Clicks1.2K

JEZUS: Naśladowcy diabła obracają się pośród bogatych, liderów w świecie biznesu, rządów, rodzin królewskich, organizacji, w tym mediów, władzy wykonawczej, wymiaru sprawiedliwości i Kościoła

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 5 lipca 2013 roku, godz. 14.10

Moja szczerze umiłowana córko, jest jedna religia, która sprawia Mi największe cierpienie, a jest nią fałszywa religia, która czci bestię.

Jeden porządek świata jest największą parodią prawdziwego Trójjedynego Boga, a ci, którzy należą do domu szatana, potrzebują tak wielu modlitw. Są oszukiwani, by uwierzyli, że jest inny Bóg, który ich kocha. Mówią im, że Najświętsza Trójca to fałsz, a Mój umiłowany Ojciec jest zły. Nie uznają, że On ich stworzył, a ich głowy są wypełnione tak wieloma kłamstwami, że nigdy nie otworzą swoich umysłów na Prawdę. Ze względu na poświęcenie się okultyzmowi są uwikłani w szatańskie siły pochłaniające ich dusze, które są wypełnione nienawiścią nie tylko do Boga, ale do wszystkich dzieci Bożych.

Oni kochają wyłącznie siebie, a pożądanie przyjemności wypełnia ich nienasyconym pragnieniem, by mieć więcej. Żadna ilość przyjemności tego świata ich nie zadowoli, bo będą pożądali coraz to innych plugawych rzeczy. Mają przyjemność w odbieraniu życia i w swoich duszach nie czują żadnych wyrzutów sumienia za brutalne morderstwa, których są winni. Ich wpływy rozprzestrzeniają się po całej ziemi w każdym narodzie, a naśladowcy diabła obracają się pośród bogatych, liderów w świecie biznesu, rządów, rodzin królewskich, organizacji, w tym mediów, władzy wykonawczej, wymiaru sprawiedliwości i Kościoła.

Proszę, nie lekceważcie ich władzy. Choć jest ich niewielu i nie przenikają do każdej części waszych wspólnot, to dokonają jeszcze ogromnych zniszczeń. Nie tylko sprzedali swoje dusze diabłu, ale będą także pociągać inne niewinne dusze do otchłani z bestią i jego demonami.

Wam wszystkim, którzy Mnie kochacie, udzielam Łask do pokonania tej złowrogiej i potężnej grupy, która Mnie przeklina w każdej chwili dnia, gdy odmawiacie tę krótką Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty 112
O Łaskę Zbawienia

Najdroższy Jezu, wołam do Ciebie, abyś okrył Swoją szczególną Łaską Zbawienia dusze tych, którzy zostali opanowani przez szatana.

Uwolnij ich dusze z nikczemnej niewoli, z której nie potrafią uciec. Amen.


Bestia w pierwszej kolejności będzie się domagał tych biednych dusz jako swojej własności, a oni upadną na twarze, by czcić antychrysta. Wszyscy musicie się bardzo modlić, aby moc, którą szatan ma nad nimi, mogła zostać złamana i aby ich serca otworzyły się na Moje wielkie Miłosierdzie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…t-najwieksza-parodia-prawdziwego-trojjedynego-boga
wordpress.com/…the-greatest-travesty-against-the-true-triune-god/

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Orędzia o Masonerii

13.02.2013 - Masoneria przeniknęła Mój Kościół na ziemi i wkrótce schizma, która została przepowiedziana, doprowadzi do podziału i niepokoju wśród Moich wiernych sług

30.09.2013 - Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim Najświętszym Kościele na Ziemi

_________________________________________________________________
CÓRKA MARYI