Clicks2.2K
TomaszBiał
Ciekawe czy kapłani czytaja te posty
V.R.S.
Ponoć w kuriach czytają Raporty Elkama. Pomagają w planowaniu zakupów dewocjonaliów takich jak dozowniki z płynem dezynfekcyjnym.
TomaszBiał
Już cię lubię koleś. On mnie zablokował . Ale ten Elkam produkuje posty szok.
woj_tek shares this
2.2K
Mirosław Szulc
Czy to jest ,,ostro"?, nie , to jest normalny jasny osąd tego, co widzimy - pasterze (rzekomo nasi), którzy mają strzec owczarni przed wilkami pierwsi przed nimi uciekają. Dlaczego ich nie ma, dlaczego nas nie wspierają, nie umacniają, dlaczego nie stoją ramię w ramię z nami i nam nie przewodzą?... aż się boję głośno odpowiadać. A na dodatek jeszcze wzywają nas (z ukrycia) abyśmy MY nie …More
Czy to jest ,,ostro"?, nie , to jest normalny jasny osąd tego, co widzimy - pasterze (rzekomo nasi), którzy mają strzec owczarni przed wilkami pierwsi przed nimi uciekają. Dlaczego ich nie ma, dlaczego nas nie wspierają, nie umacniają, dlaczego nie stoją ramię w ramię z nami i nam nie przewodzą?... aż się boję głośno odpowiadać. A na dodatek jeszcze wzywają nas (z ukrycia) abyśmy MY nie eskalowali, nie prowokowali, nie dzielili, nie atakowali... . Czy to MY eskalujemy, prowokujemy, dzielimy, atakujemy? Czy obraz, który widzą (chcą widzieć) duszpasterze(?) ma cokolwiek wspólnego z tym , co się dzieje? Jako ludzie wierzący w Boga chcemy po prostu w Niego wierzyć, a EWANGELIA i DEKALOG, a nie ,,prawa człowieka" mają nam w tym dopomóc. I na drodze do zbawienia potrzebujemy przewodników, ... tylko ,,gdzie oni są, gdzie oni są..."?
modernistae prohibere
Niech żydzi z PO biorą się za łby z żydami z PIS. Nas Polaków - zwłaszcza narodowców nie powinno obchodzić to nic. Wyciągajmy wreszcie słuszne wnioski z historii naszego Narodu, gdzie pod hasłem: "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" dochodziło do strasznych dramatów Polaków podbitych poranionych, wreszcie obrabowanych z majątków pokoleń. Dzisiaj nawet tu na glorii szuje typu elkam rzucają …More
Niech żydzi z PO biorą się za łby z żydami z PIS. Nas Polaków - zwłaszcza narodowców nie powinno obchodzić to nic. Wyciągajmy wreszcie słuszne wnioski z historii naszego Narodu, gdzie pod hasłem: "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" dochodziło do strasznych dramatów Polaków podbitych poranionych, wreszcie obrabowanych z majątków pokoleń. Dzisiaj nawet tu na glorii szuje typu elkam rzucają i wycierają pyski hasełkami narodowymi a jeszcze niedawno sprowadzali narodowców poniżej marginesu społecznego
jac505 shares this
2.2K
Ktoś to MOCNO powiedział i trafiło do netu !
jac505
W pełni uzasadnione wzburzenie ! Podobne do mojego myślenie. Książęta a nie opiekunowie kapłanów i owieczek, czyli nas. Prowadzą nas do zbawienia drogą letniego wyznawcy Jezusa ! Panie Jezu przyjdź !
TomaszBiał
Biskupi mają stać pod kościołami i blokować marsze żart. Oni wszystko wiedzą najlepiej i należy brać przykład z paserzy schować się w domu i nie wychodzić. A światynie zdemolują to zbierze się na tace parę złotych i sprawa załatwiona.
TomaszBiał
Kapłani pod kościołem blokujący marsz , kapłani żart. Biskup pomoże żart.
Posoborowe absurdy
Brawo panie Miśka. Takich odważnych i szczerych Miśków więcej, którzy kierują ostre słowa do masonów z Episkopatu, którzy wspierają lewactwo i PiS w atakowaniu kościołów. PiS i Episkopat szykują nam DRUGĄ WANDEĘ.
- masakrę Katolików i Katolickich zwykłych księży - wikarych. A sami biskupi polecą wygrzewać się w słońcu na Karaiby, albo do Izraela
V.R.S.
Ależ ta druga Wandea - może jeszcze nie krwawa, jeszcze "biała" już jest - wystarczy spojrzeć na losy Kapłanów, którzy chcą spokojnie odprawiać dla wiernych katolicką Mszę.
Quas Primas
KOMENTARZ Korwina Mikke na fb
------------------
Miałem pewne wahania, co do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego – bo o ile dla naszych Kolegów z Korony i Ruchu Narodowego walka z aborcją to postulat Nr 1 to KORWiN, jak każda partia prawicowa, jest przeciwko aborcji, ale nie traktuje tego jako sprawy ani najważniejszej; ani wymagającej działania przy pomocy topora. Dodaję, że nie ma ona …More
KOMENTARZ Korwina Mikke na fb
------------------
Miałem pewne wahania, co do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego – bo o ile dla naszych Kolegów z Korony i Ruchu Narodowego walka z aborcją to postulat Nr 1 to KORWiN, jak każda partia prawicowa, jest przeciwko aborcji, ale nie traktuje tego jako sprawy ani najważniejszej; ani wymagającej działania przy pomocy topora. Dodaję, że nie ma ona nic wspólnego z katolicyzmem – np. w Burmie, zwanej dziś Myanmarem, katolików nie ma, a aborcja jest (z wyjątkiem przypadków, gdy ciąża grozi życiu kobiety) surowo zakazana.

Co więcej, z krytyczną rezerwą patrzymy na poczynania Episkopatu i niektórych diecezyj, gdzie usiłuje się kontr-demonstrantów „zrozumieć” i „załagodzić”. Nie uważałem też, że jest dobrze, że TK ogłosił to orzeczenie teraz akurat teraz. Ale to – być może – sprawa kolejki na wokandzie... Miałem tu jednak pewne wątpliwości. Nie zdawałem sobie jednak sprawy z siły protestu. Dość masowe demonstracje na ulicach zupełnie zmieniły moje nastawienie. Ci ludzie po prostu mnie przekonali! Przekonali mnie, że był to całkiem niezły czas na ogłoszenie tego orzeczenia!

Takiej inwazji chamstwa i plugastwa wszelakiego dawno nie widziałem na polskich ulicach.

Widziałem w Niemczech demonstrację prostytutek – zachowywały się o wiele przyzwoiciej. Bezwstyd i wulgarność demonstrantek i demonstrantów, prymityw i bezsens haseł pokazały, że ten wyrok bardzo ich zabolał. I tych ludzi powinno cos bardzo zaboleć – bo są kompletnie rozwydrzeni i pozbawieni hamulców. Dotyczy to nie tylko ulicy – słowa te pisze na sali Sejmu, a o pół metra przede mną obserwuję to samo chamstwo i bezczelność odziane w maseczki z błyskawicą, które wtargnęło na mównice i nie chce jej opuścić.

Jak śpiewał p.Andrzej Rosiewicz: „Chamstwu trzeba się godnie przeciwstawić siłą/ A jak tylko coś skłamie – to od razu w ryło!” Przypominam, że już parę dni temu domagałem się zaprowadzenia przez wojsko i policję porządku... A to plugastwo trzeba zapędzić do nor. I nauczyć, że gdy wychodzi się do ludzi, to trzeba się jakoś ogarnąć. Fizycznie i duchowo. Tych ludzi było dużo. 50 tysięcy? Sto tysięcy? A może dwieście tysięcy? Tymczasem Polek i Polaków w wieku dojrzałym jest 26 milionów. I 25.800 tysięcy z hakiem nie chodzi na te spędy. I sądzić należy, że ich w większości nie popiera. Bo poza tą hałastrą są w Polsce miliony normalnych kobiet, które normalnie rodzą dzieci i czasem nie chcą nawet wiedzieć, jakiej będą one płci.

Co sądzę o tej ulicznej hałastrze, to już napisałem; nie wytrzymałem, przepraszam. Po namyśle znalazłem chyba freudowski powód, dla którego ci ludzie tak się zachowują: Po prostu mają ukryty żal do swoich rodziców, że ich nie wyskrobali.
facebook.com/…mikke/posts/10157998149877060/
V.R.S.
Ta błyskawica to symbolizuje wysokie napięcie PMS?
pielgrzym55
Korwin często ma zdroworozsądkowy ogląd rzeczy, jest szczery i nie owija w bawełnę. Nie trzeba się z nim zgadzać, ale warto czasem posłuchać czy poczytać.
olek19801
Szacun!
Quas Primas
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę otworzyć tego linka, choć sama go kopiowałam...
olek19801
Otwarłem bez problemu.
Quas Primas
To Ok.
Quas Primas
Wstawiłam nowy link i teraz bez problemu otwieram.