Clicks1.3K
Varovanie
5

SÍLY ZLA VÁM NASADILY NÁHUBEK

Poselství svatého archanděla Michaela ze dne 27. dubna 2021.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
revelacionesmarianas.com/english.htm

Boží lidé:
Žehnám vám, ochraňuji vás ve jménu Nejsvětější Trojice.

Buďte milosrdní, buďte láska, jako je náš Král a Pán Ježíš Kristus Láskou a milosrdenstvím.

Žijete v době duchovní nejistoty, která je velmi nebezpečná pro děti Ženy oděné sluncem s měsícem pod nohama [Zj 12,1]. Prastarý had, ďábel neboli Satan, vás pronásleduje, útočí na vás bez oddechu a vyvolává ztrátu víry a povyšování vašeho lidského ega.
Děti našeho Krále a Pána Ježíše Krista jsou sledovány ďáblem. Lidé, kteří to nevnímají, zůstávají vysoce nespokojení, povýšení ve svém lidském egu, nemocní svou vlastní záští, která je udržuje v neustálé duchovní agónii kvůli nejistotě a pomyslné nespokojenosti, v níž se nacházejí – ovoce ďáblova jedu, který vás má udržet daleko od našeho Krále a Pána Ježíše Krista.
Síly zla vám nasadily náhubek, abyste se báli prohlásit, že jste Božím majetkem před společností, která je ponořena do svého šílenství a lhostejnosti v tomto rozhodujícím okamžiku, v němž se nacházíte: ve chvíli, která předchází Varování.

Každodenní život vám dovoluje zapomenout, že jste byli posláni svědčit, že patříte našemu Králi a Pánu Ježíši Kristu a naší Královně a Matce Nebe a Země
, což způsobuje, že rozbíjíte harmonii s Boží Láskou.
Jasnost myšlení je zásadně důležitá, a mít srdce pozorné k Božím záležitostem je nezbytné, abyste se nevydali po špatných cestách.
V těchto chvílích musíte bojovat s vlastním já a ovládnout své lidské ego, které vám říká, abyste se vydali opačným směrem, než k tomu, k němuž jste byli povoláni.
Milovaní lidé našeho Krále a Pána Ježíše Krista:
Blíží se události, které církev našeho Krále a Pána Ježíše Krista chytí do pasti a jejich cílem je vás duchovně zmást, aby vás mohly odvést jako válečnou kořist. Církev je rozdělena na ty, kdo jsou věrní pravému učení církve, a na ty, kdo představují falešného, zcela zmodernizovaného boha, jenž dovoluje hřích.
Tento čas je dobou tvrdého duchovního boje, a přesto velká většina lidí si to neuvědomuje, protože nejsou duchovní: čekají, až se bezprostřední budoucnost vrátí do normálu…
Ach, vy šílená a hloupá stvoření! Nevrátíte se k životu jako dřív: události byly rozpoutány a napadly celé lidstvo.
Doba je naléhavá: nemoci obklopují člověka a stávají se stále nebezpečnější. Zabředli jste do bahna a budou to jen ti, kdo si uvědomí, že patří Bohu a jsou skutečně jeho, kteří z bahna vybřednou.
Každý den přináší své vlastní zkoušky a vaše věrnost Bohu je neustále zkoušena.
Každý den může být ve vašem životě poslední. Viry se množí a jsou stále agresivnější; nad životem se neustále vznáší smrt. Nechovejte v sobě zášť, buďte smířliví, netrapte se a neztrácejte Naději.
Proměňte se, změňte se, obraťte se, buďte jiní, buďte láska.
Tvůrci tak velkého zla jsou rádi, že vidí, jak se snižuje počet obyvatel světa a děsí lidi, aby pak souhlasili s přijetím znamení šelmy.
Je naléhavé, abyste se modlili jeden za druhého a za všechny lidské bytosti.
Náš Král a Pán Ježíš Kristus vás vykoupil z hříchu, ale musíte usilovat o získání věčného života.

Ekonomika padne a lidské šílenství bude přítomno po celém světě tváří v tvář hladomoru.
Připravte se!
Boží lid je posílen Boží Láskou; nebojte se.
Chráním vás v boji, žehnám vám.
Svatý archanděl Michael
Alexis Nor
Lidská zabedněnost, ustrašenost a zbabělost si nechala nasadit náhubek a nechává se z blbosti očkovat. Proto tito očkováním doopravdy infikovaní tupci plně zaslouží , aby byli elektronicky sledováni a vybaveni dokladem, aby se normální lidé vyhnuli těmto umělým malomocným.
Peter(skala)
... jedno je čo si zaslužia ale druhe je, že ich si použiju aby prenasledovali neočkovaných (neočipovaných).
Takže v konečnom dôsledku netreba im to priať, ale ako konštatovanie je to pravda, že si to zaslužia - akcia - reakcia.
To je zakon i proroci
poli75
Joske, očkoval sa aj pápež, aj biskupi a knazi, u nás su podla mojich info očkovaní už 4 knazi, takže ani oni nepoznali Krista? Prečo potom služia sv.omše a prečo sa u nich spovedáme? Neschvalujem očkovanie, hlavne z morálneho hladiska ale toto proti coronke nemá zmysel ani z medicínskeho hladiska proti mutujucim vírusom.
fiat33
@poli75 strach z choroby a slepá poslušnosť im zatemnili ich srdcia.teda zdravý úsudok a myslenie Mnohí svätí radšej prijali utrpenie za iných. Nebáli sa bolesti ani smrti, ktorá je vlastne vykúpením z tohto blúdenia. Čo dosiahneme ak si chceme zachrániť tento biedny a krátky život ak urazime Boha. Sv. Písmo majú len v ústach nie v srdci. Boh zasiahne lebo by naozaj nenašiel žiadnu vieru na …More
@poli75 strach z choroby a slepá poslušnosť im zatemnili ich srdcia.teda zdravý úsudok a myslenie Mnohí svätí radšej prijali utrpenie za iných. Nebáli sa bolesti ani smrti, ktorá je vlastne vykúpením z tohto blúdenia. Čo dosiahneme ak si chceme zachrániť tento biedny a krátky život ak urazime Boha. Sv. Písmo majú len v ústach nie v srdci. Boh zasiahne lebo by naozaj nenašiel žiadnu vieru na zemi keď príde.