Clicks394
PiotrM
1

Co wy na to? Czy ks. Sawa oszalał? To typowy protestant!

Przemysław Sawa1 godzinę temu (edytowany)
Maryja nie przejęła wszystkich cech Boga. Poza tym jak można twierdzić, że Maryja jest sercem Jezusa. Do tego źle Pan rozumie określenie "pełnia łaski". To są błędne twierdzenia, które Pan głosi. I niech Pan nie obraża braci chrześcijan. Jak słucham to musze stwierdzić, że Pan wyrywa zdania biblijne (i nie tylko) z kontekstu. Niestety, głosi Pan niekatolickie poglądy, sprzeczne z nauczaniem Kościoła.

4

ODPOWIEDZ

Ukryj odpowiedź

Piotr Mrotek
19 minut temu (edytowany)
.A kto stworzył to srece jak nie Bóg?! Czyżby ksiądz odrzucał jednego członka w równości z Trójcy Świetej która jest Jednością?! Ps. Ksiądz naprawdę ma podejście protestanckie ładując wszystkich do jednego worka. Gdyby byli braćmi to by zostali w kościele, ale odeszli i pobudowali sobie swoje sekty! A jest ich ponad 50.000 ! Jedność z kim, co ubliżają mojej Matce duchowej Maryi?! ksiądz chyba oczadział! Wszystkie cechy jakie otrzymała Maryja pochodzą od Boga! Wszystkie cechy Boga są Doskonałe. Jedynie człowiek taki jak ksiądz może je uczynić i uniżyć do niedoskonałości. Nie dość że podważa ksiądz św. Ludwika i ojców kościoła to teraz uniża ksiądz godności Matki Bożej?! Wstyd i Hańba!!! Ja bym się bał co kolwiek Jej uniżyć ale ksiądz sie nie boi, taki bohater wśród protestanckich charyzmatyków! Jeszcze ks. Szałandy brakuje tu do pary. Dwóch donosicieli na księży Tradycyjnych. Skąd to wiem? Od nich samych i Kurii!!
Wszystkie cechy jakie otrzymała pochodza od Boga lecz w swej niedoskonałości człowiek może je uczynić niedoskonałymi. Ale nie Maryja gdyż jest Niepokalaną i Pełną Łaski
Tymoteusz
Wiem, że nie jest to temat tej strony, ale, że moim zdaniem jest ważny, to go tu umieściłem :

Mieczysława Kordas z Chicago spisująca słowa św. Piotra i Pawła :

„Błogosławię was wszystkich Ja Pierwszy Papież Piotr i uważajcie bo w Watykanie jest dużo naszych wrogów, a najgorszy to Franciszekzły Łotr”.” Źródło.