Clicks2.3K
csk.news
14

Misionársky Arcibiskup: František Dláždi Cestu Pre Antikrista

František „radikálne poškodzuje jednotu a dedičstvo takmer dvetisíc rokov“, uviedol Arcibiskup z Karagandy na dôchodku Jan Lenga (71), ktorého suspendovali za jeho odvahu, v Poľskom videu z 27. Júla o Traditiones Custodes (nižšie).

František sa pokúša „poškodiť všetko, čo stále dáva známky slávy a uctievania Ježiša Krista ako Boha“, analyzuje Lenga. Bergoglio je pre neho ako nevlastná matka, ktorá dáva prednosť niektorým svojim deťom, ale nie tým, ktorí milujú Boha, s ktorými sa zaobchádza ako s „teroristami“.

Poukazuje na to, že Pius V. (+1572) nezmenil Misál, ale vytvoril iba Editio typica, zatiaľ čo Pavol VI. (+1978) „ktorého nazývajú svätým, zmenil takmer dvetisíc rokov Katolicizmu“.

Pre Lengu je Nový Obrad „poškodenou Omšou“ a „rakovinou“, ktorú vytvorili politici, pretože „Omša Všetkých Čias“ bola prekážkou „slobodomurárskej, laickej, modernistickej, liberálnej a progresívnej rakovine, ktorá sa vnucuje na Cirkev.“

Lenga verí, že teraz dochádza ku konfliktu medzi poslušnosťou ku Kristovi alebo Františkovi, ktorý sa „pokúša zničiť zvyšok Božieho dedičstva na tejto Zemi, aby vydláždil cestu pre príchod Antikrista.“

Povzbudzuje veriacich, aby si zriadili svätyne v súkromných domoch. Keď Lenga dorazil do Karagandy - kde urobil z Otca Athanasia Schneidera biskupa - v každom dome našiel priestor s oltárom na slávenie Omše.

#newsVjdqvcahcg

Unam Sanctam SK
Lenga: „Kristus mi dal prostredníctvom Cirkvi právomoc hlásať Pravdu, a urobím budem robiť až do svojej smrti,“ vyhlásil 69-ročný arcibiskup Jan Lenga po tom, čo bol de facto suspendovaný Włocławeckým biskupom Wiesławom Meringom, Poľsko.
"František „radikálne poškodzuje jednotu a dedičstvo takmer dvetisíc rokov“, uviedol Arcibiskup z Karagandy na dôchodku Jan Lenga (71), ktorého suspendo…More
Lenga: „Kristus mi dal prostredníctvom Cirkvi právomoc hlásať Pravdu, a urobím budem robiť až do svojej smrti,“ vyhlásil 69-ročný arcibiskup Jan Lenga po tom, čo bol de facto suspendovaný Włocławeckým biskupom Wiesławom Meringom, Poľsko.
"František „radikálne poškodzuje jednotu a dedičstvo takmer dvetisíc rokov“, uviedol Arcibiskup z Karagandy na dôchodku Jan Lenga (71), ktorého suspendovali za jeho odvahu, v Poľskom videu z 27. Júla o Traditiones Custodes (nižšie)."
Pre Lengu je Nový Obrad „poškodenou Omšou“ a „rakovinou“.
No počkať! Takéto postoje sú schizmatické. Ak ho uznáva za pápeža a ak uznáva jeho hierarchiu za katolícku, tak toto je schizmatický postoj, neposlúchať právoplatných "nástupcov" sv. Petra a ich hierarchiu, označujúc Pavlom VI. "riadne schválený" obrad za "rakovinu". Takto to proste nejde. Heretici ako je tento, sú vskutku nebezpeční, pretože ľudí vedú k postoju, ktorý je z hľadiska katolíckych princípov schizmatický a neudržateľný, popiera učenie o pápežstve. Treba prijať sevevakantistický postoj - nevyhnutnosť. vatikankatolicky.com/sedevakantizmus/
apredsasatoci
Takto to práve ide!
Ty nechápes, keby Boh chcel už dávno zmätie bergoglia zo Zeme?
Za koho bojujes? Za cirkev, ktorú pekelné brány nepremozu?
Unam Sanctam SK
A okrem toho je jednota Cirkvi jedným zo štyroch znakov Cirkvi. Jednotu Cirkvi nemožno poškodiť alebo narušiť. Tí, čo sa nedržia jednej viery Cirkvi, nenarúšajú jej jednotu, ale opúšťajú Katolícku Cirkev. Inak by heretici a ich bludné náuky (= pekelné brány) premohli KC.
apredsasatoci
Samozrejme!
Sami sa vylúčili.
Mnohých vylúčili ich nevymachane jazyky.
Nech sa mi Bože nestane!
Tomu hovorím plán!
Lepšie by som to nevymyslela.
Je nutno brát Františka jako regulérního papeže.
Petino
Bergoglio je falošný prorok
Petino
Zmení konsekracne slová a ľudia už nebudú prijímať svätú eucharistiu ale prázdnu satanom mantrovanu oplátku.
Je to falošný prorok ktorý pripravuje cestu antikristovi.
A my sa chystajme na Mucenictvo!!!
Unam Sanctam SK
Nie. V tom s vami nesúhlasím a som si istý, že sa mýlite (i keď na apokalypsu nemusíte mať správne názory, aby ste boli katolíkom, no v dogmatických záležitostiach súhlasiť musíte). Benedikt XVI. bol falošný prorok a predstavoval šelmu zo zeme: vatikankatolicky.com/apokalypsa/
Falošný prorok pôsobí, že ľudia sa klaňajú šelme, Antikristovi, a jeho obrazu - to sedí na falošnú beatifikáciu a …More
Nie. V tom s vami nesúhlasím a som si istý, že sa mýlite (i keď na apokalypsu nemusíte mať správne názory, aby ste boli katolíkom, no v dogmatických záležitostiach súhlasiť musíte). Benedikt XVI. bol falošný prorok a predstavoval šelmu zo zeme: vatikankatolicky.com/apokalypsa/
Falošný prorok pôsobí, že ľudia sa klaňajú šelme, Antikristovi, a jeho obrazu - to sedí na falošnú beatifikáciu a kanonizáciu JPII, ktorý bol Antikristom.

vatikankatolicky.com/antikrist/
vatikankatolicky.com/antikrist-obrateny-kriz/
vatikankatolicky.com/jan-pavol-ii-redemptor-hominis/
Unam Sanctam SK
Musíte odmietnuť antipápežov II. vatikánskeho koncilu a byť tradičným katolíkom, keď chcete byť spasený.
apredsasatoci
V tom pripade JK už bol druhykrat na zemi a zabil svojim dychom Antikrista =JP2.
A ja som si nič nevšimla. 🥱
A pretože Zem sa pominula, už som v záhrobi.
Som v rozpakoch.
Na peklo to nevyzerá, ale zasa na druhej strane, nič tu nevidím, čo by som nikdy nevidela, či nepočula. 😂
ľubica
konečne hlas pravdy! Vdaka 1000000000x, treba odkrývať služobníkov Zlého a pomenovať jasne každé zlo. ktorého sa dopúšťajú!!!!len svätá neposlušnosť je riešenie, predsa ten ktorý vie že má doma studňu, nebude taký ustrašený, poviem osprostený, že ked hlavný uzurpátor a demolátor RKC povie: okamžite zahádžte tu studňu..! že to aj urobí...... VYZYVAM A PROSIM VSETKYCH KNAZOV NA SLOVENSKU, ABY SA …More
konečne hlas pravdy! Vdaka 1000000000x, treba odkrývať služobníkov Zlého a pomenovať jasne každé zlo. ktorého sa dopúšťajú!!!!len svätá neposlušnosť je riešenie, predsa ten ktorý vie že má doma studňu, nebude taký ustrašený, poviem osprostený, že ked hlavný uzurpátor a demolátor RKC povie: okamžite zahádžte tu studňu..! že to aj urobí...... VYZYVAM A PROSIM VSETKYCH KNAZOV NA SLOVENSKU, ABY SA NEBALI POKRACOVAT SMELO V SLUZENI TLO OBRADU, SAMOZREJME TO ISTE SA TYKA AJ ICH BISKUPOV, KTORi MAJU VRAJ udajnu PRAVOMOC NA SVOJOM UZEMI TAKUTO LITURGIU JEDNODUCHO ZAKAZAT.... , ABY SA VCAS SPAMATALI A POKRACOVALI V KONANI TLO OBRADOV!!!!
Každý kto urobí opačne sa podobá hlupákovi, ktorý si zahádzal poklad, studňu so zdrojom čistej vody!!! Uzurpator potrebuje pre svoje plány zničiť OMSU VSETKYCH CIAS, aby mu nezavadzala v globalistickom snažení vytvoriť jedno svetové náboženstvo, jeden stan pre všetky náboženstvá, aby mal potom antikrist menej práce a mohol všetkých doraziť pod jednou strechou....:)
TerezaK
co jim je to platné, když budou stále považovat za papeže Bergoglia a ne Benedikta XVI.?
Unam Sanctam SK
Nie. Ste totálne zvedená, ľubica. Františkova hierarchia je heretická, a preto nie je súčasťou KC. Všetci sú heretikmi. A keď ich uznávate za katolíkov, popierate katolícku vieru. Tento pajác vyššie je len ďalším kacírskym nástrojom Satana vedúcim ľudí do heretických postojov. Tu nejde iba o rozoznanie jasnej skutočnosti, že František je heretik, nie, musíte prijať katolícku vieru a držať sa jej …More
Nie. Ste totálne zvedená, ľubica. Františkova hierarchia je heretická, a preto nie je súčasťou KC. Všetci sú heretikmi. A keď ich uznávate za katolíkov, popierate katolícku vieru. Tento pajác vyššie je len ďalším kacírskym nástrojom Satana vedúcim ľudí do heretických postojov. Tu nejde iba o rozoznanie jasnej skutočnosti, že František je heretik, nie, musíte prijať katolícku vieru a držať sa jej vo všetkom, musíte zaujať opravdivý katolícky postoj. Ak sa katolíckeho učenia nedržíte čo i len v jednom bode, nie ste katolík (a v tom, že odmietate dogmu KC alebo konanie podľa nej, sa v ničom neodlišujete od Františka alebo jeho heretických antipápežských prechodcov.)
vatikankatolicky.com/preco-heretik-nemoze-byt-papezom/
vatikankatolicky.com/sedevakantizmus/
Róbert Nikoléni
Ja som dnes v kostole pred sv.omšou videl takýto obrázok:Súčasne so mnou prišiel do chrámu starší pán a vo sväteničke na svätenú vodu bola fľaška s dávkovačom na dezinfekciu .Pán si nalial dezinfekciu na prsty a prežehnal sa.Bol tam aj nápis ktorý na to upozornil že nie je to voda ale dezinfekcia ale pán mal už vek a určite pre veľkosť písmen to ani nemohol vidieť.Toto presne vystihuje …More
Ja som dnes v kostole pred sv.omšou videl takýto obrázok:Súčasne so mnou prišiel do chrámu starší pán a vo sväteničke na svätenú vodu bola fľaška s dávkovačom na dezinfekciu .Pán si nalial dezinfekciu na prsty a prežehnal sa.Bol tam aj nápis ktorý na to upozornil že nie je to voda ale dezinfekcia ale pán mal už vek a určite pre veľkosť písmen to ani nemohol vidieť.Toto presne vystihuje deformáciu našej cirkvi svätej dne iba folklórnej inak to neviem povedať.
Marieta Ria
@Róbert Nikoléni ...áno, svätenú vodu nahradili dezinfekciou, dezinfekciu doslova povýšili na nutnosť. Pritom po živej Eucharistii je svätená voda najväčšou ochranou proti Zlému!! Vždy na sviatok Zjavenia Pána - Troch kráľov sa v kostoloch posviacala a bola ľuďom k dispozícii - a teraz o nej ani chýru - ani slychu a je už august. Kedy bude tá vhodná doba???