02:31
Clicks692
Sulika
18
PŘÍJEMNÝ PODVEČER. VŠEM VĚRNÝM KATOLÍKŮ CO VĚŘÍ SLOVŮM KRISTA PÁNA BEZEPODMÍNEČNĚ ZDROJ: www.youtube.com/watchMore
PŘÍJEMNÝ PODVEČER.

VŠEM VĚRNÝM KATOLÍKŮ
CO VĚŘÍ SLOVŮM KRISTA PÁNA BEZEPODMÍNEČNĚ

ZDROJ: www.youtube.com/watch
Ostrik
Trady, s tvým rozhledem si nevyskakuj!

J 10:16 :

Mám ještě jiné ovce, které nejsou z tohoto ovčince. I ty musím přivést. Uslyší můj hlas a bude jedno stádo, jeden pastýř.

🤗
tradyrespect
Bůh že něco musí? Prosím tě. To kdo ti řekl?
Samson1
Tehdy bylo moc kněží Pacem in terris, nebo stb, nebo se starali o nějakou tu farní sestru a šmitec.
Samson1
Jo, ono to tak funguje. Za komunistů kněží slavili v kostele mše a ztracené nehledali stejně jako dnes. Musí Bůh sám. Kněží mají jiné zájmy.
tradyrespect
No, na tak vysoké úrovni, jako Ty nejsem, aby mi Bůh osobně vysvětloval to, co umí běžně vysvětlit každý katolický kněz. :-)))
Samson1
To byl počátek obrácení, nic nejde hopem, ale pěkně pomalu. Bůh s tebou mluví, osvěcuje ti pravdy Boží, ukazuje jednání, které bylo v rozporu a hříšné, člověk chyby uznává, hříchy mládí vyznává a tak nastupuje vlastně celoživotní pouť svého očištění a obrácení. Rozkoukává se, duchovně roste, začne se zabývat NOMEM i tradicí, hodnotit, udělá chyby v duchovních věcech, vykoná též spoustu dobrého, …More
To byl počátek obrácení, nic nejde hopem, ale pěkně pomalu. Bůh s tebou mluví, osvěcuje ti pravdy Boží, ukazuje jednání, které bylo v rozporu a hříšné, člověk chyby uznává, hříchy mládí vyznává a tak nastupuje vlastně celoživotní pouť svého očištění a obrácení. Rozkoukává se, duchovně roste, začne se zabývat NOMEM i tradicí, hodnotit, udělá chyby v duchovních věcech, vykoná též spoustu dobrého, ale je to prostě proces a výchova Boží, růst a zrání. Začne chápat to, co natropil nepřítel zevnitř i zvenku musí to všechno přehodnotit a hlavně: Počkat na Boha, aby mu ukázal další cestu. Jaký postoj zaujmout. Co je v dané době před Bohem správné.
tradyrespect
Tak hlavně, když to nebereš jako seberealizaci. To bys měl docela blbé. :-)))

Samson1 19:51
Když jsem byl mladý a nerozvážný, co já se nazpíval po sklípkách, já mám jeden dokonce na zahradě, ale už je na brambory. Jednou jsem rozbil sklenici vína v hospodě a začal chodit do kostela a ministrovat a už mne to zpívání nějak netáhne, než v kostele.
Samson1
Když jsem byl mladý a nerozvážný, co já se nazpíval po sklípkách, já mám jeden dokonce na zahradě, ale už je na brambory. Jednou jsem rozbil sklenici vína v hospodě a začal chodit do kostela a ministrovat a už mne to zpívání nějak netáhne, než v kostele. 😊
tradyrespect
Když má kněz povolání od Boha a nehledá pohodlné živobytí, modernisti ho nenutí k liberalismu, demokracii a k NOMu, tak mu to zas tolik nehrozí.

Samson1 19:39
Hento, to nemusí být hned ten Budha, ale i nějaká ta roba, co se na kněze přichytí a z té prosté rybářky se stane udice na kněžská srdce.
Samson1
Já byl kousek od Domažlic na vojně.
Sulika
Idu domýt ten rjad a potem 🙏 🤗
Sulika
Samsone fakt nic náhodou se neděje. Teď při umývání nádobí mi došlo proč mi utkvěla tato písnička DOmažlice sů...
totiž tato byla nejoblíbenější /ještě z jednou vypadla mi/ píseň mojeho tatíčka, no on by měl dnes 100 roků.Vzácný člověk 🙏
Samson1
Sv. Farář Arský navařil pořádný hrnec brambor na loupačku a bylo po kuchařce. A po kanonu. No, kuchařka je někdy pořádný kanon v rukách zlého.
Sulika
No já už mám víc jak 40 a to podle kanonů může být i kuchařka.
Samson1
Hento, to nemusí být hned ten Budha, ale i nějaká ta roba, co se na kněze přichytí a z té prosté rybářky se stane udice na kněžská srdce. 😀 👍
Samson1
Když ona tvrdila, že žije něco manželstvím a zasvěceným životem a s knězem byla od rány do večera, běhal ji naproti když šla s práce a co já chudák, že. Akorát jsem mohl vzdychat a trpět jak ten vůl, co si neuměl říci: Pro jedno kvítí slunce nesvítí.
One more comment from Samson1
Samson1
Hento nevíškde je nějaká Delila ??? 😀 😀 😀 🤗
Stylita
co dodá hen ta ? 🙂