uk.news
43

Це офіційно: ЗМІ, пов’язані з Ватиканом, оплачуються Google, Соросом, Гейтсом

Такі олігархи, як Google, Сорос і Гейтс, фінансують конформістські ЗМІ, які завжди виступають на боці Папи Франциска та оспівують вакцини від Covid, проте замовчують думку критиків вакцин, - розповів портал ChurchMilitant.com (8 січня).

Інструментом для таргетування безкоштовних католицьких журналістів та незалежної інформації про вакцину від Covid став веб-сайт CatholicFactChecking.com. Його очолює Aleteia.org, що належить видавництву Media-Participations.com, яке завжди захищає Папу Франциска та було засновано у 2011/2011 роках Хесусом Коліною (на фото). Aleteia.org є офіційним партнером Департаменту комунікації Ватикану та Папської ради з нової євангелізації. Aleteia.org вступив в «партнерство» з Google ще в 2013 році.

CatholicFactChecking.com — один із одинадцяти проектів, на які компанія Google витратила 3 мільйони доларів через бюджет, який оманливо називається «Відкритий фонд боротьби з дезінформацією щодо вакцин проти Covid-19».

Щоб отримати право на гроші від Google, CatholicFactChecking.com отримує поради від іспанського «Instituto de Salud Global», який отримав 57 мільйонів доларів від Фонду Гейтса та 150 000 доларів США від Фонду відкритого суспільства Джорджа Сороса.

Примітка: Gloria.tv на 100% фінансується читачами, переважно за рахунок невеликих пожертв. Порталом керують католики, які не отримають за це гроші і роблять це заради Бога. Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви захочете допомогти нам оплатити наші рахунки. Дуже дякуємо! Ви можете зробити це за посиланням.

Зображення: Jesús Colina © Conferencia Episcopal Española, CC BY-SA, #newsUruixmxmrp