Clicks3.5K
pl.news
6

Wszyscy masoni podpisują się pod [płytkimi] prośbami Franciszka

Gran Logia de España, największa masońska sekta w Hiszpanii, wyraziła 7 stycznia na Twitterze aprobatę dla papieskiego błogosławieństwa Urbi et Orbi złożonego w Boże Narodzenie.

Sekta pisze: "wszyscy Wolnomularze świata popierają usilne prośby papieża Franciszka o »braterstwo między ludźmi i religiami«".

W tej płytkiej bożonarodzeniowej wiadomości Franciszek użył słowa "braterstwo" dwanaście razy, prosząc o "braterstwo" ludzi różnych ideologii, narodów, kultur i religii.

"Braterstwa" jednak nie ma w Kościele Katolickim Franciszka, targanym wojną domową.

Poza hiszpańskimi masonami praktycznie nikt nie zauważył tej przemowy o "braterstwie".

#newsUzbpzwlaww
Weronika....S
@Szukający PRAWDY ale Fałszywym Prorokiem ma być osoba duchowna, albowiem w Apokalipsie są słowa o nim: ,,ma dwa rogi podobne do rogów Baranka,,
Szukający PRAWDY
Weronika...S - zgadza się, myślę że Antychryst (nie fałszywy prorok) będzie to osoba nieprawdopodobnie uduchowiona, pytanie czyim duchem...? Oczywiście wiadomo - Lucyfera.
Weronika....S
@GracjanJan Franciszek może się okazać większym zagrożeniem od Lutra, bo działa wewnątrz Kościoła i od wnętrza zmienia jego oblicze.
Weronika....S
@elohim Wymień cechy Franciszka jako katolika!
ELOHIM.
Otoż Papież przyjmuje Komunię Święta tylko do ust i na klęcząco. Wspomina z żalem i utęsknieniem czasu Soboru Trydenckiego. Regularnie z uwagą czyta pch24.pl 😜
ELOHIM.
Jak można tak przeładować Ojca Świętego i to na katolickim fomum? Diabła przebrał się za Plebana i ogonem na Mszę Trydecką dzwoni???