UWAGA ! PRZED NAMI II ETAP PANDEMII - (Ebola/Marburg) Gorączka krwotoczna

Czy masz obecnie wrażenie, że narracja o „pandemii” korony z Omikronem rozpada się i może wkrótce się skończyć?

Kraje takie jak Indie i RPA, skąd podobno pochodzą Delta i Omikron, już dawno zrezygnowały z Corony, zwłaszcza w przypadku Indii, ze względu na pomyślne stosowanie iwermektyny.

Hiszpania zadeklarowała, że w przyszłości będzie traktować Coronę jak grypę.

W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych wykluczył obowiązkowe szczepienia dla pracowników, zadając poważną porażkę prezydentowi Bidenowi.

U nas poprzedni twardogłowi Corona, jak pan Drosten czy pan Söder, zaskakująco skręcają o 180 stopni i łagodzą eskalację. A ustawa o powszechnych szczepieniach nie robi postępów w Bundestagu.

To byłoby zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe! Niestety, wiele wskazuje na to, że jest to tylko krótka przerwa przed drugim aktem tego wykonania piekła.

Dlaczego się tego boję? Przede wszystkim krótkie spojrzenie na ekonomiczne przyczyny „pandemii”:

Oczekuje się, że globalny dług wzrośnie do oszałamiającego 300 bilionów dolarów do końca roku w 2021 r.

1). Długi jednych stanowią majątek innych, czyli wierzycieli. W szczególności jest to około 150 najbogatszych ludzi na świecie, których aktywami zarządzają duże fundusze hedgingowe, takie jak Blackrock i Vanguard

2). A te są mocno zainwestowane w obligacje.

Jesienią 2019 roku zawirowania na rynku repo (część rynku pieniężnego) niemal spowodowały załamanie systemu finansowego. W rezultacie obligacje państw stałyby się bezwartościowe, ponieważ nie można ich było odzyskać, a majątek „elity” zostałby zniszczony.

Ponieważ krach staje się coraz bardziej prawdopodobny wraz ze wzrostem zadłużenia, „elity” potrzebują kontrolowanego restartu (resetu) systemu finansowego z nowymi, cennymi walutami. Jednak wysoko zadłużone kraje nie mogą ich emitować. Więc najpierw trzeba wybaczyć stanom.

Są na to dwa źródła: „elity” obcinają swoje długi, rezygnując z roszczeń na dużą skalę w celu ochrony pozostałego bogactwa. Albo, co jest znacznie bardziej prawdopodobne, elity będą upierać się przy swoich żądaniach i pozwolić zwykłym obywatelom ponosić długi swoich państw.

Ale jak przekonać obywateli, że powinni oddać swoje bogactwo państwu na rzecz „elity”?

Wymaga to poważnego kryzysu, który sprawia, że podział obciążeń wydaje się uzasadniony w opinii publicznej. Podobnie jak po II wojnie światowej, kiedy ofiary wojny były rekompensowane w szczególności przez właścicieli nieruchomości w postaci dużej kontrybucji majątkowej (wyrównanie obciążeń).

(...)

3). Przeczytaj to, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Gdyby Corona skończyła teraz z Omikronem, a obowiązkowe szczepienia i cyfrowe dokumenty tożsamości, w tym nowe cyfrowe waluty, nie mogłyby być dłużej egzekwowane, z punktu widzenia „elity” wszystko byłoby na nic, poza biznesem ze szczepionkami, maskami i handel online, oczywiście.

Domyślam się, że obecnie grają na czas, aby uspokoić wciąż rosnący tłum protestujących, dopóki nie rozpocznie się drugi akt.

Jak mógłby wyglądać drugi akt?

Szef Światowego Stowarzyszenia Medycznego Frank Ulrich Montgomery ogłosił niedawno, że obawia się mutacji wirusa korony, która była tak zaraźliwa jak omikron i tak śmiertelna jak Ebola, gorączka krwotoczna

4).Co ciekawe, obecnie istnieją pojedyncze doniesienia o wybuchu gorączki krwotocznej w Chinach

5). Początkowe objawy są podobne do objawów Corony z gorączką i kaszlem. Dopiero wtedy dochodzi do krwawienia, uszkodzenia nerek i bardzo często śmierci. Dlaczego nie ma na ten temat reportaży w głównym nurcie? To byłby temat na pierwszą stronę.


Wynalazca technologii mRNA, dr. Robert Malone ostrzegł niedawno, że masowe szczepienia mogą spowodować nową mutację wirusa korony, podobną do Eboli, a także odnosi się do Chin i nadchodzących Igrzysk Olimpijskich od 4 do 20 kwietnia. luty 2022

6).Czy to będzie początek nowej „pandemii”? Sportowcy i widzowie wracający do swoich krajów rozprzestrzeniliby nowy wirus na całym świecie. I to już od lutego!

Czy nie powinno to być szeroko dyskutowane dzisiaj, kiedy przypadki gorączki krwotocznej są już znane w Chinach?

Jedno jest pewne: średni wskaźnik śmiertelności zachorowań na Ebolę wynosi 50%.

Gdyby przypisać to zmutowanemu wirusowi korony, wrota byłyby szeroko otwarte dla obowiązkowych szczepień i innych totalitarnych środków. Sam scenariusz jest tak przerażający, że nie trzeba już czekać na pierwszą falę, by zastosować brutalne środki. Natomiast poprzednia „pandemia” byłaby wygodnym czasem.

Dlatego ważne jest podnoszenie świadomości społecznej na ten temat. Jeśli ludność już spodziewa się scenariusza, trudno go sprzedać jako niespodziankę i tym samym drastycznie traci wiarygodność.

Źródła:
300.000.000.000.000 US-Dollar: Die Gefahr der rasant steigenden globalen Schuldenlast
Wer regiert die Welt? Blackrock und Vanguard
Impfpflicht zur Rettung des Finanzsystems?
Montgomery fürchtet Variante mit Ebola-Wirkung
Unklare Übertragungsketten und hämorrhagisches Fieber lassen keine andere Wahl zum neuen Lockdown in Xi’an_China.org.cn
Dr. Robert Malone warnt vor einem „Ebola-ähnlichen hämorrhagischen Fieber“- das durch Mutationen aufgrund von Massenimpfungen verursacht wird

================================================

W moich badaniach nad fałszywymi twierdzeniami na temat nadmiernej liczby zgonów spowodowanych przez COVID-19 i pseudonauk, które na nich polegają, natknąłem się na kilka bardzo niepokojących wydarzeń, na które natknąłem się z powodu pilnej potrzeby zwrócenia na nie uwagi opinii publicznej , w następujący sposób chcę podsumować:

1. Bill Gates GAVI opublikował artykuł 22 kwietnia 2021 r. zatytułowany „Następna pandemia: Marburg?”. W ostatnich miesiącach w mediach głównego nurtu pojawiło się wiele artykułów podkreślających zbliżające się zagrożenie dla Marburga i odwołujących się do WHO.

2. Wirus Marburga jest stosunkowo rzadką gorączką krwotoczną, opisaną po raz pierwszy w 1967 roku. Od 2005 r. było tylko 376 zgonów i tylko 16 zgonów.

3. W 2018 roku firma Primerdesign opracowała jednoetapowy test PCR w czasie rzeczywistym genesig® na krwotoczną gorączkę Marburga. Dlaczego mieliby opracować test w 2018 roku na chorobę, która nie miała poważnej epidemii od 2005 roku?

4. Soligenix spieszy się obecnie z testowaniem szczepionki RiVax® zawierającej rycynę przeciwko krwotocznej gorączce Marburga.
RiVax otrzymał status przyspieszonej ścieżki od amerykańskiej FDA w zakresie zapobiegania zatruciu rycyną. Przy zatwierdzaniu szczepionki z toksyną rycynową stosuje się wytyczne FDA dotyczące badań na zwierzętach, tak aby pominąć testy z faz 1, 2 i 3.
Po co spieszyć się teraz z testowaniem szczepionki, która od 1967 r. spowodowała w sumie tylko 376 zgonów i tylko 16 zgonów od 2005 r.? Głównym składnikiem szczepionki Rivax jest rycyna, lektyna i silnie działająca toksyna wytwarzana w nasionach rącznika pospolitego.

5. Udziałowcami Soligenix są BlacRrock Fund Advisors, Goldman Sachs & Co. LLC itp.

6. Rycyna to lektyna i silna toksyna wytwarzana w nasionach rącznika pospolitego. Rycyna jest bardzo toksyczna w przypadku wdychania, wstrzykiwania lub spożycia. Działa jak toksyna, hamując syntezę białek. Zapobiega składaniu przez komórki różnych aminokwasów w białka zgodnie z wiadomościami przekazywanymi przez informacyjny RNA. Proces ten jest realizowany przez rybosom komórki (maszynerię wytwarzającą białka) - najbardziej podstawowy poziom metabolizmu komórkowego, który jest niezbędny dla wszystkich żywych komórek, a zatem dla samego życia.

7. Artykuł zatytułowany Asymptomatic Infection of Marburg Virus został opublikowany przez NIH w styczniu 2021 roku.

Wynalezienie pandemii COVID-19 i jej pozorna porażka doprowadziły mnie do przekonania, że istnieje druga faza lub ostateczne rozwiązanie, które zaskoczy opinię publiczną, gdy jest nieprzygotowana. Objawy gorączki krwotocznej można łatwo pogorszyć i bardziej uwidocznić przez wymuszenie szczepień przypominających u podatnych pacjentów, którym wstrzyknięto COVID, obecnie osadzonych w szpitalach i domach opieki, a także u dzieci.

Objawy gorączki krwotocznej wyglądałyby jak wielka pandemia w Marburgu i mogłyby zostać potwierdzone przez nowy test Marburg PCR, powodując masową histerię, jakiej świat nie widział wcześniej. RiVax można szybko wdrożyć przy pomocy istniejącej infrastruktury do wstrzykiwania COVID, a opinię publiczną można łatwo przekonać do tego przy pomocy PSYCOPS w mediach głównego nurtu.

Toksyczna rycyna w RiVax zabiłaby miliardy ludzi bardzo szybko i skutecznie, zanim jeszcze zorientowali się, co się dzieje, ponieważ zgony spowodowane objawami byłyby przypisane gorączce krwotocznej Marburg.

Osoby, które odmówią stosowania RiVax, mogą zostać uznane za bezobjawowych nosicieli i umieszczone w obozach, tak jak ma to miejsce w Australii, gdzie twierdzi się, że jest to środek ochrony COVID. ponieważ zgony spowodowane objawami zostałyby przypisane gorączce krwotocznej Marburga.


Więcej tu : MOŻLIWE ,,OSTATECZNE ROZWIĄZANIE" - DRUGA FAZA PANDEMII - WIRUS MARBURG

=============================================

Gorączka krwotoczna Marburg (inaczej: gorączka Marburg, choroba marburska) wywoływana jest przez wirus o tej samej nazwie. To bardzo ciężka choroba wirusowa, której pierwsze oznaki w postaci gorączki i męczliwości łatwo zbagatelizować. Szybko jednak do objawów grypopodobnych dołączają liczne krwawienia, a potem wstrząs i niewydolność wielonarządowa. Jak można zarazić się gorączką krwotoczną Marburg i jakie są szanse na jej przeżycie?

Gorączka krwotoczna Marburg - przyczyny

Wirusowe gorączki krwotoczne wywołuje ponad 25 różnych wirusów. Wirus Marburg, podobnie jak wirus Ebola, należy do rodziny wirusów Filoviridae. Zidentyfikowano także jego liczne szczepy, o różnym stopniu letalności, czyli śmiertelności.

Z wielu badań i obserwacji wynika, że do pierwotnej infekcji wirusem Marburg u ludzi doszło po nieświadomym kontakcie z wydalinami lub śliną rudawki wielkiej (nietoperza owocowego) - zwierzęcia, które jest naturalnym "rezerwuarem" wirusa Marburg. Rudawka wielka, nazywana też latającym lisem lub latającym psem, lubi przebywać w jaskiniach i starych kopalniach. Wchodzenie do takich miejsc prawdopodobnie było przyczyną pierwszych infekcji.

Znane są także rzadkie przypadki zakażeń wirusem Marburg przez kontakt z tkankami dzikich małp, prawdopodobnie także zakażonych przez kontakt z nietoperzami.

Pierwsze udokumentowane zachorowania na gorączkę krwotoczną Marburg miały miejsce w roku 1967 w Marburgu (stąd nazwa choroby) i Frankfurcie nad Menem oraz Belgradzie. Źródłem wirusa były koczkodany zielone (Cercopithecus aethiops) przywiezione z Ugandy.

Do zakażenia wirusem Marburg doszło u osób, które opiekowały się małpami lub preparowały ich tkanki, a konkretnie nerki do celów hodowli komórkowej. Wówczas wystąpiło 25 przypadków pierwotnych i 6 przypadków wtórnych zakażeń Marburgiem od chorych ludzi - w wyniku bezpośredniego kontaktu, zwykle z ich krwią. Ze wszystkich zakażonych zmarło 7 osób.

Gorączka krwotoczna Marburg - transmisja wirusa

Do zakażenia wirusem Marburg dochodzi na drodze kropelkowej oraz pośredniego i bezpośredniego kontaktu. Dwie ostatnie formy kontaktu z wirusem mają największe znaczenie. Najbardziej niebezpieczne są te zakażenia, które wywołuje kontakt z płynami ustrojowymi i kałem osób zakażonych.

Gorączka krwotoczna Marburg jest endemiczną chorobą w środkowej Afryce. Zazwyczaj rozpoznaje się ją w okresie sporadycznych wybuchów małych epidemii (<50 przypadków). Chociaż wystąpiła również jedna większa epidemia wewnątrzszpitalna (>250 przypadków) w Angoli w latach 2004-2005.

Do tej pory odnotowano mniej niż 500 przypadków zachorowań na gorączkę Marburga.

Gorączka krwotoczna Marburg - objawy

Po okresie inkubacji wynoszącym średnio ok. 8 dni (w sumie: od 3 do 21 dni) wybuch choroby jest nagły, a objawy niespecyficzne. Pojawiają się:

gorączka,
męczliwość,
ból głowy,
ból w klatce piersiowej,
bóle mięśniowe i stawowe.

Potem dołączają i bardzo szybko, gwałtownie rozwijają się objawy żołądkowo-jelitowe:

wymioty,
biegunka,
ból brzucha,

oraz, w niektórych przypadkach, dołącza wysypka plamisto-grudkowa.

W ciężkich przypadkach gorączki krwotocznej Marburg występują takie objawy jak:

podspojówkowe krwotoki,
krwawienia z nosa,
krwawienia z jamy ustnej,
krwawienia z odbytu,
podkrwawianie z miejsc dożylnych wkłuć,
dezorientacja,
drgawki,
śpiączka.

Następnie, w krótkim czasie dochodzi do wstrząsu i niewydolności wielonarządowej. Często występują łagodna lub umiarkowana leukopenia i trombocytopenia oraz dochodzi do rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego (DIC), czego wyrazem są obecne D-dimery.

Gorączkę krwotoczną Marburg trudno odróżnić od innych chorób gorączkowych, przynajmniej w pierwszych stadiach choroby.


Chorzy na gorączkę Marburga muszą być izolowani, a podczas opieki nad nimi konieczne jest zachowanie nadzwyczajnych środków ostrożności - osłony twarzy, a także noszenia maseczek chirurgicznych, podwójnych rękawic, ubrań chirurgicznych i fartuchów. Tylko tak można uniknąć zakażeń szpitalnych.

Niestety, nie istnieją żadne leki przeciwwirusowe na tę chorobę. Leczenie zależne jest od występujących objawów. Ma charakter podtrzymujący życie. Z reguły stosuje się procedury przewidziane dla leczenia ciężkiej posocznicy.

Rokowania dla chorych nie są dobre. Śmiertelność przy gorączce krwotocznej Marburg wynosi ponad 80%.

Wirus Marburg: objawy, diagnostyka, leczenie
aftar
Gates'y zapowiadali, z uśmiechem na twarzach, groźniejszą i bardziej "zauważalną" pandemię.
jac505
A może będą to skutki po zastrzykach ? Jeżeli ebola jest tak zaraźliwym i niebezpiecznym dla życia wirusem, to Afryka już dawno powinna zostać odcięta od świata. Może testowali tam właśnie to co teraz wstrzykują ludziom a efekty nazwali jakąś ebolą.
m.rekinek
Dokładnie, tak to widzę
Renia D shares this
3
???
Teresa Baj shares this
476