Clicks2
NewsLetters

Як перемогти над смертю (4 частина)

У чотирьох статтях подаємо аналіз актуальної теми ‒ СOVID-19 і сучасна вакцина:
1) З позиції Божого авторитету про СOVID-19 та нову вакцинацію.
2) Демон смерті через вакцинацію хоче вбити ваших дітей і вас.
3) Короткий діагноз глибокої кризи в Церкві.
4) Як перемогти над смертю.

Як перемогти над смертю
(4 частина)


Візантійський Вселенський Патріархат, голос волаючого в пустелі, захищає основні правди християнської віри від єресей і закликає відступницьку ієрархію покинути дорогу брехні та смерті, тобто закликає до покаяння. Апостатичний Ватикан та деякі Єпископські конференції з духом апостазії пропагують нові, небезпечні вакцини, тому ми зобов’язані відкрито застерігати від цієї загрози.

Погляд серйозної науки на нову вакцину:

1) Вона змінює геном людини, а це злочин проти людського роду як такого.

2) Вона має служити для контролю та керування людиною, а це новітня форма рабства. Людина стає своєрідним медіумом, яким можна зловживати як інструментом для вчинення і найбільших злочинів.

З природної точки зору нова вакцина є негуманною та злочинною.

Який Божий погляд?

Він підтверджує природний погляд, а крім того доповнює його духовним виміром. Людину, яка прийме знак звіра, тобто чіп, після смерті чекає вогняне озеро (Одкр. 19,20). А це серйозна річ! Тут вже не йдеться лише про дочасне життя, але про вічне життя. Тому ВВП перестерігає вас, щоб ви в жодному разі не стали на шлях поетапної вакцинації, але радше принесли навіть надзвичайно великі жертви. Якщо зробите перший неправильний крок і приймете першу вакцину, навіть якщо б вона ще була нешкідливою, то потрапите під владу механізму, і тоді важко буде відмовитись від наступних і наступних вакцин, які будуть вам нав’язувати. Якщо скажете «А», то мусите сказати «Б», а потім «В», а тоді вже не буде дороги назад.

І варіант: Якщо приймете вакцину, це викличе хвороби, виразки, як попереджає Святе Письмо, а вкінці настане редукція, тобто смерть. Вона входить в план програми вакцинації. Але що найгірше ‒ після фізичної смерті настане вічна смерть у вогняному озері.

ІІ варіант: Якщо ви відмовитеся від «добровільної» вакцинації, настане переслідування, яке може призвести і до мученицької смерті. Але після смерті вас чекає вінець вічної слави. Якщо ви оберете цей другий варіант, то також уникнете хвороб, пов’язаних з вакцинацією, і уникнете найтрагічнішого наслідку, який несе з собою вакцинація ‒ вогняного озера.

Ситуація, в якій ми зараз опинилися, сягає своїм корінням ще глибше ‒ 60-х років минулого століття. Тоді настала інвазія окультизму, поганства, технічна і культурна революція, а головне ‒ духовний злам на ІІ Ватиканському Соборі. Церква перестала бути стовпом правди і через т.зв. аджорнаменто відкрилася світові. Цей процес заміни правди на брехню, добра на зло, справедливості на безправ’я продовжувався систематичною деморалізацією з метою розбиття сім’ї, легалізації злочинів педофілії, гомосексуалізму і т.д. та завершився масовим зловживанням вакцинами. Організована злочинність ішла офіційним шляхом через міжнародні установи і почала змінювати законодавство, зловживати наукою, технікою та охороною здоров’я з метою поступового геноциду. Все відбувалося приховано, поетапно, так що люди не були здатні захищатися. А оскільки не захищалися, зло зайняло позиції і сьогодні геноцид втілюється вже без будь-яких перешкод під прикриттям турботи про здоров’я та права людини.

Але Бог хоче, щоб ми були спасенні! Поширюйте інформацію, чиніть опір, відмовтеся від вакцини, об’єднайтеся, беріть участь у маніфестаціях і не вірте мейнстріму, бо він обманює.

Кожна людина помре. Але сьогодні чиниться насильницький тиск для прийняття редукційної вакцинації проти covid-19, яка має зменшити кількість населення на 6 мільярдів. Хто прийме вакцини, того вони поступово вб’ють. Хто їх відкине, буде переслідуваний і може бути насильно вбитий, навіть як мученик. Так що сьогодні людина, стара чи молода, мусить реально рахуватися зі смертю. Тому необхідно знати, як підготуватися до смерті, адже зі смертю твоє існування не закінчиться, від неї залежить ціла вічність!

Що маємо робити, щоб здобути вічне життя?

Найважливіша умова спасіння душі ‒ це т.зв. досконалий жаль. Що це означає? Дві речі: 1) визнати перед собою і перед Богом зло, яке я вчинив у своєму житті; 2) повірити, що Бог дав за мене і за мої гріхи Свого Сина, який за мене, на відпущення моїх гріхів, пролив Свою кров на Голготі. Умова спасіння ‒ повірити в Божу любов, тобто в Боже прощення, яке має одну умову ‒ покаяння.

Що саме маємо робити в момент смерті? Тоді треба повторювати Ісусове ім’я, по-єврейськи «Єгошуа». У ньому є наше спасіння: «Хто призове ім’я Господнє, спасеться» (пор. Рим. 10,9). Можеш уявити Христа на хресті, Його п’ять ран, і до кожної рани повторюй молитву досконалого жалю: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене, грішного!» При помиранні людина не здатна зосередитися навіть на короткій молитві, тому достатньо лише благально, хоча б думкою, повторювати святе ім’я Єгошуа. В цьому імені будеш спасенний. Це найефективніший лік від вічної смерті. Необхідно це знати. Але хтось може померти при автоаварії чи внаслідок раптового нещасного випадку. Тому неможна покладатися на останній момент. Треба вже сьогодні виділити конкретний час для цієї короткої молитви, яка забезпечує певність спасіння, так що людина може не боятися смерті. З псалма виходить церковна традиція сім разів на день звертатися до Бога. Ідеально було б вищезгадану молитву досконалого жалю, пов’язану з Божим ім’ям, повторювати вранці після вставання, близько 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 і безпосередньо перед сном. Не можеш ризикувати – лише теоретично знати те найважливіше і занедбати вкорінення досконалого жалю у своїй душі. Це означало б небезпеку, що ти забудеш про цей лік і не використаєш його в той момент, коли буде остаточно вирішуватися про твоє вічне життя чи смерть.

Ідеально було б у теперішній час інтенсивної духовної боротьби включити в розпорядок дня хоча б одну стабільну годину спілкування з Богом. Дай Богові цю обіцянку. Можеш під час цієї години присвячувати меншу частину часу читанню Святого Письма або життя святих і мучеників. Подаємо короткий уривок з життєпису святого Марка і святого Маркелина:

«В часи переслідування християн за імператора Діоклетіана було два брати, Марко та Маркелин. За віру їх схопили і ув’язнили. Їм дали 30 днів на роздуми. Їхня мати прибігла до них і бідкалася: „Змилуйтеся наді мною, своєю матір’ю, яка вас виховала, і не віддавайте себе свавільно на смерть.” Також і батько плакав: „Мої сини, я надіявся, що ви поховаєте мене, а сьогодні я маю ховати вас? Підкоріться волі імператора, щоб я не бачив, як тече ваша кров.” Дружини обох братів прийшли з дітьми на руках і плакали: „Що буде з нами, що буде з цими немовлятами? Хто буде володіти вашими домами? О, жорстокі чоловіки! Ви залишаєте нас, своїх дружин і дітей, і самі видаєте себе катам!” Так обоє в’язнів опинились у великій душевній боротьбі і вже упадали на дусі. У відповідний час до в’язниці прийшов полковник Себастьян, який був таємним християнином, і закликав в’язнів витривати у вірі. А їхнім родичам він сказав: „Не відраджуйте цих воїнів Христових. Не змушуйте їх більше цінувати дочасне життя, ніж життя вічне. Пам’ятаймо, що короткими стражданнями ми можемо здобути вічну радість!” Брати залишилися непохитними і обидва пішли на смерть. Невдовзі і Себастьян наслідував їх, також прийнявши мученицький вінець. Це було 20 січня 288 року».

Найбільша цінність ‒ це вічне життя. Тому ми повинні рахуватися з тим, що диявол намагатиметься позбавити нас його. Він буде старатися обманути нас, щоб фатально небезпечну вакцинацію, пов’язану з чіпуванням, ми прийняли як щось цілком нормальне, і так втратили вічне життя. Людина хоче уникнути проблем і не бажає припустити, що тим самим потрапить в набагато більші проблеми, які вже будуть невирішальними. Тому такою важливою є щоденна молитва; вона утримує нас в правді та в чуйності, щоб ми не піддалися системі брехні.

Святе Письмо каже, що віра ‒ це те, що перемагає світ. Віра в Ісуса Христа перемагає смерть! Він сказав: «Хто в Мене вірує, той навіть і вмерши житиме» (Ів. 11,25).

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

28.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3