Clicks3.3K
Poděkování ruským lékařům, kteří se postavili proti nošení masek a povinné vakcinaci Vážení ruští lékaři, Byzantský katolický patriarchát, který je prorockým hlasem a hájí základní věroučné a morální…More
Poděkování ruským lékařům, kteří se postavili proti nošení masek
a povinné vakcinaci


Vážení ruští lékaři,
Byzantský katolický patriarchát, který je prorockým hlasem a hájí základní věroučné a morální pravdy, vám v autoritě Boží a církevní uděluje veřejné uznání a poděkování. Vy jste se postavili za pravdu proti lži, za život proti smrti. Dne 29. prosince 2020 jste v počtu asi 100 lékařů přijeli do Moskvy, kde jste před úřadem na ochranu zdraví spotřebitelů (Rospotrebnadzor) uspořádali demonstraci. Požadovali jste veřejnou diskuzi s vedením tohoto úřadu ohledně nesmyslného a škodlivého nošení roušek a fatálně nebezpečné povinné vakcinace.

Jasně jste vyjádřili, že jde o globální podvod ke škodě zdraví, nehledě na ekonomický a sociální dopad pro ruský národ. Přinesli jste s sebou tisíce podpisů občanů Ruska, kteří se staví spolu s vámi za pravdu. To, že s vámi jako odborníky nikdo z vedení úřadu nebyl ochoten vést veřejný dialog, je, jak jste sami vyjádřili, hanbou před celým ruským národem.

V tomto vašem postoji za pravdu a život by vás měl plně podpořit moskevský patriarchát. Bohužel, ten koná pravý opak.

Pravdivá církev je povinna na prvním místě hlásat pravdy evangelia. Ty zabezpečují život věčný a jsou základem spravedlnosti a pravého míru, zakořeněného v duši člověka. Církevní služebníci, kteří zradili Krista a Jeho evangelium, hlásají falešné evangelium – duchovní jed herezí, který působí smrt. Takovou církevní organizací je dnešní bergogliánská sekta sloužící NWO. Pseudopapež Bergoglio ve Vatikánu intronizoval démona Pačamamu. Tím se postavil proti Kristovu evangeliu a zradil podstatu křesťanství. Místo pravému Bohu se klaní démonům. V důsledku toho prosazuje antimorálku, legalizuje soužití sodomitů a rovněž prosazuje fatálně nebezpečnou vakcinaci pod heslem: vakcína pro všechny. Je to zločin proti Bohu i proti lidstvu.

Nová mRNA vakcína 1) mění lidský genom a činí z lidí geneticky modifikované organismy neschopné předávat život dalším generacím; 2) obsahuje hydrogel s organickými nanočásticemi, což je forma čipizace; 3) obsahuje tkáň zaživa vytrženou z nenarozeného dítěte; 4) je dle programu Gatese prostředkem ke genocidě lidstva.

Co se týče moskevského patriarchátu, jeho oficiální kanál se zavádějícím názvem „Spas“ (Spasitel) prozradil, že má stejný program, jako Bergogliův Vatikán.

Jak apostatický Vatikán, tak apostatický moskevský patriarchát zradily křesťanský základ a spolupracují na globalizačním programu redukce lidstva. Navíc místo aby zdůrazňovaly varování Bible před čipizací, konají pravý opak s cílem, aby do ohnivého jezera bylo uvrženo co nejvíce oklamaných lidí.

Ti církevní Jidáši, kteří okupují církev, stáhli na sebe svou zradou evangelia Boží anathemu – prokletí (viz Gal 1,8-9). Církevní úřady už okupují nezákonně. To je třeba vědět a rozlišovat, kdo je pravdivý a kdo nepravdivý biskup, a také, kdo je pravdivý a kdo nepravdivý kněz.

Rovněž upozorňujeme, že proti apostatům na klíčových místech se v ruské církvi odvážně postavil schiigumen Sergej ze Sredneuralského monastýru. Učinil to pro dobro pravoslavné církve a pro dobro ruského národa. Rovněž se postavil i proti falešné pandemii a také proti čipizaci. Za toto všechno byl před několika dny uvržen do vězení se souhlasem a z iniciativy vedení moskevského patriarchátu.

Prodejná masmédia se hrubými očerněními postarala o morální likvidaci schiigumena Sergeje. Hned bylo připraveno několik relací na kanálu Spas a zároveň byly na sociálních sítích vytvořeny stránky pod stejným názvem, jako má Sredneuralskýmonastýr. Zde hrubě připsali o. Sergejovi i celému monastýru zločiny, kterých se nikdy nedopustil.

Vážení ruští lékaři, Byzantský katolický patriarchát podobně jako vás povzbudil a ocenil i mezinárodní hnutí „Lékaři za pravdu“ na Západě. Modlíme se za vás, zůstaňte i vy prorockým hlasem i za cenu největších obětí. Jednejte podle své lékařské přísahy a podle svého svědomí k dobru ruského národa.

Lidský život je jen krátkou zkouškou. Člověk se v ní rozhoduje mezi pravdou a lží, mezi dobrem a zlem. Při posledním soudu i vy, lékaři, kteří jste se postavili za pravdu a život, uslyšíte Spasitelův výrok: „Pojďte... přijměte království... Co jste učinili jednomu z mých nejmenších, mně jste učinili... a půjdou do věčného života. (Mt 25,34.40)