Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks123

Dr Z. Kękuś (PPP 196) E. Witek, niech Sejm nie udzieli wotum zaufania rządowi M. Morawieckiego

Bob
Źródło: www.youtube.com/watch Nie jest wykluczone, że Mateusz Morawiecki współpracował ze służbami komunistycznej Polski. Nie tylko Polski ... Nikt - m.in. Jarosław Kaczyński, prezydent Andrzej …More
Źródło: www.youtube.com/watch
Nie jest wykluczone, że Mateusz Morawiecki współpracował ze służbami komunistycznej Polski. Nie tylko Polski ...
Nikt - m.in. Jarosław Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, Beata Szydło, gdy była premierem, minister sprawiedliwości prokurator generalny Zbigniew Ziobro, szef ABW Piotr Pogonowski - nie chce sprawdzić, czy na prawdzie polegają zarzuty w tym zakresie kierowane pod adresem M. Morawieckiego. On sam pytany o to przeze mnie w 2016 roku, gdy był wicepremierem i ministrem rozwoju, schował się - jak na tchórza, jakim go znam przystało - za... zastępcę dyrektora Biura Ministra. Żenada.
Osoba z tak poważnymi zarzutami, nie powinna być - przed oczyszczeniem jej z tych zarzutów - prezesem Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej. Tym bardziej, że mamy do czynienia z notorycznym kłamcą i zdrajcą.
Nie mniejsze od M. Morawieckiego obawy budzi uczyniony przez niego - oraz Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudę - ministrem finansów Tadeusz Kościński. Nie dość, że... geolog o średnim wykształceniu i podwójnym obywatelstwie, to kłamca, który twierdzi, że... "społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe". A pytał nas - społeczeństwo - o to...?
Chce nas uszczęśliwić. Żeby nam tę przysługę wyświadczyć zrezygnował z doskonale opłacanej pracy w banku na rzecz wynagrodzenia... 11.135,90 zł miesięcznie brutto.
W 2002 roku zarabiał około 20.000,00 zł miesięcznie brutto. Skąd wiem? Bo pracowałem w tym samym, co on Banku Zachodnim WBK S.A., na równorzędnym stanowisku dyrektora Obszaru w Pionie kierowanym przez Mateusza Morawieckiego.

Sympatyków kanału "Po pierwsze Polak" proszę o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka, nr konta: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001 SWIFT: WBKPPLPP