56:48
JOKAMA
333.5K
Karen Kingston – Nanotechnologia i sztuczna inteligencja w "szczepionkach" na Covid-19 (napisy) Niniejsza rozmowa Marii Zeee z Karen Kingston odbyła się 31 sierpnia 2022 r. Uważam to nagranie za jedno …More
Karen Kingston – Nanotechnologia i sztuczna inteligencja w "szczepionkach" na Covid-19 (napisy)

Niniejsza rozmowa Marii Zeee z Karen Kingston odbyła się 31 sierpnia 2022 r.
Uważam to nagranie za jedno z najważniejszych na moim kanale.
Tłumaczenie powstało we współpracy z Blanką Mak - serdeczne dzięki, Blanka! :-*)
Karen Kingston (karenkingston.net , karenkingston.substack.com) jest analitykiem biotechnologicznym z ponad 25-letnim doświadczeniem w badaniach klinicznych, komunikacji klinicznej, doradztwie strategicznym, marketingu i sprzedaży.
Współzałożycielka i prezes firmy 'Varitage' (varitage.com), specjalizującej się w branży biotechnologicznej, oferującej m.in. usługi strategicznego planowania biznesowego. W toku swej kariery Karen współpracowała m.in. z koncernami farmaceutycznymi (w tym Pfizer, Johnson&Johnson i ThermoFisher Scientific), z producentami urządzeń medycznych (Medtronic, J&J Therakos, Edwards Life Sciences) oraz z wiodącymi biotechnologicznymi funduszami venture capital (np. Johnson&Johnson Development Corporation).
Od ponad 2 lat we współpracy z lekarzami, naukowcami, prawnikami i niezależnymi dziennikarzami z całego świata Karen zgłębia temat biologicznych skutków toksycznych preparatów dewastujących ludzki układ odporności zwanych „szczepionkami na Covid-19”. Korzysta przy tym niemal wyłącznie z publicznie dostępnych dokumentów: raportów rządowych, sprawozdań finansowych amerykańskiego Ministerstwa Zdrowia, stron internetowych międzynarodowych agencji zdrowia publicznego, protokołów z badań klinicznych, dokumentów związanych ze wzmacnianiem funkcji bojowych patogenów, oraz patentów dotyczących broni biologicznej zwanej "szczepionkami na Covid-19”.
Niedowiarkom polecam doskonałą publikację autorstwa Dr Davida A. Hughes'a pt. „Co znajduje się w tzw. "szczepionkach" na Covid-19? Część 1: Dowody na globalną zbrodnię przeciwko ludzkości” (What is in the so-called COVID-19 "Vaccines"? Part 1: Evidence of a Global Crime Against Humanity). Artykuł ten opublikowano niedawno w 'Międzynarodowym Dzienniku Teorii i Praktyki Badań Nad Szczepionkami' ('International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research'). Przedstawia wyniki badań nad zawartością tych preparatów przy użyciu analizy spektroskopowej i mikroskopowej, wykonanych w okresie od lipca 2021 do sierpnia 2022 przez 26 badaczy i zespołów badawczych z 16 różnych krajów na pięciu kontynentach: Hiszpania, USA, Wielka Brytania, Kanada, Austria, Izrael, RPA, Polska, Niemcy, Australia, Nowa Zelandia, Argentyna, Chile, Francja, Korea Południowa i Włochy.
Pomimo działania niezależnie od siebie, naukowcy ci doszli do niezwykle podobnych wniosków. Analiza zawartości fiolek ujawnia, iż zawierają one różne niezwykłe przedmioty, substancje, organizmy i struktury, których deklarowane składniki "szczepionki" absolutnie nie uwzględniają. Są wśród nich m.in.: struktury geometryczne o ostrych krawędziach, biosyntetyczne pasożyty, metale ciężkie, izotopy radioaktywne, toksyczny tlenek grafenu, dziwne formacje krystaliczne, struktury włókniste lub rurkowe, tajemnicze mikro-pęcherzyki, mieniące się i rozbłyskające intensywnym światłem elementy, oraz samoczynnie składająca się nanotechnologia.
Z kolei analiza krwi osób, które otrzymały jedną lub więcej dawek "szczepionki", w 100% przypadków wykazała obecność we krwi ciał obcych i poważny stopień degradacji czerwonych krwinek.
Jest to więcej niż wystarczająca ilość dowodów na to, że tzw. „szczepionki na Covid-19” są w istocie eksperymentalną bronią biologiczną. Rodzi to poważne pytania o prawdziwy cel tych zastrzyków, które do tej pory zostały wstrzyknięte ponad pięciu miliardom ludzi, w tym dzieciom i niemowlętom. Polityczne implikacje wyników tych 26 badań są iście rewolucyjne: oto mamy do czynienia z globalną zbrodnią przeciwko ludzkości, w której uczestniczy każdy rząd, każdy organ regulacyjny, każda agencja „ochrony zdrowia” i każdy koncern medialny.
Lilliv shares this
1.6K
🤔
andrzej marek zieliński
Głowa boli co te zbrodnicze żydowskie ścierwa robią z ludźmi i bierze w tym udział niestety kościół .
Jolanta Nagielska
Prawie zgoda, z tym że nie kościół, tylko przejściowa sekta posoborowa novus ordo. Kościół Święty jest "w podziemiu", ale trwa, i bramy piekielne Go nie przemogą. 😇
stanislawp
Jesli te technologie w szczepionkach maja takie funkcje, cele I mozliwosci to Jak w takiej sytuacji mozna okreslic nagonke w Kosciele aby sie szczepic, aby zamykac koscioly?
Damian Nowak shares this
492
stanislawp shares this
3688
tekla
Mogą spowodować u ludzi np. atak paniki. Ile osób stratowało się w Seulu? Może to zwykły atak paniki, a może już sterowany?
stanislawp
Ciekawe spostrzeganie
stanislawp
Ciekawe jest Tez ze dzis zamiast wiedziec wiecej co sie stalo w Seulu to wiemy mniej. Powinny byc juz autopsje ofiar, filmy z ich kamer, badanie swiadkow