25:31
Clicks827
Memento-mori
З позиції Божого авторитету про СOVID-19 та нову вакцинацію (1 частина) Багато християн і людей доброї волі звертається до Візантійського Вселенського Патріархату (ВВП) з питаннями стосовно …More
З позиції Божого авторитету про СOVID-19 та нову вакцинацію (1 частина)

Багато християн і людей доброї волі звертається до Візантійського Вселенського Патріархату (ВВП) з питаннями стосовно СOVID-19 та вакцинації. Вони запитують: Кому маємо вірити? Мас-медіа? Політикам? Ватикану з відступником Бергольйо? Або ж ми повинні вірити справжнім медичним фахівцям і тим, які застерігають від небезпеки нової вакцинації?
Людина, яка використовує розум і совість, приймає правду від тих, про яких знає, що вони 1) мали можливість пізнати правду і 2) хочуть передати її. Ніхто не може вірити тим, які 1) не хочуть пізнати правду і 2) не хочуть, щоб її знали інші.
Тому ми звертаємося до справжніх фахівців у галузі медицини, які знають правду і свідчать про неї навіть ціною переслідування.

Який ваш погляд на т.зв. СOVID-19?
Д-р Хайко Шенінг: «Якщо заглянете за лаштунки, то побачите, що ця медична історія з СOVID-19 є обманом, фейком. Це ми знаємо на основі медичних фактів».

Яка атмосфера панує серед лікарів щодо СOVID-19?
Д-р Рашид А. Буттар: «І що мене серйозно дратує ‒ це те, що є тисячі, десятки тисяч лікарів та вчених, які знають, що це обман, і нічого не кажуть. Або вони бояться соціального гоніння, що їх будуть критикувати або осоромлювати, або бояться втратити ліцензію?! Заради Бога, це змінює планету! Кожен вчений і лікар, який знає, що це обман, повинен почати говорити!»

Чому ініціаторам фальшивої пандемії вдається маніпулювати людьми?
Д-р Вольфганг Водарг: «…нас шантажують з допомогою ЗМІ та політики, щоб викликати в нас страх… Хочуть шантажувати людей страхом, щоб вони були залякані та прийняли вакцину».

Чи ситуація з СOVID-19 насправді така серйозна, як її подають мас-медіа?
Д-р Хайко Шенінг: «Корона-паніка – це інсценізація. Це шахрайський трюк. Настав найвідповідніший час, щоб ми зрозуміли, що знаходимося в центрі всесвітнього і мафіозного злочину. Тут не йдеться про медичну проблему. Тут йдеться про фінансове та економічне перезавантаження (великий рестарт)».

Який метод використовують ініціатори фальшивої пандемії?
Д-р Вернон Коулман: «Вони повторюватимуть погрози, доки ми не будемо цілком залякані і охочі прийняти все, що нам накажуть; доки не будемо просити про вакцину, яку нам обіцяють, або якою нам погрожують...».

Чи маски ефективні?
Д-р Генріх Фіхтнер: «Не існує жодної маски, яка могла б ефективно затримати вірус. Насправді вони навіть не призначені для захисту від ГРВІ-CoV-2. Отож, з медичної точки зору, від них немає жодної користі; з медичної точки зору вони завдають величезної шкоди».

Які дотеперішні досвіди з носінням масок?
Д-р Бодо Шиффман: «Діти помирають від носіння масок. Дітям завдають неврологічні пошкодження і навіть довготривалі. Ми маємо вже двоє мертвих дітей, скільки ще має бути?!»

Чому маски шкідливі?
Д-р Стефано Монтанарі: «Коли ми дихаємо, ми випускаємо пару. Цією парою ми зволожуємо маску, яка, таким чином, стає сприятливим середовищем для розмноження вірусів, бактерій, грибків і паразитів... Пацієнти повинні знімати цю маску кожні 3 хвилини, 2 хвилини, кожну хвилину, тому що вона вже заповнена цими вірусами, але вони цього не роблять».

Чи ПЛР-тести достовірні?
Д-р Ендрю Кауфман: «…тести показали 80% хибно позитивних показників. Я б сказав, що найкраща оцінка коефіцієнта помилковості цих тестів полягає в тому, що їх точність дорівнює 0%».

Що ви порадили б нам? Чи маємо ходити на тести?
Д-р Роберто Петрелла: «Не ходіть на тести. Тести не є надійними. Наявність вірусу не означає, що ви хворі, ви здорові. Однак у тестах появляться позитивні показники, а бути позитивним означає, що вас заклеймують шкідливим. Відмова від тесту – єдиний ключ до уникнення вакцинації. Не робіть тестування, СOVID-19 означає програму масового знищення».

Як зупинити оманливу паніку?
Проф. д-р Сухаріт Бхакді: «Треба припинити тестувати здорових людей».

Як би ви оцінили ПЛР-тест?
Д-р Райнер Фюльміх: «Цей ПЛР-тест взагалі не дозволений для діагностичних цілей. Твердження, що ПЛР-тест може надати конкретну інформацію про інфекцію, є фальшивим твердженням в сенсі кримінального злочину обману».

Що ви сказали б стосовно проголошення пандемії?
Д-р Елке де Клерк: «Хочу сказати, що з медичного погляду ми тут не маємо пандемії або епідемії. Причин для паніки немає, а також у медичній практиці немає причин для паніки. Паніку створюють ці фальшиво позитивні ПЛР-тести. 89-94% цих ПЛР-тестів подають фальшиво позитивні результати. Лікарі повинні перестати серйозно сприймати ці тести».

Що важливого ви хотіли б сказати працівникам мас-медіа?
Д-р Роберто Петрелла: «...це пандемія СOVID-19, якої не існує, але існує пандемія дезінформації... Вже досить цієї тривоги по телебаченню! Як це можливо, що ви змогли створити паніку, коли нічого не відбувається?! Посоромтеся!»

Чи нова вакцина безпечна?
Проф. д-р Сухаріт Бхакді: «Нова РНК-вакцина є взагалі найнебезпечнішою вакциною. Те, що ця вакцина навіть була допущена до клінічних випробувань, заслуговує покарання. Це експерименти на людях. Те, що зараз відбувається, буде злочином проти людства. Я вважаю ці генні вакцини забороненим експериментом на людях. Я переживаю за своїх дітей та онуків. У мене також є онуки. Не можна допустити, щоб ця абсурдна вакцинація проводилася на наших дітях та онуках. Це означало б кінець цього суспільства. Не допустіть цього!»

Що вас найбільше лякає у новій вакцині?
Д-р Керрі Мадей: «Технологія рекомбінантних РНК/ДНК спричинює постійні та невідомі генетичні зміни в організмі людини. Це лякає мене – і вже роками лякало».

Як ви ставитесь до того, що влада постійно вимагає вакцинації?
Д-р Бодо Шиффман: «Це жахливе ігнорування признаних міжнародних досліджень і думок експертів з усіх областей: вірусологів, бактеріологів, епідеміологів... Крім того, це нова форма вакцинації – т.зв. РНК-вакцинація – яка, на відміну від попередніх щеплень, здатна змінити генетичний код людини і завдати непоправної шкоди...».

Чим відрізняються нові вакцини проти СOVID-19 від попередніх вакцин?
Д-р Ендрю Кауфман: «Ці вакцини мають цілком іншу технологію, ніж попередні вакцини. Це таким самий вид технології, який використовується для виробництва генетично модифікованих організмів. Я розглядаю це як спробу зробити нас генетично модифікованими організмами».

Чому нові вакцини містять гідрогель?
Д-р Керрі Мадей: «Гідрогель – це нанотехнологія, мікроскопічні роботи. Ці маленькі роботи можуть збирати, розбирати, знову збирати ... і робити найрізноманітніші речі. Гідрогель має здатність підключатися до штучного інтелекту. Це означає, що він зможе отримувати інформацію з наших тіл, збирати її... Хто зберігатиме цю інформацію? Для чого вона буде використовуватися? Яка інформація до нас буде повертатися?»

Від чого ви хотіли б застерегти людство?
Д-р Галина Борисівна Кіріллічева: «Найстрашніше, що взагалі може бути,це те, що вакцини можуть стати засобом масового знищення... B даний час наука веде розробку нановакцин, що містять наночіпи. Це всі повинні знати і цього ми не можемо допустити!»

Що несе з собою вакцинація?
Д-р Рашид А. Буттар: «Розпочнуть вакцинацію, і ті, які не приймуть вакцину, будуть вважатися дисидентами. Люди такі, як я, будуть застрелені в голову. Люди такі, як ви, будуть застрелені в голову або вас віддадуть на карантин у якийсь концтабір. Вони дадуть нам чіпи, щоб знати, хто був, а хто не був вакцинований. І коли люди більше хворітимуть від вакцин, вони скажуть: „О Боже, більше людей хворіє! Нам потрібно більше вакцин!” Більше людей буде піддано дії хвиль 5G, і вони скажуть: „Погляньте, знову є більше хворих, потребуємо більше вакцин.” Це буде наче зачароване коло, яке вони будуть підтримувати до тих пір, поки всі не будуть оцифровані та очіповані...».

Чи ви рекомендували б старшим людям вакцину?
Д-р Джуді Міковіц: «Жодна особа похилого віку не повинна приймати вакцину, власне, ніхто не мав би приймати ніякої вакцини, якщо хоче бути здоровим. Сподіваюсь, президент Трамп запровадить 5-річний мораторій на всі вакцини... Чи знаєте, що ми отримаємо? Здорових дітей, ми знову здобудемо своє життя».

На вашу думку, яку найбільшу загрозу несе нова вакцина?
Д-р Керрі Мадей: «У вакцині від COVID-19 має використовуватися технологія рекомбінантної ДНК і рекомбінантної РНК... Вона викличе в організмі людини незворотні і невідомі генетичні зміни. По суті, вона створить новий вид (людини), і, можливо, знищить старий вид ‒ нас, людей, яких ми зараз знаємо».

Який вплив мала б обов’язкова вакцинація на американців?
Д-р Джуді Міковіц: «Якби доктору Фаучі і Біллу Гейтсу вдалося просунути примусову вакцинацію, то померло б щонайменше 50 млн. американців. Це були б люди, які вже були уражені іншими вакцинами. Було виявлено, що 50 мільйонів американців мають гамаретровірус через вакцини... Згодом їхню смерть припишуть COVID-19».

Яке майбутнє чекає того, хто прийме нову вакцину?
Майк Адамс: «Якщо ви станете в чергу на ін’єкцію, то, мабуть, дуже скоро помрете. А власне про це і йдеться. Вакцини стали зброєю. Вони є смертельним вектором для людства.»

В минулому, коли релігійні провідники зрадили свою місію, Бог говорив через пророків. Сьогодні пророчим голосом для людства є також совісні та відважні медичні експерти, які заради правди ризикують не лише тим, що зазнають переслідування, але й ризикують своїм життям. До них належать сміливі люди, які поширюють правду і тому також зазнають подібних переслідувань.
Бергольйо, який сам не хоче пізнати правду, обманює громадськість та пропихає нові вакцини, які змінюють геном людини і служать для чіпування. Мета вакцин ‒ досягнення геноцидної редукції, а в кінцевому результаті – вічного прокляття душ у вогняному озері. Просування нових вакцин ‒ це бунт проти Бога та злочин проти людської природи.
Цитати з Біблії
«Звір… заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні; щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клеймо, ім’я звіра або число імені його… ‒ 666» (Апок. 13,15-18).
Прийняти вакцину з наночіпом (клеймом) і, таким чином, зректися своєї волі, своєї відповідальності за чинення добра і зла, при чому безповоротно ‒ це духовне самогубство. Відплатою за нього після смерті є вогняне озеро.
«Хто поклоняється звірові … і приймає клеймо на чоло або на руку… мучений буде вогнем і сіркою … і його муки не спиняться на віки вічні» (Апок. 14,9-11).
Біблія знову наголошує на вічному покаранні за те, що людина, прийнявши чіп, віддала свою волю звіру. Тут для християнина є єдине рішення ‒ не прийняти чіп навіть ціною мученицької смерті. Перші християни радше зазнавали жорстоких мук і смерті, ніж кинули б одне зерно ладану демонському ідолу. Про це свідчать життя святих і мучеників. Церква дає нам за приклад цих героїв віри.
Ватикан, окупований архиєретиком Бергольйо, в цей час виступив проти Бога, Церкви і людства. З допомогою найгрубшої брехні він просуває злочинну вакцинацію! Крім того, він відкрито підтримує легалізацію співжиття содомітів. Він також вчинив найгрубше богохульство через інтронізацію демона Пачамами в головному соборі Церкви! Це публічний жест відступництва, тобто апостазії від живого і святого Бога. Це бунт проти Христа і Його Євангелія. Цими найбільшими злочинами Ватикан Бергольйо накликає прокляття не лише на Церкву, але й на все людство!
Візантійський Вселенський Патріархат в цей час відступництва Ватикану виконує апостольське та пророче служіння. Він захищає правди віри від єресей і застерігає людство від брехні, яка призводить до смерті ‒ дочасної та вічної. Патріархат, у єдності зі справжніми фахівцями в галузі медицини, радикально відкидає фатально небезпечну вакцинацію проти СOVID-19.
Оцим, в апостольському і пророчому авторитеті перед Богом зобов’язуємо у сумлінні католиків і всіх християн: прийміть правду і життя та відкиньте брехню і смерть, пов’язану з новою злочинною вакцинацією. Господь сьогодні знову повторює: «Вибирай життя, щоб жити на світі тобі і твоєму потомству!» (Втор. 30,19б).

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
14.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

eepurl.com/gQZMTD