Clicks644
Libor Halik
5

Nebude-li válka, vyhubí nás očkováním - výrobce koronavirových vakcín je netrestatelný

6.8.2020 Skandál a hrozba nejen pro Slováky? Evropská unie podepsala s farmaceutickým kolosem AstraZeneca smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19, ale před několika dny AstraZeneca oznámila, že má většinu smluv chráněných indemnitou! Občané zemí EU tak nebudou smět firmu žalovat za vedlejší účinky, nemoci, trvalá postižení a úmrtí způsobená novou vakcínou proti Covid-19, která bude distribuována koncem tohoto roku do 27 zemí EU a bude se s ní očkovat 400 milionů obyvatel celé EU! Skoro každý! Slovenský epidemiolog už dokonce nadhodil myšlenku, že kdo se nenechá očkovat, bude nezaměstnaný!
A je to tady, dámy a pánové. Přesně tak, jak jsme na Aeronetu varovali již na jaře tohoto roku a mainstreamová média tvrdila, že šíříme hoaxy, tak přesně k naplnění těchto hrozeb nyní došlo. Opět se potvrzuje, že rozdíl mezi konspirací a realitou je jenom pár měsíců. V celé EU se totiž nejen schyluje k téměř mandatornímu a celoplošnému očkování, ale podle všeho to vypadá, že farmaceutické společnosti si vůbec nejsou jisté tím, co vlastně vakcíny udělají a jaké budou mít vedlejší účinky, a proto přijímají dopředu opatření. A jaká? No, z toho vás asi doslova trefí. Protože se farmaceutické firmy obávají žalob, tak už dopředu se tyto společnosti pojišťují proti budoucím žalobám, a to takovým způsobem, aby vůbec k žádným žalobám nedošlo a nebyly připuštěny a povoleny.

Farmaceutická společnost AstraZeneca
Naprosto bez povšimnutí totiž proběhla událost, která je doslova rozsvíceným výstražným majákem, který by měl fungovat jako požární alarm a měl by konečně probudit veřejnost, aby ostře a kategoricky odmítla myšlenky na tzv. kondicionální očkování, ke kterým se schyluje v drtivé většině zemí EU a jednotliví epidemiologové už dopředu vypouští balónky, aby zjistili, jak velký odpor ve společnosti to vyvolá. Takže, k čemu došlo?
AstraZeneca v půlce června podepsala s EU smlouvu na dodávku 400 milionů vakcín pro 27 zemí EU, ale potom oznámila, že má papír na ochranu před žalobami za zodpovědnost za vedlejší účinky
Agentura Reuters přinesla před týdnem dne 30. července 2020 výbušnou a znepokojivou tiskovou zprávu [1], že britsko-švédský farmaceutický kolos AstraZeneca má legální indemnitu a ochranu před případnými žalobami kvůli možným vedlejším účinkům vakcíny na Covid-19, kterou společnost AstraZeneca uvede na trh na podzim. Evropská unie totiž dne 14. června 2020 skrze konsorcium Inclusive Vaccines Alliance (IVA) podepsala [2] s touto farmaceutickou společností mamutí kontrakt na dodávku 400 milionů vakcín, tedy pro všechny občany členských zemí EU. V rozhovoru Reuters je citován zástupce AstraZeneca, proč firma požaduje indemnitu od většiny zemí, kam bude na podzim dodávat vakcínu na Covid-19:

“Je to unikátní situace, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud za čtyři roky bude vakcína vykazovat vedlejší účinky,” řekl Ruud Dobber, člen výkonného týmu AstraZeneca, společnosti Reuters.

“Ve smlouvách, které máme uzavřeny, požadujeme indemnitu. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko a nést jej na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,“ uvedl a dodal, že AstraZeneca a regulátoři považují bezpečnost a snášenlivost vakcíny za nejvyšší prioritu.
Celá Evropská unie má sice podle údajů 445 milionů obyvatel, ale pozor, do tohoto čísla nejsou započteni jen občané členských států EU. Do počtu obyvatel EU patří i cizinci, migranti a obyvatelé zámořských teritorií evropských zemí pod správou bývalých koloniálních mocností, např. Francouzská Guyana v Jižní Americe nebo holandská Aruba v Karibiku, atd. A podle všeho se nebudou vakcinovat kojenci, batolata a ani předškolní děti, otazník visí nad dětmi školního věku a také nad seniory nad 70 let, kde vakcíny vzhledem ke stáří seniorů již neposkytují očekávaný efekt. Jinými slovy, smlouva EU na nákup 400 milionů vakcín na Covid-19 sedí naprosto přesně na všechny obyvatele EU, bez ohledu na to, jestli jde o občany, migranty, cizince ze 3. zemí s trvalými nebo dočasnými pobyty atd.
Globalisté určili, že 400 mlionů Evropanů musí být stůj co stůj naočkováno vakcínou od firmy AstraZeneca, právě proto jsou soukromé kliniky a laboratoře v tomto procesu nežádoucí
Nejprve si to musíme zanalyzovat a s chladnou hlavou rozebrat, co to vlastně znamená. Před 2 týdny odhlasovala EU mamutí balík 750 miliard EU jako ozdravný finanční balík pro všech 27 zemí EU na restartování evropské ekonomiky. V tomto balíku jsou samozřejmě peníze i na vakcíny. To je prostě fakt č. 1 a je to jasné.
Fakt č. 2 je skutečnost, že Evropská unie již 14. června podepsala za celou EU kontrakt s firmou AstraZeneca na dodávku 400 milionů dávek vakcín pro 27 zemí EU, což implicitně znamená, že nákup vakcín již proběhl, byl proveden centrálně na úrovni Bruselu a vakcíny budou do jednotlivých zemí EU distribuovány od jediného výrobce, tedy od AstraZeneca. Fakt č. 3 je skutečnost, že český premiér Andrej Babiš v posledních dnech silně tlačí na to, aby v ČR vznikly státní testovací laboratoře, protože nechce, aby z Covidu-19 a z testování profitovaly soukromé laboratoře. Přinesli jsme o tom článek zde. (Na aeronet.cz )

Vakcinace na Covid-19
Je to logické, protože soukromé laboratoře nejsou vázány k odběru vakcín z Bruselu, které hromadně Evropská unie nakoupila od firmy AstraZeneca. A protože kontrakt se musí naplnit, těch 400 milionů vakcín se musí upotřebit, tak proto není dovoleno, aby soukromé laboratoře si jen tak mírnix týrnix nakupovaly testy a vakcíny na volném trhu od jiných farmaceutických společností, které konkurují firmě AstraZeneca.
Naprosto logicky to do sebe zapadá. A protože ty vakcíny budou distribuovány na národní úrovni, bude se o distribuci starat firma, kterou bude potřeba vybrat ve výběrovém řízení. Ty vakcíny do zemí EU nebude rozvážet paní Ursula von der Leyen osobně, to budou mít na starosti dodavatelé vybraní na základě tendrů v jednotlivých zemích EU. Takže, je naprosto jasné, že ty vakcíny se musí protočit přes státní zakázky, přes státní laboratoře a přes státní pojišťovny naproti tomu balíku 750 miliard EUR z úvěru EU.
Mandatorní očkování prosadit nepůjde, ale podle všeho se schyluje ke kondicionálnímu očkování, které bude podmiňovat benefity a práva, jako třeba právo na cestování MHD nebo podpis pracovní smlouvy
A faktem č. 4 je už naprosto jasně odhalený plán národních vlád a jejich epidemiologů k prosazení povinného očkování v populaci. Tady si to ale musíme vysvětlit, abychom věděli, jak to chtějí na nás narafičit, abychom to spolkli. Nepůjde totiž o celoplošně-mandatorní očkování v tom starém a typickém smyslu, že se vezme seznam občanů, všichni se povinně naočkují, a kdo se nedostaví k očkování, toho zavřou. Takhle to fungovat nebude.
Ve skutečnosti totiž nepůjde o mandatorní očkování, ale o očkování kondicionální. Co to je? Kondicionální očkování znamená očkování, které je sice dobrovolné, ale jeho podstoupení podmiňuje (kondicializuje) právo občana k nějakému právu, protože bez očkování toto právo bude prachsprostě občanovi odepřeno. Upozorňoval jsem přesně na toto už na jaře tohoto roku na Svobodném vysílači CS a v mých článcích, že přesně toto podmíněné očkování bude použito. A světe, div se, na Slovensku už o tom uvažují otevřeně. K čemu došlo?

Elektronický Covid Pass v mobilu
Slovenský epidemiolog Pavol Jarčuška, který je poradcem v týmu slovenského premiéra pro zvládání koronavirové krize, uvedl [3] včera pro slovenská média informaci, že vakcína proti Covid-19 bude již tento rok, a že podle jeho názoru by bylo nejlepší nařídit povinné očkování pro všechny Slováky. Do redakce nás na to upozornilo hned několik slovenských čtenářů. Jenže, to by prý bylo proti lidským právům a de facto si povzdychl, že to prostě nejde takto natvrdo nařídit, ale místo toho přišel přesně s tím, o čem jsem psal a hovořil již na jaře.
Pavol Jarčuška uvedl, že lidé, kteří se nenechají očkovat, by si museli při cestě do zahraničí dělat natrvalo testy na Covid-19, což není jasné, jak by to fungovalo, pokud by nebyly na hranicích znovu kontroly, ale kromě toho by to mohlo fungovat i tak, že neočkovaný člověk by nemohl jít na stadion na fotbalový zápas, pokud by se neprokázal potvrzením o očkování. A jedním dechem Pavol Jarčuška dodal, že očkování na Covid-19 může být i podmínkou pro přijetí do zaměstnání. A je to!
Smlouva EU na 400 milionů vakcín de facto zavazuje 27 zemí EU k jejich použití a napíchání do obyvatelstva, to je prostě holá matematika, naprostá realita. Oni teď pouze řeší způsob, jak to udělat, aby to nebylo v rozporu s Listinou práv a svobod

Pamatujete si, jak jsem přesně před tímto varoval na jaře tohoto roku tady na Aeronetu? No vidíte, uběhlo pár měsíců a už to slyšíte natvrdo od slovenského epidemiologa. Musíte si uvědomit, že tady to není už žádná legrace. Když totiž Evropská unie podepsala smlouvu v polovině června na odběr 400 milionů vakcín proti Covid-19 od AstraZeneca, tak prostě neexistuje v plánu nic jiného, než že těch 400 milionů vakcín bude upotřebeno a vyčerpáno, tím je to prostě dané.
A lidé se budou prokazovat elektronickými Covid pasy v mobilu, jako je tento vlevo na obrázku od české firmy BigBoard poté, co jej uvedla v ČR na trh. Více v článku zde. A Roman Prymula je z toho prý nadšený, bez této či podobné aplikace vás brzy nepustí ani na nákup do supermarketu.
Trvanlivost těch vakcín je limitní, ty se nekupují k uskladnění na X let pro strýčka příhodu, ale nakupují se pro akutní a okamžitou spotřebu, protože skladováním rapidně klesá účinnost vakcín a kromě toho i bezpečnost. Takže, co to znamená? No, to znamená jedinou věc, že teď se budou hledat cesty, jak všechny obyvatele EU naočkovat a jak je k tomu donutit, tak tvrdě donutit, jak to bude možné, ale aby to bylo pořád ještě legální a nebylo to v rozporu s lidskými právy. O nic jiného se teď už nehraje.
A když si uvědomíte, že AstraZeneca má indemnitu, tedy ochranu před žalobami, tak je jasné, že kromě toho, že ty vakcíny se budou aplikovat kondicionálně, to znamená pod pohrůžkou, že bez očkování člověk přijde o práci, tak se nám před očima rozehrává děsivý obraz situace, kdy např. u očkovaného člověka vypukne leukémie, nebo dojde k akutnímu rozvoji onemocnění ledvin, ale vy nebudete moci výrobce vakcíny žalovat. Maximálně tak zažalujete EU, takže daňové poplatníky v EU, takže sami sebe. Evropská unie udělila firmě AstraZeneca indemnitu, bez toho by totiž AstraZeneca tolik vakcín EU nedodala.
Kruh se uzavírá, genocida národů skrze jehly injekčních stříkaček je tady, kdy sice nikdo vás nebude násilím nutit k očkování, ale ve skutečnosti opatření spojená s očkováním vás k očkování donutí, protože jinak přijdete o zaměstnání. Nebudete moci cestovat vlaky, autobusy, letadly, nebudete moci chodit na stadiony, na úřady, nebudete moci studovat střední a vysoké školy atd. Otázka tedy je, jestli občané už jsou natolik tupí, že si nechají vyhrožovat svými epidemiology, že přijdou bez očkování o práci, když jen před několika dny farmaceutická firma AstraZeneca dostala od Evropské unie legální ochranu před žalobami evropských občanů na vedlejší účinky a těžká postižení po aplikaci jejich vakcíny na Covid-19, která začne být na podzim tohoto roku distribuována do všech 27 zemí EU.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz
Detektiv
Přístroj Alcyone, vynalezený Milanem Popelkou, údajně eliminuje veškeré nezdravé působení internetu 5G.
Libor Halik
P.C. Roberts: Máme druhý laciný lék proti koronaviru?

23.7.2020 13:43
Jde o protizánětlivý lék s názvem Budesonide používaný při léčbě astmatu a dopravuje se inhalátorem či rozprašovačem přímo do plic onemocnělého. Americký lékař Richard Bartlett hlásí stoprocentní úspěch této léčby.
Otázkou na obzoru ovšem je, zda zdravotnické úřady NIH (Národní institut zdraví), CDC (Centrum pro kontrolu a …More
P.C. Roberts: Máme druhý laciný lék proti koronaviru?

23.7.2020 13:43
Jde o protizánětlivý lék s názvem Budesonide používaný při léčbě astmatu a dopravuje se inhalátorem či rozprašovačem přímo do plic onemocnělého. Americký lékař Richard Bartlett hlásí stoprocentní úspěch této léčby.
Otázkou na obzoru ovšem je, zda zdravotnické úřady NIH (Národní institut zdraví), CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) a WHO (Světová zdravotnická organizace), které se všechny nacházejí v područí mocného sdružení farmaceutických firem Big Pharma, používání tohoto nového léku nezablokují stejně, jako už zablokovaly používání taktéž laciného léku hydroxychlorochin (HCQ). Vypadá to totiž tak, že Big Pharma společně s uvedenými zdravotnickými úřady je v zájmu svých zisků, kynoucí jí z připravované vakcíny a neúčinných léků, připravena nás zabít.
P.C. Roberts
Překlad: Lubomír Man vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/pc-roberts-mame…
Libor Halik
13. augusta 2020 Darebák a americký miliardár Bill Gates odhaduje trvanie koronavírusu do konca roku 2021, resp. 2022. V rozhovore pre časopis „Wired“ zdieľa svoj pohľad na vývoj situácie, ktorá sa podľa neho bude vyvíjať inak v bohatých krajinách ako v krajinách tretieho sveta.
Američan ďalej povedal, že bol ohromený vývojom diagnostiky, liečby a výskumu vakcíny proti vírusu. Na základe toho …More
13. augusta 2020 Darebák a americký miliardár Bill Gates odhaduje trvanie koronavírusu do konca roku 2021, resp. 2022. V rozhovore pre časopis „Wired“ zdieľa svoj pohľad na vývoj situácie, ktorá sa podľa neho bude vyvíjať inak v bohatých krajinách ako v krajinách tretieho sveta.
Američan ďalej povedal, že bol ohromený vývojom diagnostiky, liečby a výskumu vakcíny proti vírusu. Na základe toho si trúfal povedať, že „cíti, že bohaté krajiny sa budú zaoberať koronavírusom do konca roka 2021, avšak tie zvyšok sveta o rok viac, do roku 2022.“
Taktiež poznamenal, že účinky pandémie vrátia ekonomiky jednotlivých krajín celého sveta o niekoľko rokov späť. Obáva sa, že výskum na vakcína zastaví prácu na liekoch proti malárii, detskej obrne a HIV.
MV
Zdroj: PCH24 www.christianitas.sk/bill-gates-uz-v…
Svätý Malachiáš(prorok)
Preto vypuknú aj revolúcie a nepokoje všade a ine rôzne veci. Na to nás varovala kometa a ine znamenia na nebi a na zemi čo sa bude diať po celom svete.
Joske
Všechny tyto věci jsou součástí Satanova tříbení. Má ukázat, jaká je víra učedníků, zda se dosud spoléhají sami na sebe. Blahoslavený ten, kdo věří Bohu.
21Neboť tehdy bude velké soužení, jaké nenastalo od počátku světa až do nynějška, a nikdy již nenastane. 22A kdyby nebyly ty dny zkráceny, nebylo by zachráněno žádné tělo; ale kvůli vyvoleným budou ony dny zkráceny. Mt 24:21-22