W związku ze zdiagnozowaniem u jednego z zakonników zakażenia koronawirusem bazylika Niepokalanego Poczęcia NMP i klasztor franciszkanów w Niepokalanowie będą zamknięte dla wiernych – poinformował o. Sebastian Bielski OFMConv.
Karol Kwiatkowski

Z powodu zakażania koronawirusem jednego z zakonników bazylika w Niepokalanowie została zamknięta…

W związku ze zdiagnozowaniem u jednego z zakonników zakażenia koronawirusem bazylika Niepokalanego Poczęcia NMP i klasztor franciszkanów w Niepokal…
przeciwherezjom
hm...jako Twórca Dekalogu sam Pan Bóg może mógłby udzielić dyspensy od 3.przykazania. ;) Ale już na pewno żaden papież by się nie odważył, ale osobistości biskupie (Gądecki, Polak, Jędraszewski) i owszem... A teraz to nawet już proboszcz może udzielać "dyspensy"!! Po zwycięskich wyborach to na pewno Dudek też już będzie mógł, a za pół roku... każdy sołtys!!! hahahaha
Quis_ut_Deus?
Nawet naziści i komuniści nie poważyli się zrobić czegoś takiego. Za okupacji niemieckiej i stalinizmu nikt nie zabraniał udziału w uroczystościach Wielkiego Tygodnia, nie zamykał świątyń, nie zabraniał ludziom odwiedzania sanktuariów.
Co gorsza, dokonał tego "katolicki" rząd we współpracy z "katolickim" radiem "Maryja" tworzonym przez "katolicki" zakon redemptorystów, i arcykatolickiego, według …More
Nawet naziści i komuniści nie poważyli się zrobić czegoś takiego. Za okupacji niemieckiej i stalinizmu nikt nie zabraniał udziału w uroczystościach Wielkiego Tygodnia, nie zamykał świątyń, nie zabraniał ludziom odwiedzania sanktuariów.
Co gorsza, dokonał tego "katolicki" rząd we współpracy z "katolickim" radiem "Maryja" tworzonym przez "katolicki" zakon redemptorystów, i arcykatolickiego, według swojego mniemania" o. Rydzyka. Dzisiaj widzimy, że te maski spadają.
Co jeszcze gorsze, dzieje się to bez żadnego protestu władz kościelnych. Milczy kardynał Nycz, milczą władze zakonu franciszkanów, milczy Gądecki, przewodniczący KEP, milczy prymas Polak.
Co jeszcze gorsze, to wszystko odbywa się nie tylko za milczącą zgodą ww. ale z ich inspiracji. Jak wiemy, za zamykaniem kościołów były władze KEP sam prymas Polak.
Jeden jest plus: dzisiaj wiemy, kim są tak naprawdę ci ludzie i jakie mają cele.
Weronika-S.
Ci wymienieni służą bożkowi choroby ,,wirusowi w koronie,, a nie Bogu. Co za ohydne określenie, jakby ukoronowanie choroby i śmierci. A to określenie ciągle na ustach w wielu kościołach. Mnie się mdło robi, gdy takie określenie pada z ust kapłana. Dziękuję za zdecydowane przekazanie prawdy w tym komentarzu. Ale oni nie tylko milczą, ale współdziałają, a jeżeli milczą, to milczenie oznacza ich …More
Ci wymienieni służą bożkowi choroby ,,wirusowi w koronie,, a nie Bogu. Co za ohydne określenie, jakby ukoronowanie choroby i śmierci. A to określenie ciągle na ustach w wielu kościołach. Mnie się mdło robi, gdy takie określenie pada z ust kapłana. Dziękuję za zdecydowane przekazanie prawdy w tym komentarzu. Ale oni nie tylko milczą, ale współdziałają, a jeżeli milczą, to milczenie oznacza ich zgodę, że wszystko jest w porządku.
Marcin_od_sw.Jerzego
Aj aj aj, kowid bezobjawowy znowu atakuje!!! Na szczescie towarzysz Morawiecki i tow. Szumowski robia co moga aby uratowac kolektyw. Na prawde jestem wdzieczny Wielkiemu Architektowi, ze mamy tak wspanialych mezow stanu, ktorzy stoja na strazy naszego bezpieczenstwa.
fartuszniak leszek
"wielki architekt wszechświata", czyli nosiciel światła (Lucyfer),
=> pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Architek…
zrobi wszystko, byśmy nie "zarazili się" łaską Boga w Trójcy Świętej Jedynego.
A koronaświrus jest dobry na wszystko, jak do zamykania Kościołów czy do zamykania kopalni i do ograniczania wszelkich praw ludziom.
Weronika-S.
Hasło koronowirus to kod walki z Kościołem i jego wiernymi.
pomiary
Nie zdiagnozowano tylko wymazano,jak u górników.Przebieg oczywiście bezobjawowy.
Dziecko
I tak nie zwalczy, Matko go zdepcze. Co nie zabije wzmocni. Św Maksymilianie módl się za nami.
Quas Primas
Tak oto wyglądają OWOCE soboru wat II
W seminariach posoborowych wychowano przyszłych apostatów.
Weronika-S.
Szkoda, że 15 lat temu nie diagnozowano, bo ja miałam identyczne objawy jak te , które podpadają obecnie pod paragraf koronawirusa, ale pewnie mieliby problem, bo w domu nikt oprócz mnie nie chorował. Co za niecne metody walki z katolicyzmem, bardziej perfidne niż kiedykolwiek. Diabeł używając kodu koronawirus walczy z Matką Bożą, co dla nas jest nie nowiną, bo Pismo Święte jednoznacznie o tym …More
Szkoda, że 15 lat temu nie diagnozowano, bo ja miałam identyczne objawy jak te , które podpadają obecnie pod paragraf koronawirusa, ale pewnie mieliby problem, bo w domu nikt oprócz mnie nie chorował. Co za niecne metody walki z katolicyzmem, bardziej perfidne niż kiedykolwiek. Diabeł używając kodu koronawirus walczy z Matką Bożą, co dla nas jest nie nowiną, bo Pismo Święte jednoznacznie o tym mówi.