Clicks150

znamię bestii

Znamię bestii
Sorin Maraeine
fartuszniak leszek
Apokalipsa Św. Jana 13:9-18
Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.
Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.
całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziem…
More
Apokalipsa Św. Jana 13:9-18
Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.
Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.
całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.
I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

----
Trzeba powiedzieć jednoznacznie, że najwyższa władza w Polsce jest na usługach szatana.
Pod pretekstem fałszywej "pandemii" przegotowują procedury do całkowitego zniewolenia ludzi. Niby niewinnie to wygląda, chcą "tylko" by każdy założył maseczkę, a wobec tych nieprzekonanych o "słuszności" tych nakazów, to obiecują wysokie drakońskie kary.
Co tak się zawzięli, by założyć wszystkim te bezsensowne szmatki na buziach ?
Sensowna odpowiedź jest tylko jedna, to jest wielka przymiarka do założenia wszystkim znaku Bestii, w postaci widocznego znaku, że ta osoba oddała pokłon Bestii. Za tym pójdzie likwidacja normalnego pieniądza (bezgotówkowa Polska) i przymus posiadania karty płatniczej a później wszczepienia chipu, bo nic się nie kupi ani nie sprzeda tu na ziemi.
Wielu dało się przekonać, jeżeli założę maseczkę to nie będą się mnie czepiać, ale są jeszcze inne restrykcje sanitarne, które mogą być w postaci przymusowej izolacji pod pozorem jakiegoś fałszywego testu, a to osoby pracujące może pozbawić środków do życia.
Już żadna większa instytucja nie broni ludzi przed tymi zakusami diabła. Hierarchia kościelna podporządkowała się tym świeckim restrykcjom.
Radio Maryja, które kiedyś było tym niezależnym głosem broniącym Polaków, to teraz jest Radio Maseczka, bo mówi głosem rządowych kowidowych propagandzistów.
Dla tych ludzi, co jeszcze mają trochę wiary i nie chcą dać się zaprowadzić na drogę do wiecznego potępienia, to musimy odrzucić te nakazy uderzające w Wiarę Katolicką.
Jeżeli będziemy chcieli wytrwać przy Jezusie Chrystusie i Matce Bożej, to możemy stracić wszystko co mamy tu na ziemi.
Jak jest powiedziane, że Pisma muszą się wypełnić, musimy przyjąć ten Krzyż, jeżeli chcemy dostąpić Zbawienia.