Edward7
22.1K
Edward7
The Times: USA, Wielka Brytania i Australia prowadzą ćwiczenia symulujące rosyjską inwazję na Europę
The Times donosi, że połączone oddziały testowały nowe techniki walki, trenując w amerykańskim pustynnym krajobrazie, który przypomina ukraiński step. Członkowie sił zbrojnych USA wraz z brytyjskimi i australijskimi sojusznikami przeprowadzają serię ćwiczeń wojskowych w południowo-zachodniej …More
The Times: USA, Wielka Brytania i Australia prowadzą ćwiczenia symulujące rosyjską inwazję na Europę

The Times donosi, że połączone oddziały testowały nowe techniki walki, trenując w amerykańskim pustynnym krajobrazie, który przypomina ukraiński step. Członkowie sił zbrojnych USA wraz z brytyjskimi i australijskimi sojusznikami przeprowadzają serię ćwiczeń wojskowych w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych - poinformował brytyjski rząd. Według "The Times" ćwiczenia symulują inwazję Rosji na Europę i odbywają się na rozległym terenie, który w pewnym stopniu przypomina ukraiński step. Na te manewry Londyn wysłał nowy elitarny pułk piechoty, zwany Rangersami, który został sformowany w zeszłym roku, a także operatorów dronów. 450 brytyjskich żołnierzy przybyło do Fortu Irwin, ogromnej bazy wojskowej w południowej Kalifornii obejmującej prawie 2600 kilometrów kwadratowych.

Dwutygodniowe szkolenie odbywa się na pustyni Mojave, która obejmuje duże obszary stanów Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah. The Times donosi, że brytyjscy, amerykańscy i australijscy żołnierze testowali już nowe techniki walki, trenując w pustynnym terenie przypominającym esplanady ukraińskiego stepu. Oprócz rozmieszczenia swoich wojsk, Wielka Brytania wprowadziła i rozmieściła tam 17 technologii, w tym systemy ogniowe dalekiego zasięgu, bezzałogowe systemy powietrzne, autonomiczne pojazdy bojowe i czujniki nowej generacji - napisano w oświadczeniu. Udział w ćwiczeniach - podaje londyńskie medium - jest częścią szerszego projektu brytyjskiego rządu Convergence 2022, którego celem jest określenie, w jaki sposób wykorzystanie sztucznej inteligencji, robotyki i autonomii może poprawić świadomość sytuacyjną na polu walki poprzez połączenie strzelców ze zdalnymi czujnikami i przyspieszyć podejmowanie decyzji.

W realizacji projektu wojsko wspiera ponad 20 naukowców i inżynierów z Laboratorium Nauki i Technologii Obronnych europejskiego 139 Los primeros meses de la 3ª guerra mundial y las señales que la precederían, según las profecías

The Times: EE.UU., Reino Unido y Australia realizan ejercicios que simulan una invasión rusa de Europa
Edward7
... Jest planowany nikczemny akt wywołania wojny, której jedynym celem jest zniszczenie jak największej liczby ludzi. Zdolność człowieka do podjęcia złych czynów przeciwko Moim dzieciom nigdy nie była większa. Zdolność człowieka do produkcji technologii nigdy nie była większa, ale ta wiedza jest na dużą skalę nadużywana, a plany kontrolowania każdej dziedziny waszego życia są na zaawansowanym …More
... Jest planowany nikczemny akt wywołania wojny, której jedynym celem jest zniszczenie jak największej liczby ludzi. Zdolność człowieka do podjęcia złych czynów przeciwko Moim dzieciom nigdy nie była większa. Zdolność człowieka do produkcji technologii nigdy nie była większa, ale ta wiedza jest na dużą skalę nadużywana, a plany kontrolowania każdej dziedziny waszego życia są na zaawansowanym etapie.
Moi wrogowie chcą mieć władzę nad tym co jecie, pijecie i nad tym wszystkim, co robicie, aby rozpowszechniać Prawdę, jaką wam dałem. Nie spoczną aż do dnia, w którym będą mieli pod kontrolą wasze kraje, finanse i zdrowie. A kiedy plany te staną się widoczne, przejmą również wszystkie religie. Ponieważ tak wiele osób nie wierzy w Moje Istnienie, będzie niewielki sprzeciw wobec przebiegłego planu kradzieży dusz ode Mnie.
Kiedy człowiek uważa, że może przeciwstawić się Bogu, to tak naprawdę nie wie, Kim Ja Jestem. Jeśli nie wie, Kim Ja Jestem, to niczego nie wie. Jego serce zostało zatwardzone, jego intelekt otępiał, a jego dusza stała się ociężała.
Ten, który się ode Mnie oddala jest stracony. Ten, który walczy przeciwko Mnie z zamiarem kradzieży dusz Moich dzieci jest dla Mnie martwy, a jego los przesądzony.
Zainterweniuję teraz, aby nie dopuścić do popełnienia tego strasznego i niegodziwego okrucieństwa. Potem, gdy Ja skończę, otworzę wasze oczy, pociągnę wasze serca i napełnię was zachwytem. Wkrótce ujawnię Prawdę, bo tak wielu z was już w nią nie wierzy.
Ja Jestem wszystkim, co jest i będzie. Ja Jestem waszym Ojcem, Wszech-Wiedzącym, Wszech-Widzącym, Pełnią Miłości i Pełnią Miłosierdzia. Przychodzę zebrać wiernych. Mój Czas jest bliski, gdyż Miłosierdzie Mojego Syna jest już prawie nad wami.
Wasz Ukochany Ojciec
Bóg Najwyższy
13.01.2014, 16:56 - Księga Prawdy