Clicks36
uk.news

Старий обряд процвітає на Священній землі

21 січня Жоау Сілвейра написав на порталі PaixLiturgique.fr, що після відвідування Священної землі в грудні 2019 року, він може впевнено говорити про високу популярність старої латинської меси в Єрусалимі.

Уже протягом двох років проводиться недільна латинська меса о 8:30 в Австрійському хоспісі в старому місті, а також щонайменше три меси, які випадають на робочі дні. Учасниками є громадяни Америки, Бразилії, Франції, Німеччини та Англії, серед яких великий відсоток займає саме молодь.

Сілвейра зустрівся з паломниками Священицького братства святого Пія X і прихильниками старого обряду з Канади, Франції, Сінгапуру і Японії. Представникам Священицького братства святого Пія X дозволено проводити меси в будь-якому місті.

Крім того, на території Священної землі представлено безліч релігійних спільнот, які регулярно проводять меси за старим обрядом.

Сілвейра наводить як приклад наймолодшого священика з досить сучасного абатства, який проводить латинські меси на постійній основі, а також майбутнього францисканця і споглядальних сестер, які обрали для себе стару літургію.

Крім того, він зустрівся з місіонерами з Німеччини, які називають себе Agnus Dei і вибирають традиційну літургію.

Зображення: © Lawrence OP, CC BY-NC-ND, #newsSoijvjybxk