UNIWERSYTET STANFORDA - KREW I ORGANY DZIECI ŚRODKIEM PRZECIWSTARZENIOWYM DLA DOROSŁYCH

Wieczna młodość to tylko kilka zastrzyków krwi dziecka, według nowych badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Stanforda .
Pobieranie krwi, ważnych organów i innych części ciała niewinnym dzieciom i wszczepianie tego wszystkiego starzejącym się dorosłym jest kluczem, jak mówią „eksperci”, do życia wiecznego. I wydaje się, że brytyjski dziennik Telegraph się z tym zgadza .

W serii tweetów Telegraph wydaje się celebrować wiadomość, że dzieci – im młodsze, tym lepsze – mogą zostać zmasakrowane i zamienione w „środki przeciwstarzeniowe” dla dorosłych.

„Historycznie, kultury czciły krew młodych”, napisał na Twitterze Telegraph Life , sugerując, że mordowanie niemowląt i dzieci dla ich życiowej esencji jest zdrową i szanowaną tradycją.
„Plotki głosiły nawet, że Kim Dzong-il, były dyktator Korei Północnej, wstrzyknął sobie krew zdrowych młodych dziewic, aby spowolnić proces starzenia”.

Opisując tę przerażającą koncepcję jako „przeszczep młodości”, Telegraph opublikował obszerne oświadczenie o tym, jak osiągnięcie nieśmiertelności (bardziej absolutnej niemoralności ) jest tak proste, jak picie z fontanny młodości.
„Wydaje się, że fontanną młodości jest sama młodość” — napisała Sarah Knapton, redaktor naukowa Telegraph .

Młode drobnoustroje kałowe wszczepione do starszych ciał mogą zmniejszyć starzenie się oczu, żołądka
Według Knapton, pozyskiwanie rzeczywistej krwi i części ciała od prawdziwych dzieci nie jest tym, co ona osobiście sugeruje. Nauka, mówi, może stworzyć sztuczne repliki tych rzeczy i przekształcić je w leki farmaceutyczne.

„Młodzi ludzie mają silniejsze komórki, które działają wydajniej i mogą przywracać witalność starzejącym się systemom” – wyjaśnia.

Naukowcy ze Stanford przetestowali to na myszach, pokazując, że płyn mózgowo-rdzeniowy pobrany od młodych myszy i wszczepiony starym myszom poprawia funkcjonowanie mózgu starszych myszy, „przełom, który może mieć ogromne konsekwencje dla demencji i innych chorób neurodegeneracyjnych” – twierdzi Knapton.

„Płyn mózgowo-rdzeniowy to przezroczysty płyn znajdujący się w tkance otaczającej mózg i rdzeń kręgowy człowieka, pełen składników odżywczych, cząsteczek sygnałowych i czynników wzrostu, które odżywiają neurony” – dodaje.
Innym mniej inwazyjnym, ale wciąż nieco niepokojącym zastosowaniem jest przeszczep kału. Naukowcy z Instytutu Quadram w Norwich w Wielkiej Brytanii odkryli, że pobranie drobnoustrojów kałowych od młodych myszy i wszczepienie ich starszym myszom odwróciło proces starzenia się zarówno oczu, jak i żołądka.

Ten rodzaj procesu, choć może to zabrzmieć obrzydliwie, przynajmniej pozostawia młodą istotę nienaruszoną. Jednak wszystko, co mówi o krwi i ważnych narządach, nawiązuje do trendu spisku QAnon i wcześniejszych raportów , które opublikowaliśmy na temat uprowadzeń przez CPS (Child Protective Services) i sytuacji adrenochromu.

Czy to nowe badanie Stanforda jest próbą normalizacji idei wykorzystywania dzieci do ich „przeciwstarzeniowych” części ciała?

Czy siły, które próbują przytępić ludzkie zmysły do koncepcji, która nawet dziesięć lat temu całkowicie obrzydziłaby naród?

„To tylko kwestia czasu, zanim ta szalona nauka zostanie w pełni skomercjalizowana, podobnie jak komórki macierzyste płodu są pobierane z zamordowanych dzieci i wykorzystywane do produkcji niebezpiecznych szczepionek, a także zapotrzebowanie na krew i części ciała małych dzieci. Ilość zebranych plonów wzrośnie” – ostrzega Shane Trejo z Big League Politics .

Okazuje się, że potężne korporacje technologiczne wydały miliardy dolarów na start-upy, które zamierzają to zrobić. Zbieranie krwi dzieci i przekształcanie jej w narkotyki dla dorosłych próbujących żyć wiecznie wydaje się być najnowszym programem demonicznym w obecnej epoce.

„Mają nadzieję znaleźć syntetyczną fontannę młodości, badając plazmę swoich młodych ochotników” – dodaje Trejo. „Ta praca na zawsze zmienia dziedzinę nauki o geologii, na lepsze lub gorsze”.

Want to live forever? Creepy science says "youth transplants" are the answer... but you first have to harvest blood and organs from children
mariusz wyka
laboratoria z krainy ó