Clicks708
csk.news
4

Francouzské Karikatury: "Hanobení Náboženství Není Známkou Duševního Zdraví"

Pro Gervas Rozario, biskupa Rajshahi a víceprezidenta bangladéšských biskupů, francouzský magazín Charlie Hebdo "spáchal neodpustitelnou nespravedlnost" opětovným publikováním svých karikatur Mohameda (UCANews.com, 3. listopadu).

Bylo to o to více frustrující, poznamenal Rozario, že francouzský prezident Macron řekl, "Nikdy se nevzdávejte kreslených vtipů." Rozario kontroval, "Naučme se respektovat náboženství ostatních."

Mufti Ainul Islam, islamský učenec v Dháce, komentoval, "Ne jako muslim, ale jako člověk, věřím, že hanobení jakéhokoli náboženství není známkou duševního zdraví."

#newsIhzfawfbkc
dyk
...

Toto si vypočujte, a tam máte jasne povedané, že prečo žehnať a nepreklínať
...
Moc vysloveného slova

...
youtube.com/watch?v=786PVZx-9rc
...
Preto sa chráňte toho, aby ste osočovali, ohovárali, nadávali, preklínali, posielali niekoho na psychiatriu, do blázinca a pod. Ľahko sa môže stať to, že sa to obráti proti tomu, čo vysloví takéto reči. Toto je práca diabla a on na takéto reči …More
...

Toto si vypočujte, a tam máte jasne povedané, že prečo žehnať a nepreklínať
...
Moc vysloveného slova

...
youtube.com/watch?v=786PVZx-9rc
...
Preto sa chráňte toho, aby ste osočovali, ohovárali, nadávali, preklínali, posielali niekoho na psychiatriu, do blázinca a pod. Ľahko sa môže stať to, že sa to obráti proti tomu, čo vysloví takéto reči. Toto je práca diabla a on na takéto reči striehne. Zažil som to a tak viem, čo to je. V okamihu vyslovenia takýchto reči strácate milosť posväcujúcu a v tom momente vás nemá čo chrániť. Ku komu potom pôjdete?
Bratia a sestry
Roberto 55
Problem je v tom, ze islam nie je nabozenstvo, ale urcita forma satanizmu!
ľubica
čo si zač ty Dudko, čo meníš nicky ako špinavé prádlo?
čo klameš že si katolík? Katolík by toto nenapísal čo ty, ty falošný kresťan ekumenista...