Clicks1.8K
MÔŽU BYŤ POLITICI NAOZAJ AŽ TAKÍ ZÁKERNÍ? MEDZI ZÁSTANCAMI DEPOPULÁCIE ĽUDSTVA A VAKCÍNAMI NA COVID-19 JE DIABOLSKÁ SPOJITOSŤ Niektorí z vás ste už zrejme počuli o psychologickej teórii …More
MÔŽU BYŤ POLITICI NAOZAJ AŽ TAKÍ ZÁKERNÍ? MEDZI ZÁSTANCAMI DEPOPULÁCIE ĽUDSTVA A VAKCÍNAMI NA COVID-19 JE DIABOLSKÁ SPOJITOSŤ

Niektorí z vás ste už zrejme počuli o psychologickej teórii známej ako „projekcia“. Väčšina opisov tejto teórie na internete je príliš zložitá a irelevantná k záveru, ktorý tu urobíme, preto ich nebudeme uvádzať.

Existuje však konkrétny typ projekcie. Skôr než psychologickou teóriou ju radšej jednoducho nazvime pozorovateľným javom, ktorý dokáže identifikovať aj človek bez akýchkoľvek skúseností s psychológiou.

Niektorí ľudia majú sklon projektovať svoje vlastné dobré zásady na iných, keď majú záväzok tie dobré zásady neprojektovať.

Verbálne sa jav často vyjadruje nasledovne: „to by v skutočnosti nikto neurobil“, alebo „v skutočnosti by nikto nemohol byť taký zlý“.


Môžu byť politici naozaj „takí zlí“?

Zbežné preskúmanie histórie istých politických entít, aj za posledných 10 rokov, vedie človeka k záveru, „áno, byť takí zlí naozaj môžu“.

Konkrétne príklady nie sú nutné, mnohé zlo sa však týka ľudí či entít, využívajúcich iné ľudské bytosti k získaniu moci a ničeniu tých, ktorí im stoja v ceste.

Mnohí ľudia vo svete majú očividne extrémne pokrútenú a nesprávnu predstavu o tom, čo je „vznešené“ a dobré. Drastické reakcie predstaviteľov verejného zdravotníctva a vládnucich entít na údajnú pandémiu COVID-19 naznačujú, že by takí „naozaj mohli byť“.

Nešťastnou realitou je, že mnohí ľudia na svete majú protiživotné a iné deformované názory, ktoré môžu ovplyvňovať to, ako využívajú svoju moc a pozície vo vláde. Relevantné sú názory tých, ktorí sa zaoberajú poskytovaním údajov a informácií o ochorení COVID-19 a vakcínach proti nemu.

Jeden článok, zaoberajúci sa vakcínou proti COVID-19 od spoločností Moderna/Federálna vláda USA a Pfizer/BioNTech, sa zmieňoval o tom, ako niektorým pripadali čudné niektoré verejné vystúpenia Billa Gatesa v počiatkoch paniky okolo COVID-19.

Článok sa zmieňoval o tom, že súčasne s vyvolávaním strachu z COVID-19 sa Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, spolu so spoločnosťou Moderna a Federálnou vládou USA, angažovali vo vývoji vakcíny proti ochoreniu COVID-19.

V spoločnosti Moderna, zjavne známej svojím tajnostkárstvom, „prebieha súčasne takmer 100 projektov“. Žiadny však nedokázal svoju bezpečnosť a účinnosť, aby mohol byť predávaný v USA.

Človek si musí položiť otázku prečo? Je to preto, že už vedia, že technológia mRNA nie je bezpečná?

Vedia výrobcovia vakcín o mRNA technológii viac než prezradili?

Keď spoločnosti v ranom štádiu vývoja lieku alebo vakcíny zistia, že liek alebo vakcína nie sú pre zvieratá alebo ľudí bezpečné, nevyžaduje sa od nich nevyhnutne zverejnenie informácií. A tak, keď mala spoločnosť stovky projektov, z ktorých niektoré zlyhali a nezverejnila dáta, človek môže mať logicky podozrenie, že u produktov bola zistená ich škodlivosť.

Konkrétne sa v dlhodobom meradle vraj nepreukázala bezpečnosť technológií vakcíny proti COVID-19. Údajne fungujú tak, že nútia telo vyrábať veci, ktoré normálne nerobí.

Objavili sa už vážne krátkodobé poškodenia, boli však, bohužiaľ, bagatelizované. Nie je možné vylúčiť poškodenia, vrátane rakoviny, ktoré sa objavia po dobe dlhšej ako niekoľko mesiacov. To však trochu odbiehame od hlavnej témy tohto článku.

Od napísania skôr spomenutého článku sa zistilo, že Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov je prinajmenšom nepriamo zapojená aj do vývoja ďalšej vakcíny proti COVID-19.

Táto konkrétna vakcína sa niekedy nesprávne označuje ako „vakcína od Pfizeru“. Vakcínu v skutočnosti vyvinula nemecká spoločnosť zvaná „BioNTech“, ktorá sa potom spojila s Pfizerom.


Podozrivé okolnosti okolo firiem BioNTech a Moderna

Spoločnosť BioNTech založil Dr. Ugur Sahin, turecký imigrant v Nemecku a jeho žena Ozlem Tureciová.

Dr. Sahinovi v roku 2019 udelili „cenu pre moslimov vo vede a technológii“, no samotná spoločnosť očividne existuje od roku 2008 a stále nemá na trhu žiadny produkt, ktorý by bol dokázateľne bezpečný a účinný.

Rozhodne sa oplatí mať na pamäti, že obe spoločnosti s vakcínami proti COVID-19, ktoré získali „povolenie na núdzové použitie“ – a imunitu pred zodpovednosťou – nemajú na trhu ani jeden schválený produkt.

Hoci spoločnosť BioNTech nemala na trhu ani jeden produkt, v roku 2019 mala na akciovom trhu v USA svoju úvodnú verejnú ponuku. V roku 2019 tiež, len niekoľko mesiacov pred údajným objavením sa ochorenia COVID-19, kúpila Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov akcie spoločnosti BioNTech v cene 55 miliónov dolárov.

Cena akcie od svojej úvodnej ponuky vzrástla v decembri 2020 o zhruba 800%. A BioNTech sa v súčasnosti spojila s čínskou spoločnosťou Fosun Pharma.

A tak je pozoruhodné, že Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov by mohla očividne zarábať na oboch vakcínach proti COVID-19 povolených, no oficiálne neschválených, nakoľko majú len povolenie na núdzové použitie.

Je aj ďalší dôvod, prečo stojí za povšimnutie angažovanie sa Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov vo vakcínach proti COVID-19.

Než sa však k nemu dostaneme, zamyslite sa nad týmto: Chceli by ste vedieť, či vládne entity, presadzujúce použitie vakcíny, výrobca vakcín alebo niekto mocný, investujúci do vakcíny, podporujú reguláciu pôrodnosti?

Je veľa liberálov, ktorí považujú pôrodnosť za zlú. Povedzme, ako povedali niektorí v minulosti, že nejaká vládna entita považovala z akéhokoľvek lživého dôvodu, aký také vládnuce entity dokážu vymyslieť, budúci rast pôrodnosti (a tým aj veľké rodiny) za „hrozbu pre národnú bezpečnosť“.

Povedzme tiež, že tie isté osoby, ktoré sú pri moci, sa angažujú vo výrobe a schvaľovaní nejakej vakcíny. Považoval by rozumný človek za nevyhnutné zvážiť tieto informácie predtým, ako sa rozhodne vakcínu prijať alebo odmietnuť?

Alebo to postavme takto:

Je postoj k ľudskému životu zo strany výrobcu vakcíny, jej schvaľovateľa alebo toho, kto ju financuje relevantný pre vaše rozhodnutie dať sa vakcínou zaočkovať alebo ju odmietnuť?

Pričom regulácia pôrodnosti, ktorá, čo treba zmieniť, môže pozostávať z podvodného a zámerného skrátenia očakávanej doby dožitia či neplodnosti, ktoré sú v rozpore s ľudským životom.


Konflikt záujmov tých, čo financujú vakcíny proti COVID-19

Ešte aj ten najliberálnejší liberál, ktorý podporuje nebezpečné zlo regulácie pôrodnosti, by zrejme súhlasil s tým, že informovaný súhlas si vyžaduje, aby človek vedel, že vakcína bola zaplatená, vyrobená alebo povolená osobami podporujúcimi zníženie a reguláciu pôrodnosti.

Tí, čo podporujú niečo také zlé ako je regulácia pôrodnosti, zrejme svetu nepovedia, kedy svoje názory uvádzajú do činnosti. Ak podporujú niečo také zlé, ako je regulácia pôrodnosti, môžu tiež podporovať využívanie podvodu a lží k tomu, aby sa to zlo stalo skutočnosťou.

Je zrejme nelogické myslieť si, že by také osoby povedali:

„Nuž, ľudkovia v Amerike, Európe a vo zvyšku sveta, ideme tu trocha zregulovať pôrodnosť. Ale nebojte sa – je to dôkladne otestované a dokonca aj bezpečné a účinné.“

A tak by bolo rozhodne pozoruhodné, keby také osoby tie názory a svoju angažovanosť vo vakcínach otvorene vyjadrili.

Je náležité vedieť – nie „konšpiračná teória“, ako niektorí chybne uviedli –, že Bill Gates, ktorý sa silne angažoval v udelení povolenia na núdzové použitie u oboch vakcín proti COVID-19, podporuje zníženie a reguláciu pôrodnosti.

V roku 2010 povedal toto:

„V prvom rade tu máme populáciu. Dnes má svet 6,8 miliardy ľudí. Smeruje to k asi 9 miliardám. Ak odvedieme skutočne skvelú prácu ohľadom vakcín, zdravotnej starostlivosti, služieb reprodukčného zdravia, mohli by sme ju znížiť snáď o 10 či 15 percent.“

Ohľadom jeho vyhlásenia treba názorne poukázať na viac než jeden bod.

Navyše nie je jasné, prečo sa jeho vyhlásenie a očividné závery, ktoré by si človek vytvoril ohľadom podpory zníženia populácie (a jeho angažovania sa vo vakcínach proti COVID-19), považujú za „konšpiračnú teóriu“. Nejde tu o žiadnu teóriu; on tie slová naozaj povedal.

Všeobecne povedané, je jasné, že Bill Gates vakcíny proti COVID-19 podporuje – údajne je „na ceste zaočkovať týmito vakcínami svet“.

Je zvláštne, ako taký človek takmer úplne prehliada fakt, že mnohí ľudia očkovanie nepotrebujú a mnohí symptómy vírusu SARS-CoV-2 dokonca ani nezažívajú. Normálny človek by si preto povedal: „Ohľadom vakcín proti COVID-19 hovorte, pane, za seba“.

(Naznačovanie, že „jediná cesta, ako vrátiť veci do normálu, vedie cez vakcíny proti COVID-19“ je mylné, to tu však nebudeme rozvíjať.)


Záver

Vráťme sa k Billovi Gatesovi, ktorý si jasne myslí, že zníženie svetovej populácie je dobrá a vznešená vec, keď vyhlasuje:

„Ak odvedieme skutočne skvelú prácu ohľadom vakcín, zdravotnej starostlivosti, služieb reprodukčného zdravia, mohli by sme ju [budúcu svetovú populáciu] znížiť snáď o 10 či 15 percent.“

Po takom vyhlásení, v kombinácii s jeho predchádzajúcim angažovaním sa vo vakcínach proti COVID-19, môže človek dospieť len k niekoľkým málo záverom.

Samozrejme, že „niečo také by nikto neurobil“, však?

Zdroj: badatel.net
Bratia a sestry
PŘERUŠENÍ: MADAGASCAR UKONČÍ SVĚTOVOU ZDRAVOTNÍ ORGANIZACI NAD SKANDÁLEM COVID-19

Madagaskarský prezident Andry Ranoelina odvolal svou zemi ze Světové zdravotnické organizace. Vztekle řekl:

„Evropa vytvořila organizace s touhou, aby na nich Afričané zůstali závislí.

Afrika našla lék proti viru Corona, ale Evropa si myslí, že má monopol na inteligenci, takže ji odmítá uznat.

More
PŘERUŠENÍ: MADAGASCAR UKONČÍ SVĚTOVOU ZDRAVOTNÍ ORGANIZACI NAD SKANDÁLEM COVID-19

Madagaskarský prezident Andry Ranoelina odvolal svou zemi ze Světové zdravotnické organizace. Vztekle řekl:

„Evropa vytvořila organizace s touhou, aby na nich Afričané zůstali závislí.

Afrika našla lék proti viru Corona, ale Evropa si myslí, že má monopol na inteligenci, takže ji odmítá uznat.

Ode dneška už nejsme členem Světové zdravotnické organizace. “
"KTEŘÍ mi nabídlo 20 milionů dolarů, abych dal trochu toxické látky do mého léku Covid-19" - prezident Madagaskaru odhaluje WHO

Madagaskarský prezident Andry Rajoelina údajně prohlásil, že Světová zdravotnická organizace, WHO mu nabídla 20 000 000 $, aby nasadil trochu toxického prostředku na léčbu koronaviru, když Evropané hackli svůj lék.

Andry Rajoelina říká: „Lidé jsou ostražití, Světová zdravotnická organizace, ke které jsme se připojili, protože si myslíme, že nám to pomůže, je tu na zabíjení Afričanů.“

"Moje země Madagaskar našla lék na koronaviry, ale Evropané mi řekli, že navrhuji 20 000 000 $, aby se do tohoto léku vložily toxiny, abych zabil mé africké přátele, kteří ho budou používat. Žádám všechny Afričany, aby nepoužívali svou koronavirovou vakcínu, protože zabíjí, přijďte na Madagaskar, nemocní, moje země je připravena vás přijmout s nadšením, náš lék je ve žluté barvě, nekupujte tu zelenou, ta ze zelené barvy pochází z Evropy, Evropané hackli náš lék, dávali jedy, aby zabíjeli pouze Afričany, jak chtěli vakcínami, proti kterým protestujeme. “ Přidal Prosím sdílejte tuto zprávu, protože je to naléhavé, hackli náš lék, chci, aby to věděli všichni Afričané, prosím, nenechávejte si tuto zprávu u sebe, sdílejte! “ Uzavřel.

aobrempongnana.wordpress.com/…agascar-president-exposes-who/ vystavuje-kdo /

Tyto orgány odpovědné za CV19..jsou ďáblové!

🔷 t.me/GreatAwakeningChannel
One more comment from Bratia a sestry
Bratia a sestry
Německem se lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech! Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer! Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá! Senioři …More
Německem se lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech! Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer! Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá! Senioři mají mírný průběh nemoci, ale lékaři nechápou a diví se, jak se mohl britský virus do izolovaného pečovatelského domu dostat! Hádejte, co se stane v ČR a na Slovensku, až se začne na jaře masivně očkovat?

aeronet.cz/…rucku-kteri-uz-nekolik-mesicu/