RELIGIA KLIMATYCZNA PROMUJE PAPIER TOALETOWY WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Czy jesteś gotów zacząć myć papier toaletowy po jego użyciu, aby móc go ciągle używać w celu „ratowania planety”? To właśnie kult zmiany klimatu naciska teraz na świat jako rozwiązanie problemu „globalnego ocieplenia”.

Tak zwana „Family Cloth Reusable Toilet UnPaper Roll” jest dokładnie tym, na co brzmi: rolka papieru toaletowego wielokrotnego użytku, która po wytarciu jest myta i umieszczana z powrotem na uchwycie jako „nowa”.
Ponieważ ponad 27 000 drzew jest podobno „spuszczane codziennie w toalecie”, według firmy odpowiedzialnej za produkt, nadszedł czas, aby zacząć wycierać i ponownie wycierać tą samą szmatką, aby powstrzymać planetę przed ociepleniem i zabiciem nas wszystkich (lub coś).

Mimo że drzewa są odnawialnym zasobem, który i tak trzeba stale przerzedzać, fanatycy klimatu upierają się, że używanie ich do jednorazowego, biodegradowalnego papieru toaletowego w jakiś sposób zanieczyszcza planetę i dlatego należy przestać.

„Na szczęście nasz rodzinny papier toaletowy z tkaniny zapewnia opłacalny i przyjazny dla środowiska sposób na sprzątanie bez wytwarzania odpadów i wydawania z biegiem czasu małej fortuny” — twierdzi firma. (Powiązane:

Dwutlenek węgla faktycznie zazielenia planetę , ale Organizacja Narodów Zjednoczonych nie chce, aby tak się stało.)
„Podczas gdy tradycyjny papier toaletowy pozwala ćwiczyć dobrą higienę kosztem planety, nasz zmywalny papier toaletowy stanowi wspaniałą alternatywę, która pozostawia uczucie piskliwej czystości zarówno w ciele, jak i w umyśle!”


Fanatycy klimatu powariowali
W żadnym z materiałów marketingowych firmy dotyczących tego papieru toaletowego wielokrotnego użytku nie ma wzmianki o ogromnej ilości wody i detergentów, które nieuchronnie zostaną wyrzucone do kanalizacji, aby utrzymać te rzeczy w czystości.

To nie może być dobre dla planety i prawdopodobnie jest o wiele gorsze niż zwykłe używanie papieru toaletowego – ale od kiedy fanatycy klimatu kiedykolwiek logicznie lub konsekwentnie podchodzili do tego, jak uratować świat przed zbytnim nagrzaniem?
„Świadomie wykonane z jednowarstwowej 100% flaneli bawełnianej z przeszytymi brzegami, te rolki papieru toaletowego wielokrotnego użytku bez problemu pasują do każdego tradycyjnego uchwytu na papier toaletowy” – wyjaśnia firma.

„Kto by pomyślał, że sprzątanie po sobie może być takie urocze i satysfakcjonujące?”
Jedyną rzeczą, jaką kiedykolwiek naprawdę była zmiana klimatu, przynajmniej jeśli chodzi o masy, jest broń kontroli. Rząd uwielbia rozpowszechniać narrację o zmianie klimatu jak wirus, ponieważ oznacza to gromadzenie większej władzy i narzucanie więcej faszyzmu My, ludziom .

Jest to również religia lub kult, który ludzie, którzy odrzucają Boga, mogą zastosować w swoim życiu, aby spróbować znaleźć i stworzyć jakiś sens. Dla wielu obawy przed globalnym ociepleniem są niemal pocieszeniem, a konieczność poświęceń, takich jak używanie papieru toaletowego wielokrotnego użytku, sprawia, że czują się, jakby robili coś dobrego, tłumiąc poczucie winy związane z prowadzeniem bezsensownego, hedonistycznego życia.


Istnieje cały proces, w większości niezwykle pracochłonny, który polega na „bezpiecznej” obsłudze i detoksykacji papieru toaletowego wielokrotnego użytku po jego użyciu. To praca na cały etat, która utrzymuje „czystość”, ale przynajmniej fanatycy klimatu mogą czuć się dobrze ze sobą, prawda?

„Te względy powodują, że wiele osób jest sceptycznie nastawionych do rewolucji papieru toaletowego wielokrotnego użytku” — informuje
Climate Depot . „Papier toaletowy jest w dużej mierze biodegradowalny. Systemy septyczne (i bakterie, które się nimi żywią) zwykle szybko pracują z papierem toaletowym”.

„Jeśli Twoje obawy związane z używaniem papieru toaletowego dotyczą środowiska, ważne jest, aby wziąć pod uwagę koszty energii związane z uzyskaniem gorącej wody oraz ilość wody i wybielacza potrzebną do dokładnego umycia ubrań”.
Więcej najnowszych wiadomości na temat szaleństwa klimatycznego można znaleźć na
stronie Climate.news .

The world's top new source on natural health - NaturalNews.com użytku.html