Coburg
52.4K

Zacharovová označila pápežove slová za zvrátenosť

28. novembra 2022 17:47

AP obrázky


Oficiálna predstaviteľka ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharova ostro kritizovala výrok pápeža Františka, že "Čečenci a Burjati sú najkrutejšou časťou ruských jednotiek na Ukrajine".

Zacharovová v pondelok na okrúhlom stole v Rade federácie povedala, že slová pápeža nie sú "len rusofóbiou, ale aj poburujúcim prekrúcaním pravdy".

Francis v rozhovore pre americké médiá nečakane povedal , že „ak existujú ľudia, ktorí sú mučeníci, musia existovať aj takí, ktorí ich mučia ,“ píše TASS .

"Pamätajte si, že v deväťdesiatych rokoch... nám povedali presne naopak, že toto sú Rusi, Slovania, ktorí mučia národy Kaukazu, a teraz nám hovoria, že sú to ľudia na Kaukaze, ktorí mučia Rusov." to znamená byť zvrhlíkmi pravdy,“ pripomenula Zacharovová.

Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Zen a Telegram
Вести.Ru: новости, видео и фото дня - VKontakte , Odnoklassniki , Zen a Telegram


Захарова назвала извращением слова Папы Римского

28. novembra, 15:30
Zacharova označila pápežove slová o Čečencoch a Burjatoch za nehorázne prekrúcanie pravdy

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová

© Tlačová služba Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie / TASS

V rozhovore pre americké médiá pápež označil Čečencov a Burjatov za „najbrutálnejšiu časť ruských jednotiek na Ukrajine“.

MOSKVA, 28. novembra. /TASS/. Vyhlásenia pápeža Františka o Čečencoch a Burjatoch demonštrujú nielen rusofóbiu, ale aj poburujúce prekrúcanie pravdy, povedala v pondelok na okrúhlom stole v Rade federácie hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová.

Diplomat upozornil na slová pápeža Františka v rozhovore pre americké médiá, kde Čečencov a Burjatov označil za „najkrutejšiu časť ruských vojsk na Ukrajine“ s tým, že „ak existujú mučeníci, musia byť aj tí ktorí ich mučia."

"Toto už nie je rusofóbia, to je zvrátenosť, ani neviem na akej úrovni. Pamätajte, že v deväťdesiatych rokoch a začiatkom roku 2000 nám hovorili presný opak, že toto sú Rusi, Slovania, ktorí mučia národy Kaukaz, a teraz nám hovoria, že sú to obyvatelia Kaukazu, ktorí mučia Rusov. Musia byť prevrátení v pravde,“ povedala.

Захарова назвала запредельным извращением истины слова Папы Римского о чеченцах и бурятах
veritas18
Hereticky papež musi byt odstranen z papezskeho trunu a nikdo ho nesmi poslouchat a brat vazne. Je to pouze zidozednarska figurka, neverici v Krista, oblecena do insignii papeze. Nic vic, je to parazit cirkve Kristovi a nicitel. Nástroj Lucifera a jeho prodlouzena ruka, ktera ma znicit krestanstvi, papezstvi, duchovni stav a pretransformovat ji na New Age, ktera vsak bude velmi bohata a bude …More
Hereticky papež musi byt odstranen z papezskeho trunu a nikdo ho nesmi poslouchat a brat vazne. Je to pouze zidozednarska figurka, neverici v Krista, oblecena do insignii papeze. Nic vic, je to parazit cirkve Kristovi a nicitel. Nástroj Lucifera a jeho prodlouzena ruka, ktera ma znicit krestanstvi, papezstvi, duchovni stav a pretransformovat ji na New Age, ktera vsak bude velmi bohata a bude generovat tucne zisky,ale pouze na lidske urovni(charita,humanita, atd.). Bozskost a milosti jsou vypuzovane.
Josef Arimati
A je to vůbec papež?
Coburg
Jeho funkciu má, či je ním skutočne, je otázka.
dyk
Pápež má chybné informácie
Coburg
Ináč povedané, pápež šíri hoaxy