ROSYJSKI LEKARZ OSTRZEGA PRZED TOTALITARNĄ PANDEMIĄ I CHORYM PSYCHICZNIE BILLEM GATES'EM

„Walka toczy się teraz nie o nas, ale o nasze dzieci i wnuki. Pod tymi kontrolami będą żyć gorzej niż niewolnicy”.

Długoletni czytelnicy tego bloga z pewnością pamiętają rosyjskiego lekarza i informatora dr. Przypomnij sobie Denisa Iwanowa. Iwanow jest członkiem Rosyjskich Lekarzy dla Prawdy i niestrudzonym bojownikiem przeciwko tyranii wirusów w Rosji.

Pański skromny korespondent z Moskwy miał zaszczyt spotkać się i przeprowadzić wywiad z tym wybitnym człowiekiem w grudniu.

Teraz natknęliśmy się na wideo, na którym Iwanow dzieli się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego Rajdu Ludobójstwa w Genewie i postanowiliśmy podzielić się kilkoma najważniejszymi wydarzeniami. Należy pamiętać, że jest to tłumaczenie skrócone.

*

„Bill Gates ma pewne zaburzenia psychiczne” — dr Denis Ivanov

Co wydarzy się na tak zwanym 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia? Plan polega na [omówieniu] tak zwanego porozumienia pandemicznego, który daje WHO niemal nieograniczone uprawnienia.

Oznacza to, że jeśli ogłosi pandemię w kraju, zgodnie z tą umową w ciągu 48 godzin zostanie na tym obszarze wprowadzony reżim awaryjny.

Przypominam wszystkim, którzy wciąż nie wiedzą, że Światowa Organizacja Zdrowia zniosła pojęcie pandemii. Zmieniła się definicja pandemii. W rezultacie wszystko może teraz stać się pandemią, nawet miażdżyca [pogrubienie lub stwardnienie tętnic spowodowane nagromadzeniem się płytki nazębnej w wewnętrznej wyściółce tętnicy, spowodowanej paleniem, cukrzycą, spożywaniem smalcu itp.].

Jednym z głównych sponsorów WHO jest Bill Gates, osoba z pewnymi zaburzeniami psychicznymi. Mówię to jako lekarz, ponieważ obserwowałem jego wypowiedzi, ruchy ciała i mimikę.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli go obejrzysz, nawet z wyłączonym dźwiękiem, możesz wykryć pewną niedoskonałość. A kiedy zaczynamy słyszeć, co mówi, robi się to trochę przerażające.

[Jeśli ogłoszona zostanie pandemia, WHO będzie kontrolować wszystkie środki „ratowania życia”. Żaden rząd, żadna władza ustawodawcza nie będzie miała żadnej władzy. Doświadczyliśmy czegoś podobnego w 2020 roku, kiedy zaczęła się ta histeryczna psychoza.

Na naszej ziemi wykonywane są tylko rozkazy popleczników Tedrosa. Są podręczniki, są instrukcje, są zalecenia, których należy przestrzegać... To są psychopaci, tylko tyle mogę ich nazwać i są zainteresowani wspieraniem interesów Wielkiej Farmacji i totalitarnej kontroli. Cóż, tutaj możesz mi powiedzieć: Słuchaj, doktorze, o czym ty mówisz?

Cóż, jaki rodzaj totalitarnej kontroli? Wyjaśnię dalej… Wszyscy są tak szczęśliwi i zachwyceni, że kolekcjonują kryptowaluty, że mają karty, że po prostu płacą telefonami. To są wszystkie linki w tym samym łańcuchu. To duży obóz koncentracyjny. Nie dostałeś zastrzyku? Nic nie działa dla Ciebie i nie będzie działać. Nie możesz wyjść z domu. jeśli ktoś wierzy

Widzieliśmy już tego rodzaju bzdury, pamiętajcie, kiedy burmistrz Moskwy Siergiej Sobianin powiedział w czerwcu [2021], że konieczne jest wprowadzenie cyfrowych dowodów osobistych. Porzucili terapie, podejścia medyczne i zasady leczenia chorób zakaźnych, które obowiązywały od dziesięcioleci. Najwyraźniej to już nie działa.

Zamiast tego wprowadził paszporty cyfrowe.

Właściwie to nie żart. Bill Gates i jego poplecznicy, którzy robią to wszystko, próbują zrobić to od nowa. Tak więc sygnatariusze tego traktatu pandemicznego zasadniczo zdradzą interesy narodowe swoich krajów.

Ogłaszają teraz odkrycie nowych wirusów. I musimy przygotować się na to, że nastąpi kolejny „przełom”. Tak, nie ma znaczenia od czego. Wymyślą wirusa.

Teraz walka toczy się nie o nas, ale o nasze dzieci i wnuki. Pod tymi kontrolami będą żyć gorzej niż niewolnicy.


Tak więc walczymy teraz o ludzi, którzy wciąż potrafią myśleć i podejmować właściwe decyzje. Mam więc wielką nadzieję, że ten film zostanie udostępniony i obejrzany oraz że zostaną podjęte właściwe decyzje.

Russian doctor warns against "totalitarian" pandemic treaty, says Bill Gates is a freak
m.rekinek
,,Jednym z głównych sponsorów WHO jest Bill Gates, osoba z pewnymi zaburzeniami psychicznymi. Mówię to jako lekarz, ponieważ obserwowałem jego wypowiedzi, ruchy ciała i mimikę.
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli go obejrzysz, nawet z wyłączonym dźwiękiem, możesz wykryć pewną niedoskonałość. A kiedy zaczynamy słyszeć, co mówi, robi się to trochę przerażające."
😂
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Bill Gates nie jest osobą chorą psychicznie, tylko opętanym satanistą, który oddał duszę diabłu, może nawet podpisał dobrowolnie cyrograf i dobrze wie co robi.
olek19801