Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks166
Bob
2

Czy z Ukrainy nadciąga technologiczna rewolucja na skalę światową?

Źródło: Internet

Choć Ukraina od lat jest targana konfliktem z Rosją, nie przeszkadza to tamtejszym naukowcom w rozwijaniu awangardowych rozwiązań z zakresu nanotechnologii.

Pół roku temu fizyk jądrowy - dr Aleksander Woźny - przeprowadził interesującą rozmowę z dyrektorem generalnym Instytutu Nanotechnologii Akademii Nauk Ukrainy Vyacheslavem Nedbayem. Dotyczyła ona technologii rozwijanych przez zespół badaczy pod jego kierownictwem. Wszystkie mają związek z fizyką kwantową.

Z wypowiedzi dr hab. Nedbaya wynika, że pracują oni nad technologią, która pozwoli budować wieżowce do 50 pięter wysokości w ciągu 25 dni, a koszt jednego metra kwadratowego ma wynieść zaledwie 178 dolarów, czyli nieco ponad 700 złotych! Gdyby rozwiązanie to stało się standardem, koszt mieszkania o powierzchni 50 metrów kwadratowych wyniósłby około 35 tysięcy złotych, a nie tak jak obecnie 250-300 tysięcy.

Mało tego, dzięki dalszemu doskonaleniu otrzymywanych materiałów możliwe stanie się projektowanie wieżowców osiągających nawet 5 kilometrów wysokości.

Przy użyciu tej nanotechnologii w rolnictwie będzie można wykorzystywać zaledwie 20% obecnych zasobów ludzkich w pracach rolniczych oraz 20% obecnie zużywanego paliwa. Do zbioru plonów wystarczy tylko 20% wykorzystywanej obecnie techniki rolniczej, zatem zaoszczędzi się 80% środków potrzebnych do produkcji tejże techniki. Przy tym wszystkim będzie osiągać się 2-3 razy większą wydajność od tej uzyskiwanej obecnie wykorzystywanymi metodami.

Technologie, o których opowiada Nedbay mają ponadto bardzo pomóc w całkowitym wyleczeniu cukrzycy, chorób onkologicznych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz chorób związanych z niewydolnością kończyn. Pomogą również znacząco zahamować proces starzenia się organizmu.

Proces odmładzania ma się odbywać poprzez nanoszenie „matrycy energo-informacyjnej” młodego człowieka w wieku 18-25 lat na organizm osoby starszej. Ma to spowodować odmłodzenie starszego organizmu nawet o 40 lat.

Rozwinięto także metody regeneracji tkanek. W doświadczeniach ucięto kurom łapy, a następnie naniesiono na nie tzw. „matrycę ediomorficzną” połączoną ze specjalną mieszanką gazową. Dzięki temu w ciągu 45 dni kurom odrastały łapy.

Na rosnącą na doświadczalnym polu kukurydzę nanoszona była „matryca” pszenicy i na kolbach kukurydzianych zamiast kukurydzy pojawiały się ziarna pszenicy. Po zebraniu plonów z tej „kukurydzo-pszenicy” i wsadzeniu jej nasion ponownie w ziemię, w kolejnym roku wyrastała już właśnie „kukurydzo-pszenica”, a nie pierwotna kukurydza. Zachowywały się więc wszystkie właściwości nowej matrycy naniesionej na tę kukurydzę.

Przeniesiono ponadto matrycę informacyjną z jaja kaczki na jajo kury. Powstała z tego „kaczko-kura”. Kura miała bowiem na swoich łapach przepony kaczki oraz kacze uszy. Ta nowa informacja genetyczna zachowywała się w następnych pokoleniach.

Podobny mechanizm nanoszenia matrycy jednej struktury na inną, może być zastosowany chociażby w celu tworzenia nowych metali o niespotykanych dotąd właściwościach.

Nedbay oraz naukowcy z jego instytutu przygotowują się do eksperymentów na ludzkich ochotnikach potwierdzających skuteczność proponowanych przez nich rozwiązań. Mają one potrwać około dwóch lat.

Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest to tylko propaganda sukcesu i technologie te ujrzą światło dzienne z korzyścią dla całego świata.

Całość rozmowy dostępna jest pod poniższym linkiem:

Źródło: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-z-ukrainy-n…
Matricaria
Kilometrowe wieżowce,ale mi to dobrodziejstwo,już w tych co są wysiada ludziom zdrowie bo najlepiej czujemy się na ziemi, przyroda ma błogosławiony wpływ na nasze samopoczucie.Bez dostępu do ptasich śpiewów,szumu drzew i otwartej przestrzeni stajemy się robotami z zardzewiałymi śrubkami.

Ojciec Święty zwrócił uwagę, że błogosławieństwo cichych jest powiązane z obietnicą odziedziczenia ziemi, …More
Kilometrowe wieżowce,ale mi to dobrodziejstwo,już w tych co są wysiada ludziom zdrowie bo najlepiej czujemy się na ziemi, przyroda ma błogosławiony wpływ na nasze samopoczucie.Bez dostępu do ptasich śpiewów,szumu drzew i otwartej przestrzeni stajemy się robotami z zardzewiałymi śrubkami.

Ojciec Święty zwrócił uwagę, że błogosławieństwo cichych jest powiązane z obietnicą odziedziczenia ziemi, której posiadanie niejednokrotnie jest przedmiotem konfliktu i walk. Podkreślił, że istnieje nie tylko ziemia w wymiarze doczesnym, ale także „nowe niebo i ziemia nowa, do której idziemy”, jaką jest Niebo. Zatem cichy jest „uczniem Chrystusa, który nauczył się bronić zupełnie innej ziemi. Broni swego pokoju, broni swojej relacji z Bogiem i Jego darów, strzegąc miłosierdzia, braterstwa, zaufania, nadziei”.
www.gosc.pl/doc/6168589.Francis…
Anieobecny
Masoni na to pozwolą...?
Na takie dobro dla ludzi, dla gojów...
Eeeeee...
A dont fink soł...