Clicks227
Edward7
11

Naukowcy dowodzą, że były 2 siostry Łucje z Fatimy

Ostateczny wynik 3 różnych testów rozpoznawania twarzy między obiema kobietami. Brak pasujących elementów.

Testy przeprowadzone przez Stevena Rambama / Pallorium International Investigative Services.


Niewątpliwie istniały dwie siostry Łucje (tak samo jak sobowtór Pawła VI). Masoni przed Vaticanum II potrzebowali fałszywej siostry Łucji, która by ich nie zdradziła, więc część "Trzeciej Tajemnicy" która miała być ujawniona przed rokiem 1960 została zatajona. Ta część który mówił o apostazji, która wyjdzie ze szczytu Watykanu (że będzie dwóch papieży), została stłumiona.

Dr Mascaro ** uważa, że te osoby nie mogą być tą samą Łucją , te dwie różne osoby.

Po miesiącach oglądania zdjęć / dowodów wideo jasne jest, że Łucja (I) i Łucia (II) nie są tą samą osobą. Różne fakty anatomiczne potwierdzają ten wniosek, szczególnie przy porównywaniu profili.

Łucja (I) reprezentuje profil "retrognatyczny" lub mały / cienki podbródek. Jego podbródek jest schowany za nosem i wargami Ma bimaxillary (szczękę) wypukłą, w pozycji przedniej w stosunku do normalnej, co daje wypukły aspekt widoczny z profilu.

Łucja (I) ma usta i zęby do przodu, ze względu na szczękę, coś, co nie zmieniłoby się, gdyby jej zęby zostały wyciągnięte i była wyposażona w protetykę lub sztuczne zęby. Lucia (II) ma odwrotną strukturę: wklęsły wygląd i profil "prognostyczny".

Fałszywa Łucja (II) ma cofniętą górną szczękę w przeciwieństwie do widocznej dolnej szczęki; czubek nosa i podbródek znajdują się na równoległej płaszczyźnie. Ale w prawdziwej Lucii (I) podbródek jest schowany za czubkiem nosa. Podbródek jest ustawiony pionowo w linii z grzbietem nozdrza.


** Jest chirurgiem jamy ustnej z prawie 40-letnim doświadczeniem. Pełnił funkcję prezesa Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Louisville i był profesorem na University of Louisville School of Dentistry. Jest absolwentem American Board of Oral and Maxillofacial Surgery i posiada licencję Kentucky Board of Dentistry.

Dodatkowe kwalifikacje zawodowe obejmują członkostwo w American Dental Association, American Association of Oral and Maxillofacial Surgeons, American Board of Oral and Maxillofacial Surgery, American Medical Society, Southeast Society of Oral and Maxillofacial Surgeons, and Association Kentucky Dental. Dr Mascaro opublikował również w Journal of Oral & Maxillofacial Surgery.

na podstawie - http://radtradthomist.chojnowski.me/2020/07/final-result-of-3-different-facial.html
religionlavozlibre.blogspot.com

Fatima, Apostazja w Kościele,Trzecia Tajemnica Fatimska – Książka z domniemanym tekstem widzącej Łucji
dzieckonmp.wordpress.com/…/fatima-apostazj…
Tak jak podmienili siostrę Łucję tak teraz podmienią Kościół (na jeden światowy) i niektórzy nie zauważą ...
Anieobecny
Są różnice w wyglądzie, kształcie żuchwy, całej twarzy...
Ale jest jeszcze jedna rzecz...
Różnica w zachowaniu...
To, co mówiła, i jak mówiła...
Poszukajcie w necie...
woj_tek shares this
227