Clicks695
m.rekinek

WIELKIE ZAMIESZANIE WE WŁOSZECH - INSTYTUT ZDROWIA - COVID ZABIJA MNIEJ NIŻ GRYPA

Media są zakłopotane, politycy znudzeni, informacje prawie zaciemnione, ale nie do końca:

„Według nowego raportu (który nie był aktualizowany od lipca) Wyższego Instytutu Zdrowia na temat śmiertelności Covid, ujawnia codzienne Il Tempo , wirus, który rzucił świat na kolana, zabiłby o wiele mniej niż zwykła grypa . "

Nie są to dane opublikowane przez konspiracyjny blog, ale oficjalne statystyki opublikowane przez włoski Wyższy Instytut Zdrowia (ISS) dotyczące śmiertelności z powodu Covid. Otrzeźwiający wynik, który podkreśla różnicę między „śmiercią z Covid” a „śmiercią z Covid”. Według oficjalnych danych opublikowanych przez ISS wydaje się zatem, że większość zgonów w ostatnich dwóch latach ograniczeń i deprywacji wynika głównie z wcześniejszego stanu pacjentów. Covid czy nie Covid.

„Wydaje się to dziwną deklaracją i brakiem szczepień, kontynuuje gazeta, ale według statystycznej próby dokumentacji medycznej zebranej przez instytut tylko 2,9% zgonów odnotowanych od końca lutego 2020 r. było spowodowanych przez Covid 19. 130 468 zgonów odnotowanych w oficjalnych statystykach w czasie przygotowywania nowego raportu, tylko 3783 było spowodowanych siłą samego wirusa ”lub 2,9%.

Wszyscy pozostali Włosi, którzy stracili życie, mieli od jednej do pięciu chorób, które według ISS nie pozostawiały im więc zbytniej nadziei. Nawet 67,7% miałoby więcej niż trzy współczesne choroby razem, a 18% co najmniej dwie razem.

Według ISS 65,8% Włochów, których już tam nie ma po zarażeniu Covid, miało wysokie ciśnienie krwi, to znaczy mieli wysokie ciśnienie krwi. 23,5% cierpiało również na demencję, 29,3% do schorzeń dodało cukrzycę, 24,8% miało również migotanie przedsionków. A to nie wystarczy: 17,4% miało już chore płuca, 16,3% miało raka w ciągu ostatnich 5 lat; 15,7% cierpiało na niewydolność serca, więcej niż co dziesiąty był otyły, co dziesiąty miał udar mózgu, a jeszcze inni, choć w mniejszym odsetku, mieli poważne problemy z wątrobą, dializami i chorobami autoimmunologicznymi.


Ponieważ jasno wynika z danych raportu Wyższego Instytutu Zdrowia, że częstość występowania Covid w całkowitej liczbie zgonów wynosi mniej niż 3%, „stąd panikarstwo, które doprowadziło do forsowania pewnej linii politycznej z takim Naleganie na szczepionkę i ograniczenia uważane za przywilej przezwyciężenia stanu zagrożenia zdrowia nie mogą być wyjaśnione, komentuje inny dziennik, Il Giornale d'Italia . Posiadane dane, niespokojny nacisk instytucji na de facto obowiązek szczepień i obowiązek zielonej przepustki nie wydają się mieć odzwierciedlenia w liczbach. "

„Nowy raport ISS nadchodził od dawna”, mówi Il Giornale . Instytut nie opublikował żadnych aktualizacji od lipca, a ostatnie wydarzenia sugerują, dlaczego. Usprawiedliwianie prawie 24 miesięcy ograniczeń i drakońskiego nacisku na de facto wymóg szczepień w świetle nieskończenie małej statystyki wynoszącej 2,9% jest co najmniej zawstydzające dla władz. "

Rzeczywiście, jak przypomina włoski dziennik, „właśnie na panice dotyczącej śmierci, a nie tylko na zarażeniach, władze opierały swoje decyzje, które czasami prowadziły do pozbawienia wolności jednostki. Wiele z nich obowiązuje do dziś. (…) W rzeczywistości wydaje się, że na wyższych piętrach liczby są mniej interesujące niż bezwzględne decyzje dotyczące nałożenia zielonego paszportu. "

„Jeśli zatem sytuacja wydaje się mniej niepokojąca niż to, co czasami opisuje się, jak można uzasadnić nadal obowiązujące ograniczenia? »Pyta dziennikarz, który podsumowuje:

„Ujmując to jak Szekspir, w wielu przypadkach, kosztem wolności wielu i polegając na losie (choć tragicznym) nielicznych, „wiele hałasu o nic”. "

Możemy założyć, że we Francji sytuacja w zakresie śmiertelności z powodu COVID jest mniej więcej taka sama w procentach. „Wiele hałasu o nic”. Bardziej prawdopodobne, jak we Włoszech, dużo hałasu o nic według odczytów zdrowia, odwrotnie, politycznie dużo korzystnego szumu, aby narzucić chińską kontrolę nad populacją, światowe zarządzanie i przyspieszyć program Davos.

Wiedzieliśmy, że przepustka zdrowotna nie zawiera niczego poza wszystkim, co polityczne, a polityka dyktowana przez kręgi globalistów, raport włoskiej ISS dostarcza tylko dalszych dowodów.


Francesca de Villasmundo

medias-presse.info/…italien-le-covid-a-tue-moins-que-la-grippe/147824/