Clicks1K
csk.news
6

Zmena Režimu: František Sa Stáva Bidenovim Miništrantom

František prijal 15. Mája Johna Kerryho, špeciálneho Klimatického Vyslanca Bidenovho woke režimu, ktorý navštívil Vatikán aby sa v ten istý deň zúčastnil za zatvorenými dverami konferencie o „Snívanie o Lepšom Reštarte.“

Zdá sa, že „reštart“ nahradil zlovestný „reset.“ Medzi účastníkmi boli ministri financií Mexika, Nemecka, Francúzska, Španielska, Talianska a Argentíny, ľavicový ekonómovia, a hlavy Svetovej Banky, Africkej Únie, Rockefellerovej Nadácie a Medzinárodného Menového Fondu.

Lichotivý Kerry povedal pre VaticanNews.va, že sa stretol s Františkom, pretože je „mravnou autoritou na tému klimatickej krízy“ a „jeden, ak nie tým najsilnejším hlasom na planéte.“ Sú to však oligarchovia, ktorí prostredníctvom média rozhodnú, ktoré hlasy urobia „silnými“ a ktoré potlačia.

„Vatikán je možno malou entitou,“ lichotil Kerry, „ale kŕdeľ je obrovský na globálnej báze a Jeho Svätosť, Pápež František, má schopnosť pomôcť podnietiť kroky z krajín.“

Kerry je na papieri „Katolíkom“, ktorého postoje ohľadom potratov boli odsúdené Americkými Biskupmi v roku 2004, keď kandidoval za Prezidenta. Vtedajší odvážny Arcibiskup Raymond Burke zo St. Louis proti nemu viedol vojnu ohľadom svätého prijímania.

#newsWtvbiodscn

ľubica
vrana k vrane sadá..
Martina Bohumila Lutherová
Roberto 55
a přitom jsi při každé vaši mši kněz za tebe
oříkává: v jednotě víry s papežem Františkem
a biskupem XY - jste mimo Kristovu církev
i kdy jste přesvědčni, že jste jako řkc pupkem
světa, ukazatelé Pravdy ,Světla - opak je pravdou.
Roberto 55
Ziaden katolik (myslim skutocny) nemoze byt s tymito v jednom krdli...
Laco Bajzo
Roberto 55- Ale v tom krdli s Bergogliom je celý klér RKC :) aj ovečky :)
Roberto 55
A ty si v akom krdli? Ja som katolik, ale nie v jednote s Ferom....
Roberto 55
Martina, ked na mna hovoris tak ma neblokuj....Pravda boli, ze?