak łatwe?
Tak więc pytanie, które wszyscy powinniśmy zadać, brzmi: czy autorzy operacji Covid wiedzieli, że szczepionki były niebezpieczne przed rozpoczęciem kampanii? Tak, wiedzieli, musieli wiedzieć. Ale mimo to spieszą. Chcą zaszczepić świat bez względu na koszty w postaci utraconych istnień.
Oto więcej z kolumny brytyjskiej: „ teraz ocenzurowane ”:
"Istnieją przytłaczające dowody na to, że białko szczytowe SARS-CoV-2 (które jest również syntetycznie wytwarzane przez szczepionki Covid) odgrywa kluczową rolę w mechanizmach zachorowalności i śmiertelności SARS-CoV-2, a zatem jest również ryzykiem związanym ze szczepionką. Jeśli chodzi o krzepnięcie, to ryzyko jest większe, jeśli otrzymasz szczepionkę. Dane wyraźnie pokazują, że ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest szczepionka wytwarzająca białko spike. Jak jasno pokazuje literatura, coś takiego spowodowałoby poważne szkody, w tym skrzepy mózgu i śmierć. I ta literatura w większości była dostępna jeszcze przed wypuszczeniem szczepionek Covid do publicznej wiadomości”. („ Nauka o krzepnięciu i szczepionkach przeciw Covid ”, dr Mike Williams, UKColumn) ukcolumn.org/article/clotting-and-covid-science
"Przytłaczające dowody"? Tak, ale kampania szczepień trwa, mimo że góra dowodów wciąż rośnie. Jak można to wyjaśnić? Oto więcej:
"Badania autopsji nie znalazły jeszcze wyraźnych dowodów na destrukcyjną inwazję wirusową w mózgach pacjentów, co skłoniło naukowców do rozważenia alternatywnych wyjaśnień, w jaki sposób SARS-CoV-2 może powodować objawy neurologiczne. Jeśli nie jest to infekcja wirusowa, co jeszcze może spowodować uszkodzenie odległych narządów związanych z COVID-19? Najbardziej prawdopodobnym winowajcą jest białko spike COVID-19 uwalniane z zewnętrznej powłoki krążącego wirusa. Cytowane tu badania udokumentowały, że u pacjentów z COVID-19 wirusowe białko spike może zainicjować kaskadę zdarzeń, które powodują uszkodzenie odległych narządów. Co bardziej niepokojące, kilka badań wykazało, że same białka kolczaste mają zdolność wywoływania rozległych zmian w całym ciele, nawet bez obecności wirusa ”. („ Czy białko Spike w Moderna, szczepionki firmy Pfizer mogą powodować zakrzepy krwi, zapalenie mózgu i zawał serca") childrenshealthdefense.org/…zer-vaccines-blood-clots-inflammation-brain-heart/
Masz teraz obraz sytuacji? Innymi słowy, naukowcy od dawna wiedzą, że białka te powodują potencjalnie śmiertelne problemy z krzepnięciem, krwawieniem i autoimmunizacją. Czy chcesz mi powiedzieć, że naukowcy, którzy stworzyli te szczepionki i osoby odpowiedzialne za tę kampanię, nie znali związanego z nimi ryzyka?
Nonsens. To nie jest wiarygodne. Musieli wiedzieć, a nawet jeśli nie wiedzieli, teraz wiedzą. Dlaczego więc nie robią czegoś, aby powstrzymać swoją kampanię lub poinformować kandydatów na szczepionki o niebezpieczeństwach, jakie stwarza? Jak dotąd nie umieścili nawet etykiety ostrzegawczej. Nie zrobili nic, zupełnie nic.
Czy nie nazwałbyś tego złem? Dla mnie tak, jak złem jest wycofywanie leków ratujących życie w środku pandemii. Nie ma absolutnie żadnego innego terminu, który by to zdefiniował. Zło jest złem. Przeczytaj ostatni fragment listu lekarzy ds. etyki Covid do Europejskiej Agencji Leków (EMA):
"Nasze obawy wynikają z wielu dowodów, w tym z faktu, że 'białko kolce' SARS-CoV-2 nie jest biernym białkiem wiążącym i że jego produkcja może powodować krzepnięcie krwi poprzez wiele mechanizmów , zakrzepica żył mózgowych jest zawsze stanem zagrażającym życiu, który wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Liczba przypadków, które, jak sam przyznajesz, miały miejsce, może stanowić tylko wierzchołek ogromnej góry lodowej… Biorąc pod uwagę, że istnieje mechanicznie przekonujące wytłumaczenie tych niepożądanych reakcji zakrzepowo-zatorowych, a mianowicie fakt, że te terapie genowe indukują komórki ludzkie do wytwarzania potencjalnie prozakrzepowych białek spike, można jedynie słusznie i logicznie stwierdzić, że może to być efekt klasy. Innymi słowy, zagrożenia muszą być wykluczone w przypadku wszystkich szczepionek genowych, a nie tylko produktu AZ . („ List otwarty do EMA od lekarzy ds. etyki Covid ”, Lekarze ds. etyki Covid) medium.com/…-doctors-for-covid-ethics-april-1-2021-7d867f0121e
My tylko zarysowujemy powierzchnię tego tematu; istnieje wiele innych dostępnych opracowań, jeśli wiesz, gdzie szukać. Ale zatrzymujemy się na tym, ponieważ uważamy, że pokazaliśmy, że promotorzy tych masowych szczepień wiedzą, jakie są zagrożenia, ale postanowili ukryć je przed opinią publiczną. Ale dlaczego? I dlaczego teraz próbują szczepić także dzieci, które mają praktycznie zerową szansę na śmierć z powodu Covid, ale ze znacznym ryzykiem niepożądanych skutków szczepienia?
To dlatego, że pod spodem jest coś jeszcze. To, co obserwujemy, to realizacja szerszego programu strategicznego, którego zasadniczą częścią są masowe szczepienia.
Co to wszystko oznacza dla ludzkości, jeszcze nie wiemy. Ale jesteśmy prawie pewni, że jeśli ludzie nie otworzą oczu i szybko nie zrozumieją, co się dzieje, będziemy mieć spore kłopoty.
Mike Whitney
Tekst oryginalny unz.com/mwhitney/novaxx-rebellion-resist-refuse-reject/ / Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31314&It
henryk33 shares this
328
Opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!
olek19801 shares this
2328
Bunt NoVax: Opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!
To, co obserwujemy, to realizacja szerszego programu strategicznego, którego zasadniczą częścią są masowe szczepienia.
Intronizacji czas nagli
Intronizacji czas nagli
olek19801
Agnus
Czy zastanawiałeś się nad dziwnymi wydarzeniami z ostatnich 15 miesięcy? Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele krajów przyjęło tę samą politykę, która nigdy wcześniej nie była stosowana i nie ma podstaw naukowych?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego skuteczne leki i terapie ratujące życie są aktywnie i agresywnie tłumione?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego światowej sławy naukowcy, wirusolodzy i …
More
Czy zastanawiałeś się nad dziwnymi wydarzeniami z ostatnich 15 miesięcy? Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele krajów przyjęło tę samą politykę, która nigdy wcześniej nie była stosowana i nie ma podstaw naukowych?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego skuteczne leki i terapie ratujące życie są aktywnie i agresywnie tłumione?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego światowej sławy naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy zostali zablokowani na Twitterze i usunięci z Facebooka?
Czy zastanawiałeś się, dlaczego wszystkie kanały informacyjne z taką samą histerią, jak ich konkurenci, relacjonują codzienne wydarzenia?

==================

Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach