Clicks7
NewsLetters

Американці! Такого духа не можна вигнати інакше, як тільки молитвою і постом! (Мт. 17)

У якій ситуації зараз знаходиться Америка? Після фальсифікації виборів вже майже переймає владу Deep state (Глибинна держава), яка готує економічний колапс та поступовий геноцид через вакцинацію.

Дорогий християнине США, і від тебе залежить те, щоб Бог зробив чудо і врятував Америку! Ісусове слово діє і сьогодні: «Просіть, і одержите!» Про що просити? Про порятунок від геноцидної вакцинації та вогняного озера. Ісус сказав про певний вид (по-грецьки genos) демонів, що його не можна вигнати інакше, як тільки молитвою і постом (Мт. 17,21).

Перед молитвою усвідом, хто є ти, а хто є Бог. Бог є вічний і всемогутній. Світ, Всесвіт, людство, я і ти ‒ все бере свій початок від Бога. Він створив світ видимий і невидимий ‒ духовний. Якщо порівняємо нашу Землю з майже безмежною кількістю величезних зірок у Всесвіті, то бачимо, що вона ‒ як макове зернятко. А ким є ти? Ти не Творець, а сотворіння. Бог є твоїм справжнім Отцем. Він створив тебе на Свій образ, дав тобі розум, вільну волю і безсмертну душу. Твоє тіло розпадеться в порох, але твоя духовна сутність через фізичну смерть перейде у вічність. Бог у Своєму слові об’явив, що вічність буде щасливою для тих, які прийняли Божого Сина і навіть у випробуваннях залишилися вірними Йому. Вони отримають вінець вічної слави. Однак ті, які відкинули Спасителя і повірили духу брехні та смерті, цілу вічність перебуватимуть з ним у терпіннях і муках.

У перші ж дні в цьому році, а також і в наступні, треба молитвою протиставитися духу смерті та геноцидній системі. Візантійський Вселенський Патріархат закликав вас, дорогі американці, до молитовних сторож, які забезпечать безперервну молитву. В попередніх листах ви можете прочитати про це детальніше (youtube.com/watch?v=pyaOf102__Y, vkpatriarhat.org/?p=36628). Ситуація в Америці сягає апогею. Якщо ти ще не включений до молитовних сторож, то не чекай, поки хтось призначить тобі конкретну сторожу. Сам ще сьогодні дай Богу обіцянку однієї конкретної години молитви, яка тобі найбільше підходить. Почни реалізувати обіцянку відразу ж. Сторожі є кожен четвертий тиждень, але тепер, у час духовної мобілізації, молися свою сторожу щодня протягом усього цього місяця.

Як молитися свою годинну молитовну сторожу?

Найголовніше ‒ почати! Молися як вмієш. Визнай перед собою і перед Богом свої гріхи, а потім давай Йому свої конкретні проблеми та болі. Проси за Америку та її порятунок власними словами. Під час молитви добре мати Біблію та записник. Хто молиться мовами, то головне ‒ хай молиться і розумом, як навчає апостол Павло (1 Кор. 14,15). Хто піднімає руки до Бога, нехай піднімає і своє серце. Хто молиться, лежачи на підлозі, хай розпростре руки у вигляді хреста і усвідомить реальність, що хрещенням ми були занурені в єдність із Христом (Рим. 6,4). Разом з Ним наша «стара людина» була розп’ята і живе в мені Христос (Гал. 2,20). Разом з Ісусом, який перебуває в мені, повільно промовляю перше слово з хреста, яке було пов’язане з проханням про прощення ‒ «Авва» («Отче»): при вдиху ‒ «А», а при видиху ‒ «ва». Останнє слово Ісуса, коли Він віддав Свого духа, було також «Авва» («Отче»).

При внутрішній молитві важливо старатися перебувати в Божому слові та в Божій присутності. Святий Дух заступається за нас стогонами невимовними (Рим. 8,26).

В молитовній боротьбі є дуже ефективною й інша форма молитви за принципом «agere contra» («дій протилежно», коротко кажучи «але»). Людина усвідомить, наскільки сильні позиції в конкретних випадках займає система брехні та зла. Водночас бачить, що правда і добро наче б не мають сили. Через це людину придавить відчуття цілковитої безсильності і психічної та фізичної паралізації. І саме тут потрібно застосувати принцип agere contra ‒ протиставитися малодушності і почати визнавати: «Це невирішальна ситуація, але Ти, Боже, і в цій проблемі є всемогутнім Богом!» Прикладом справжньої віри є для нас Ісусова Мати. Вона повірила, що в Бога немає нічого неможливого і що Святий Дух неможливе зробить можливим (пор. Лк. 1). Ти бачиш, що по-людськи нема рішення, але віриш, що Бог може це змінити! Це змушує тебе підняти руки і внутрішньо кричати, навіть без слів, лише інтенсивним видихом з цілого серця і з цілої душі: «Тепер, Боже, я вірю Тобі і не сумніваюся!» Якщо для цього є умови, інтенсивність віри можна виразити і голосним взиванням чи квилінням.

Що стосується посту, то його практикували цілі покоління християн до нас. Нехай кожен встановить собі такий піст, який йому під силу.

Дорогі американці, кожен з вас має велику відповідальність. Духовна боротьба за буття або небуття Америки в ці дні та години доходить до кульмінації. Це стосується, передусім, періоду з 6 до 20 січня 2021 року. Почни молитися сьогодні!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

8.01.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3