Alexis Nor
Lidská zabedněnost, ustrašenost a zbabělost si nechala nasadit náhubek a nechává se z blbosti očkovat. Proto tito očkováním doopravdy infikovaní tupci plně zaslouží , aby byli elektronicky sledováni a vybaveni dokladem, aby se normální lidé vyhnuli těmto umělým malomocným.
Peter(skala)
... jedno je čo si zaslužia ale druhe je, že ich si použiju aby prenasledovali neočkovaných (neočipovaných).
Takže v konečnom dôsledku netreba im to priať, ale ako konštatovanie je to pravda, že si to zaslužia - akcia - reakcia.
To je zakon i proroci
poli75
Joske, očkoval sa aj pápež, aj biskupi a knazi, u nás su podla mojich info očkovaní už 4 knazi, takže ani oni nepoznali Krista? Prečo potom služia sv.omše a prečo sa u nich spovedáme? Neschvalujem očkovanie, hlavne z morálneho hladiska ale toto proti coronke nemá zmysel ani z medicínskeho hladiska proti mutujucim vírusom.
fiat33
@poli75 strach z choroby a slepá poslušnosť im zatemnili ich srdcia.teda zdravý úsudok a myslenie Mnohí svätí radšej prijali utrpenie za iných. Nebáli sa bolesti ani smrti, ktorá je vlastne vykúpením z tohto blúdenia. Čo dosiahneme ak si chceme zachrániť tento biedny a krátky život ak urazime Boha. Sv. Písmo majú len v ústach nie v srdci. Boh zasiahne lebo by naozaj nenašiel žiadnu vieru na …More
@poli75 strach z choroby a slepá poslušnosť im zatemnili ich srdcia.teda zdravý úsudok a myslenie Mnohí svätí radšej prijali utrpenie za iných. Nebáli sa bolesti ani smrti, ktorá je vlastne vykúpením z tohto blúdenia. Čo dosiahneme ak si chceme zachrániť tento biedny a krátky život ak urazime Boha. Sv. Písmo majú len v ústach nie v srdci. Boh zasiahne lebo by naozaj nenašiel žiadnu vieru na zemi keď príde.