Edward7
2.2K

Fanatycy szczepień są zagrożeniem dla wolności, a umierając masowo wzmacniają "plandemie"

Wydaje się, że nadal istnieje nieporozumienie, nawet w alternatywnych mediach na temat „Covid-19” i zgonów przypisywanych „Covid-19”.Zgony „Covid-19” i „Covid-19”. Najpierw musiałbyś umieścić w …More
Wydaje się, że nadal istnieje nieporozumienie, nawet w alternatywnych mediach na temat „Covid-19” i zgonów przypisywanych „Covid-19”.Zgony „Covid-19” i „Covid-19”. Najpierw musiałbyś umieścić w nawiasie słowo Grypa obok „Covid -19”. Ponieważ „covid” miał objawy grypy, miał taką samą lub mniejszą liczbę zgonów niż coroczna grypa i w tajemniczy sposób całkowicie zastąpił grypę, która przypadkowo zniknęła w tym samym czasie.
Dodaj fakt, że nikt na planecie nie dostarczył żadnego dowodu na obecność wirusa. I nazwijmy „Covid-19”, jak to jest; Objawy zwykle określane jako grypa.
Tak więc słowo Covid-19 musi mieć dołączone słowo (grypa). Ale to dopiero początek. Ponieważ zgony przypisywane Covid-19 niekoniecznie są teraz tylko wypadkiem motocyklowym, fałszywie nazwanym śmiercią Covid-19, aby uzupełnić liczby. Lub z rzeczywistego problemu z niewydolnością oddechową, która może zabić, zwykle nazywaną grypą, przemianowaną na Covid-19:
Ale teraz poszkodowani przez szczepionkę, którzy umierają z …More