Clicks9
lv.news

Kā uzvesties: bīskaps Šneiders māca Vašingtonas kardinālu

Ir acīmredzams, ka Džo Baidens un palātas priekšsēdētāja Nensija Pelosi, iespējams, nesaņems dievgaldu viņu nāvi atbalstošā aktīvisma dēļ, bīskaps Atanāzijs Šneiders 16. aprīlī sacīja Fatimas Dievmātes draudzei (video zemāk).

Sniedzot viņiem Komūniju, Baznīca netieši apstiprina viņu nodomu nogalināt nevainīgus bērnus, viņš paskaidroja. Šneiders atsaucās uz svēto Ambroziju, kurš divas reizes atteicās no Romas imperatora Teodosija (+395) komūnijas. Reiz pēc tam, kad Teodosijs iestājās ebreju pusē pret kristiešiem Kalinikumā, otru reizi, kad Teodosijs Salonikos it kā nogalināja 7 000 cilvēku.

Šneiders Teodosiju nosauca par sava laika varenāko cilvēku, salīdzināja viņu ar ASV prezidentu un izaicināja Vašingtonas kardinālu Viltonu Gregoriju atdarināt Svēto Ambroziju un pateikt Baidenam: "Mans dārgais brāli, tu vispirms gandari, un tad tu būsi īsts katolis un pieņemts Svētajā Vakarēdienā. "

Tomēr realitāte ir atšķirīga. Gregorijs vairākas reizes paziņoja, ka neliedz Baidenam saņemt Komūniju. 16. aprīlī Baidena režīms paziņoja, ka valsts naudu var izmantot ķermeņa daļiņu "izpētei", kas rodas no abortiem bērniem.

#newsIhqludbeik