Tajemnice rodziny Gates’ów. Jaki ojciec, TAKI SYN!

Jaki ojciec, taki syn. Zbawianie ludzkości rodzinną misją Gates’ów. Jak komputerowy nerd i bezwzględny biznesmen został szefem największej filantropijnej organizacji świata? Jaki wpływ miał na niego ojciec? Szeroko znany w wąskich, lecz niezwykle wpływowych kręgach. […] Co jednak wspólnego ma skromny prawnik ze Seattle znany jedynie z tego, że jest ojcem swojego dużo bardziej popularnego syna z Międzynarodową Agendą Antykoncepcyjną?

Śmierć ojca Billa Gatesa

Cóż, najwyższy czas sprawdzić, jak głęboko sięga królicza nora. Medialna cisza. Kiedy dwa lata temu, w wieku 94 lat z tego łez padołu odchodził ojciec założyciela Microsoftu, niewielu wiedziało, jak wielki wpływ wywarł na filantropijną działalność przyszłego lobbysty szczepionkowego.

Solidarność, aktywność i wyrównywanie szans, czyli zasady Gatesa
Ale nawet z lakonicznych wzmianek w polskich mediach mogliśmy dowiedzieć się o charytatywnym i społecznym wymiarze jego aktywności. Jednak zamiast morza słów, to jego działalność można określić słowami – jak mówią Anglosasi – „speaks for itsef”. Gates senior był urodzonym społecznikiem nieustannie poszukującym sposobów wyrównywania szans i zmniejszania nierówności. Jego życiowe motto, pochodzące jeszcze z czasów Wielkiego Kryzysu, brzmiało: „To show up”, z angielskiego znaczy: „pokazać się” lub „stanąć na wysokości zadania”. Takie wartości jak solidarność, aktywność i gotowość okazania pomocnej dłoni trwale wpisało się w życiowy etos Williama.
Źródło: PCh24TV – Polonia Christiana (YouTube)

Konfederacja Korony Polskiej
Plemię żmijowe !
🤮 🤮 🤮