Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
1
2
Clicks7.8K

Anna Kuraś "Czyim narzędziem jest WOŚP?"

intronizacja
6
Od wielu lat na początku każdego roku głośno jest w całym kraju o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jak również o jej głównym koordynatorze, Jerzym Owsiaku. Obserwując poczynania Fundacji WOŚP …More
Od wielu lat na początku każdego roku głośno jest w całym kraju o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jak również o jej głównym koordynatorze, Jerzym Owsiaku. Obserwując poczynania Fundacji WOŚP narzuca się pytanie czy rzeczywiście jest ona narzędziem niesienia pomocy? Czy raczej pod przykrywką dobroczynności realizuje się plany księcia ciemności.
olek19801
wacula: Owsik to szkodnik, diabeł ubrany w ornat. Oszust i manipulant, demoralizator młodzieży, gromadzący wokół siebie pożytecznych idiotów i sobie podobnych kreatur.
olek19801
W żadnym kraju nie ma czegoś podobnego do WOŚP. Oj, jakie wielkie zasługi tego Owsika! Gdyby nie on to nasza służba zdrowia już by nie istniała! - ciekawe czemu np. Niemcy nie potrzebują owego Owsika? A Polska tak. No, już się wzruszyłem. Oj, waculka, sam sprzęt niczego nie uratuje, trzeba mieć wpierw wykwalifikowany personel, którego brakuje od dawna. A znajome pielęgniarki to nie cierpią …More
W żadnym kraju nie ma czegoś podobnego do WOŚP. Oj, jakie wielkie zasługi tego Owsika! Gdyby nie on to nasza służba zdrowia już by nie istniała! - ciekawe czemu np. Niemcy nie potrzebują owego Owsika? A Polska tak. No, już się wzruszyłem. Oj, waculka, sam sprzęt niczego nie uratuje, trzeba mieć wpierw wykwalifikowany personel, którego brakuje od dawna. A znajome pielęgniarki to nie cierpią Owsika, zwłaszcza za to, że wysyłał nie raz "swoich", aby NAKLEJALI NA SPRZĘT SZPITALNY SERDUSZKA WOŚP. Rzeczywiście - to się nazywa POMOC.

-----------------------------
wacula 1 godzinę temu
Sprzęt ufundowany przez fundację Owsiaka stoi niemal w każdym polskim szpitalu, ratuje życie , dzieciom z wadami serca, pomaga w wykrywaniu nowotworów oraz ułatwia pracę personelowi na oddziałach szpitali w POLSCE .W mediach nie brakuje wzruszających, osobistych historii ludzi, którzy zawdzięczają WOŚP życie. Fundacja nie powstałaby jednak, gdyby nie Jerzy Owsiak. To on jest największą siłą napędową organizacji, dlatego Polacy nie wyobrażają sobie, by Orkiestra mogła zagrać z innym dyrygentem.
Lubię to Więcej
Agata.B
😀 Lewacy światowi wybierają sobie lewaków a dla katolików wyznawców Jezusa Chrystusa Króla Polski ten wybór nic nie znaczy, gdyż nie ma tam chrześcijańskich wartości i kierują się tylko ideologią lewacką
predex
Pamiętaj! Wspierasz WOŚP i Owsiaka wspierasz aborcję i eutanazję!

Niezależna.pl
Od kilku tygodni trwa histeria wokół WOŚP. Kolejne osoby deklarują swoje wsparcie dla tej idei, i nawet Caritas Polska przekazała dar na Owsiakową aukcję. A ja, jak co roku, nie wrzucę do puszek WOŚP nic. A powód jest niezmiernie prosty: nie wspieram organizacji i osób, które otwarcie wspierają zabijanie najsłabszych…More
Pamiętaj! Wspierasz WOŚP i Owsiaka wspierasz aborcję i eutanazję!

Niezależna.pl
Od kilku tygodni trwa histeria wokół WOŚP. Kolejne osoby deklarują swoje wsparcie dla tej idei, i nawet Caritas Polska przekazała dar na Owsiakową aukcję. A ja, jak co roku, nie wrzucę do puszek WOŚP nic. A powód jest niezmiernie prosty: nie wspieram organizacji i osób, które otwarcie wspierają zabijanie najsłabszych: nienarodzonych i chorych - pisze Tomasz Terlikowski.
Jerzy Owsiak w tym roku zupełnie otwarcie wsparł czarne marsze. Uczestniczył w nich, razem z zarządem WOŚP. A to oznacza, że - nie po raz pierwszy - opowiedział się po stronie cywilizacji śmierci. Wcześniej w słynnym wywiadzie dla „Dziennika” Jerzy Owsiak zastanawiał się nad sensownością dobijania chorych i niepełnosprawnych, czyli eutanazji, oswajając w ten sposób Polaków z tym tematem. I nie ma co udawać, że siła rażenia jego opinii - tych eutanazistowskich i aborcyjnych - jest ogromna. A jest ogromna, bo co roku zbiera on do puszek miliony złotych na dobre cele.

Co to oznacza dla zwyczajnego Kowalskiego? Odpowiedź jest prosta: wrzucając pięć, dziesięć albo i sto złotych do puszek WOŚP, angażując się w zbiórkę czy przekazując prezenty na licytację w istocie budujesz autorytet Jerzego Owsiaka. A on ten autorytet wykorzystuje nie tylko do budowania potęgi elit III RP (a robi to zupełnie otwarcie), co można by jeszcze wybaczyć, bowiem ludzie mają prawo do rozmaitych poglądów politycznych, ale także… - to jest już o wiele gorsze - do wspierania aborcji i eutanazji. Każda złotówka na wsparcie WOŚP, każdy kolejny sukces Owsiaka to wsparcie nie tylko dla niego, ale także dla promowanych przez niego idei. A te są obrzydliwe.

Rozsądnie myślący człowiek musi mieć świadomość, że nie da się rozdzielić różnych zaangażowań Owsiaka. Nie da się oddzielić WOŚP od zaangażowania w Czarne Marsze i pomocy dzieciom i ludziom starszym od promowania i wprowadzania do debaty eutanazji. To robi ten sam człowiek, a źródłem jego autorytetu są wrzucane przez, często inaczej myślących ludzi, złotówki. Nie róbmy tego, nie budujmy potęgi osób, które opowiadają się za zabijaniem. I to nawet jeśli w innych kwestiach wykonują dobrą robotę.

Tomasz P. Terlikowski
Źródło: Malydziennik.pl
Tymoteusz
1. Św. Augustyn :
Kochaj i rób, co chcesz.Źródło.

2. Okultysta Aleister Crowley (na jego filozofii po części bazuje tzw. Kościół Szatana Antona Szandora LaVeya) :
Rób, co chcesz.” Jak widzimy, nie ma już tutaj słowa „kochaj” w odniesieniu do Boga, jak u św. Augustyna. Mamy tu więc typowe diabelskie małpowanie tekstu św. Augustyna oraz sprytne przekręcenie sensu o 180 stopni. Źródło.

3. …More
1. Św. Augustyn :
Kochaj i rób, co chcesz.Źródło.

2. Okultysta Aleister Crowley (na jego filozofii po części bazuje tzw. Kościół Szatana Antona Szandora LaVeya) :
Rób, co chcesz.” Jak widzimy, nie ma już tutaj słowa „kochaj” w odniesieniu do Boga, jak u św. Augustyna. Mamy tu więc typowe diabelskie małpowanie tekstu św. Augustyna oraz sprytne przekręcenie sensu o 180 stopni. Źródło.

3. Jurek Owsiak :
Róbta, co chceta.” Jest to myśl okultysty Aleistera Crowley’a przejęta przez satanistów, a rozpowszechniana w Polsce (jak również na świecie) przez Jurka Owsiaka...
Tymoteusz
Anna Kuraś :
„Hasłem przewodnim na Przystanku Woodstock jest Róbta co chceta. Oczywiście hasło to obowiązuje dopóki mówi się o szerzeniu zła. W momencie kiedy na imprezie pojawiają się osoby głoszące np. Jezusa nie ma już takiej tolerancji w odniesieniu do nich i tego co mówią. Reguła obowiązuje tylko w jedną stronę.”