Clicks3.7K
Libor Halik
30

Proč VEŘEJNĚ nevěřící Tomáš Halík pracuje v kostele?

(satanisté jako na fotce Tomáš Halík 8.2.2009, si dávají znamení prsty malíčku a ukazováčku - do podoby rohů) Proč ho pražské arcibiskupství dál zaměstnává, když VEŘEJNĚ oznámil svoji nevíru. On se svou nevírou pochlubil. Nestyděl se za ni. Řekl že věří křesťansky a současně toto v další větě popřel. I když svou lež umístil do závorek, tak ji tam dal. Typický lhář:
Nevěřím v Boha jakožto „nadpřirozenou bytost“ za kulisami přírody a dějin, nýbrž věřím křesťansky v trojjediného Boha. V Boha, který je nevýslovnou hlubinnou dimenzí skutečnosti a pramenem bytí (kterého Ježíš nazývá metaforicky „otec“). V Boha, jehož sebepředstavujícím Slovem je lidství Ježíše z Nazaretu („Syna“). V Boha, který „je nám bližší než naše vlastní srdce“, je „já našeho já“ (Ducha).
Věřím v jednotu a vzájemnou komplementaritu těchto tří náboženských zkušeností: s Bohem, který je radikálním tajemstvím, „zcela jiným“, v Boha, který vstupuje do lidských dějin skrze Ježíšův příběh a Boha, který překračuje všechny hranice a „vane, kam sám chce“.
“ V časopise Respekt 10. 5. 2014 | aktualizace: 13. 5. 2014 16:19 respekt.ihned.cz/c1-62155980-hal…
Čili je zatvrzelým odpadlíkem od křesťanské víry.
Jezuita Milan Glaser z vatikánského rádia se PRAVDIVĚ ozval, že:
www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Pokud by totiž Bůh, který poslal na svět Ježíše, byl Otcem metaforicky, pak by také Ježíš byl Synem Božím metaforicky. Přijmout takovéto tvrzení, by ovšem znamenalo nevstoupit na cestu víry a zříci se porozumění víry, které nabízí Ježíš. Ten by pak mohl být stejně metaforicky počat z Panny Marie, metaforicky se narodit v Betlémě, metaforicky zemřít na Golgotě, metaforicky vstát z mrtvých, metaforicky vstoupit na nebe a metaforicky žít v církvi. V této souvislosti, byť druhotně, ale tím spíše by pak muselo také o křesťanech platit, že jsou Božími dětmi jenom metaforicky. Nicméně apoštol Jan praví, že „se nejen smíme nazývat Božími dětmi, ale skutečně jimi jsme“ (1 Jan 3,1). Tvrzení, že Ježíš nazývá Boha svým Otcem metaforicky, je zkrátka s křesťanskou vírou neslučitelné."

Jak zareagovalo pražské katolické arcibiskupství na VEŘEJNOU nevíru svého televizního kazatele? Má přece povinnost zareagovat. Pokud zareagovalo dlouhým mlčením, tak logicky vyjadřuje souhlas s nevírou svého faráře univerzitních studentů v kapli sv. Salvátora Tomáše Halíka. Je-li dnešní pražské katolické arcibiskupství nevěřící podobně jako Tomáš Halík, pak je nutné, aby zbytky věřících kněží a laiků i univerzitní studenti této arcidiecéze věděli a počítali s tím, že je pasou (pohanští či ateističtí) vlci a nikoliv křesťanští pastýři. Vlky je přece nutno od ovcí odehnat, nebo musí ovce alespoň utéci, jinak je vlci spořádají k obědu.
Kdo uvěří nekřesťanským lžím Tomáše Halíka, přestává být křesťanem, jeho duše bude žrána nepřáteli.
Pravdou je, že Ježíš Kristus je skutečným, nikoliv pouze metaforickým Synem Boha Otce. Židovští velekněží Kaifáš a Ananiáš ho poslali na kříž, právě proto, že Boha nazval svým skutečným Otcem. Kdyby nazval Boha svým metaforickým, čili jen zdánlivým otcem, na kříž by ho nemohli poslat. Čtěte 4 svatá evangelia, nebo aspoň katechismus a uvidíte. Buď Tomáš Halík neumí číst (což umí), nebo čtenému evangeliu nevěří (ano nevěří - čili přestal být křesťan už v začátku 90.let 20.století, o čemž svědčí některé jeho tehdejší přednášky, nebo nikdy křesťanem nebyl, ač je dlouholetým zaměstnancem v české Katolické církvi, ač prezidentoval České křesťanské akademii, ač šéfoval Desetileté duchovní obnově českého národa po něžné revoluci.) To nějak smutně svědčí zejména o ČESKÉ Katolické církvi, o prohnilosti (či obrovské neopatrnosti) jejího vedení.

Závěr: Čili když bude přicházet 3. světová válka (ta nejspíš přichází - podívejte se vradění na Ukrajině), tak vedení ČESKÉ Katolické církve velmi pravdobně české katolické křesťany ani český národ k pokání nevyzve, aby ho vysvobodilo před spravedlivým Božím trestem smrti. Český národ proto VELMI PRAVDĚPODOBNĚ (i nezávisle na hrůzostrašných starobylých proroctvích) v té válce zcela vyhyne. Český národ dobrovolně vraždí své děti umělými potraty (na rozdíl od nevraždícího polského, 100 000 Slováků protestovalo v Košicích proti potratům v září 2013, v Praze protestovalo maximálně 3 000), nemá křesťanskou víru (na rozdíl od polského a slovenského) a nachází se v nárazníkovém pásmu mezi německou (ZÁPADNÍ) a ruskou (VÝCHODNÍ) armádou. Kdo opustí včas českou Sodomu, když ho pastýři nevarují? Abraham odmítl žít v Sodomě, původně bohatý Lot ze Sodomy uprchl až na poslední chvíli, a proto přišel o manželku a opily ho a znásilnily ho jeho dvě už extrémně nemravné dcery.

Pravý důvod proč Tomáš Halík kritizuje ateismus, ač současně odmítá křesťanskou víru v Krista tj. ve skutečného Syna ze skutečného Boha Otce, je nejspíš ten, že věří satanisticky. Dávný zapsaný zednářský plán byl, udělat z křesťanů ateisty a pak zcela morálně převrácené satanisty (homosexuály, pedofily, kanibaly). Vadí jim, že se ateisté satanismu ještě brání. Tomáš H. v časopise Respekt respekt.ihned.cz/c1-62155980-hal…

Satanistům nejspíš vadí v Rusku a v Moldávii v poslední době se upevňující pracovní koalice mezi pravoslavnými národovci a ateistickými komunistickými stalinisty na obranu národa proti globalismu světovládných západních židovských bankéřů. Ruští a moldavští ateističtí komunisti i nekomunisti spolu s pravoslavnými laiky a s nižšími kněžími TVRDĚ odmítají homosex zlegalizovaný na Západě, ale praktikovaný nejvyššími politickými a nejvyššími církevními špičkami i v Rusku.

Veřejná doména
Anton Čulen
apredsasatoci
keby neboli sami ludia - krestania tragedia o halikovo by nikto ani nevedel.
JardaNovak
Tomáš Halík je tragédie české katolické církve... A pan Duka nekoná... :(
snakee
opravdu, to je obrázek Dohnalových boys 🤮 , absolutně žádné znalosti historie a fakta
snakee
to jsou tam žvásty, otec Václav řk kněz, 1309 sto roků před Husem, všechno vykonstruované, co nám podávali, bolševik šel Husovi na ruku @henta a eště to sem cpe 🤦
JardaNovak
Pan Tomáš Halík je ostudou církve. Ježíš důrazně varoval před falešnými proroky a Jidáš byl ukázkou kolaboranta jako je T. Halík. To že ho kardinál Duka nevyloučil z církve a dokonce mu nechává úřad značí, že (nejen) naše katolická církev je v hluboké krizi, srovnatelné se schizmaty středověku. Ostatně papež František to jen potvrzuje, když nechává mohamedámy kvílet ze Satanovy knihy ve …More
Pan Tomáš Halík je ostudou církve. Ježíš důrazně varoval před falešnými proroky a Jidáš byl ukázkou kolaboranta jako je T. Halík. To že ho kardinál Duka nevyloučil z církve a dokonce mu nechává úřad značí, že (nejen) naše katolická církev je v hluboké krizi, srovnatelné se schizmaty středověku. Ostatně papež František to jen potvrzuje, když nechává mohamedámy kvílet ze Satanovy knihy ve Vatikánské zahradě... :/ Modleme se za padlé křesťany ve vedení církve! youtu.be/08fopVcYwok
pšenka
Myslela jsem že umrtí jeho matky mu snad dá čas k zamyšlení, ale naopak....

hrůza
pšenka
Ten už nic nedá koudného dohoromady, už to trvá tři roky, co stále napadá své bližní zde na GTV.
4 more comments from pšenka
pšenka
Říkám Mirosovi/jecmínkovi změkl mozek tak jak se to koluje o Tomovi Halíkovi.
pšenka
MIros z Lanškrouna věrohodnější nemůže být. Za své působení zde na GTV od Mirose po jecmínka, popřel všechno čemu věří křesťané po vzoru Tomáše Halíka, jehož velvyslance zde s největší pravěpodobností je.
pšenka
alino 7.7.2014 21:55:50 👍
pšenka
K tématu:

tores 13.2.2014 12:58:49
Je to hrůza, jak ho lidé stále spojují s Církví Boží. Proč ho konečně nesuspendují???
😡

Bože, kam až se tento šílenec propadá., martinovna, 13. 2. 2014 11:45:33
Poslušná ovečka nechutné katolické církve. Takový typ lidí je schopen ve jménu církve udělat cokoliv. Blázen.

zdroj: diskuze k článku www.parlamentnilisty.cz/…/Pater-Halik-nej…
alino
Kokso 7.7.2014 19:55:21
Pšenka, prečo sa hneváš? Čo teba - ako nekatolíčku - do toho? Tomáš Halík je môj človek!


Koksáčku, ty jsi nekatolík. Choď si mantrovať do Tibetu.
pšenka
Cape 😀 kokosku, to už ti ostane.
Cap k capovi sedá, jako vrána k vráně.
Dobre že ses projevil.
pšenka
Cape z kokosu 😀 Ani náznak hnevu . Takí dvaja capi ma nemôžu ohroziť .
To aby sisi uvedomil 🤦 čo ťa ako capa bez pravdivého pokánia a zmeny
zmýšľanie čaká .
Pokánie so všetkým všudy nedkládej . Dostaneš ako dar Svätého Ducha ,
a až potom spoznáš čo to je byť Kristov svedok 🤗
2 more comments from pšenka
pšenka
Kokso ty si zase poctivý cap a capom ostaneš , rovnako ako tvoj idol Tomáš Halík

Kokso 5.7.2014 18:24:30
...Inak ja T. Halíkovi fandím, lebo mu rozumiem. Je to poctivý kresťan...
pšenka
Moderná doba,tak aj moderné podobenstvo,pre našich ekumenistov :

Bol raz jeden múdry a bohatý podnikateľ,ktorý vymyslel receptúru na živú vodu.Liečila a uzdravovala každú chorobu a ten,kto ju si ju pravidelne kupoval bol zdravý a žil večne.
Založil malú dielňu,z ktorej ale vďaka tomuto jedinečnému produktu po rokoch vyrástla obrovská fabrika.
Nepriateľská konkurencia sa rozhodla túto fabriku …More
Moderná doba,tak aj moderné podobenstvo,pre našich ekumenistov :

Bol raz jeden múdry a bohatý podnikateľ,ktorý vymyslel receptúru na živú vodu.Liečila a uzdravovala každú chorobu a ten,kto ju si ju pravidelne kupoval bol zdravý a žil večne.
Založil malú dielňu,z ktorej ale vďaka tomuto jedinečnému produktu po rokoch vyrástla obrovská fabrika.
Nepriateľská konkurencia sa rozhodla túto fabriku zničiť,lebo jej výrobky sa živej vode nijako nemohli vyrovnať,aj keď o nich vyhlasovali,že majú rovnaké účinky a lživou a drahou reklamou tiež sľubovali zdravie a nesmrteľnosť.Ich voda síce chutila dobre,ale nedokázala liečiť,ani zabezpečiť nesmrteľnosť.
Konkurencia vyskúšala všetky možné spôsoby na zničenie tejto továrne,ale márne.Až prišli na geniálnu myšlienku: Musia zmeniť receptúru v továrni na živú vodu a potom živá voda stratí svoje schopnosti uzdravovať a dávať nesmrteľnosť.Bude rovnocenná ich žbrnde a ľudia už nebudú v regáloch hľadať len tú jednu.

Majiteľ továrne na živú vodu musel odísť na služobnú cestu,tak všetkých od riaditeľa,námestníkov, vedúcich dielní až po radových robotníkov varoval pred zámermi nepriateľov z konkurencie,aby robili všetko potrebné na chod fabriky,ale hlavne aby za nijakú cenu nedopustili zmenu technologie,lebo živá voda by stratila svoje vlastnosti a tým by skrachovala celá fabrika,oni by prišli o prácu,zdravie,aj nesmrteľnosť. Ak oni za ten čas čo bude preč dopustia zmenu technologie či už pridaním iných ingrediencií,alebo odobratím pôvodných,bude to znamenať skazu produktu a jeho zdegradovanie na úroveň falošných,konkurenčných.Tým by zničili Jeho dielo a to by im nikdy neodpustil.

Továreň ešte dlhý čas po jeho odchode vyrábala živú vodu,ale postupne sa v nej zamestnávali nepriatelia a keď sa im podarilo dostať do vrcholového menežmentu presvedčili starých fukcionárov,že doba sa zmenila a aby sa živá voda dobre predávala aj ďalej,je potrebné zlepšiť jej chuť,lebo kupujúci sú dnes už vyberaví a treba im vyhovieť,veď sa tým len zvýši predaj a teda aj zisky pre majiteľa.Náš zákazník,náš pán,bolo heslo!
Pôvodní zamestnanci už boli v menšine a tak sa prijala zmena technologie.Z receptúry falošný menežment odstránil ingrediencie,ktoré uzdravovali a spôsobovali nesmrteľnosť a nahradili ich umelými sladidlami a esenciami.Voda síce chutila dobre a povrchný spotrebiteľ si ani nič nevšimol,ale už neuzdravovala a spotrebitelia umierali tak,ako tí čo pili vodu od konkurencie.
Už to nebola živá voda,aj keď nápis na etikete to stále sľuboval.
Všetci zamestnanci sa aj s menežmentom tešili ako zvýšil obrat,ako dobre chutí,ako ju v konkurenčných novinách chvália a tak spoločne očakávali návrat majiteľa zo služobnej cesty a radovali sa ako ich pochváli,že fabrika dobre prosperuje...


Otázka: Akú odmenu dostanú od majiteľa továrne,keď sa vráti?
Samson1
Jak? Úplně jednoduše, že zavádí novoty a nechrání víru Otců a apoštolů, z jedné strany a z druhé dávno opustili to, co Bůh konal skrze apoštoly, to Bůh koná skrze Dana Mohlera. Protože skutky a znaky apoštolů jsou tyto: Kdo uvěří, toho budou provázet tato znamení......, ale zcela jistě ne skutky teologie HKT, kde mají problém věřit v Kristovo Božství a zázraky, že Duch svatý je stále činný i …More
Jak? Úplně jednoduše, že zavádí novoty a nechrání víru Otců a apoštolů, z jedné strany a z druhé dávno opustili to, co Bůh konal skrze apoštoly, to Bůh koná skrze Dana Mohlera. Protože skutky a znaky apoštolů jsou tyto: Kdo uvěří, toho budou provázet tato znamení......, ale zcela jistě ne skutky teologie HKT, kde mají problém věřit v Kristovo Božství a zázraky, že Duch svatý je stále činný i dnes u těch, kteří věří.

👍 Dnešní semináře, univerzity dávají církvi kněze se šakalí a nebo vlčí hlavou, aspoň dle vize Idy Peergemanové, jak je zapsaná v knize "Poselství Paní Všech Národů". ✍️

Jak ale poznáš názor církve, když většina biskupů je nevěřících? (Jak píše Mike.) 😲
pšenka
Dnes se syfilida léčí chemickými léky, tak ani nevím zda ty následky nejsou ještě horší.

😌
pšenka
Chodívám na návštěvy do DD. Názor sečtělých stařenek je ten, že Tom.Halík
je nemocný na hlavu, jinak by nemohl takové věci vypouštět z úst.

Tak to je taky jeden z pohledů .
Možná proto je pod ochranou celé ČESKÉ BISKUPSKÉ KONFERENCE,
že jim všem také měkne mozek.

Obyčejně to bývalo/tedy měknutí mozku/ následkem syfilidy.