00:46
tommy 1
71.2K
Wojna Putina - Zbombardowany Czernichów
tommy 1
@Piotr2000 Putin narzędziem Boga? 🥴
Tymoteusz
„Putin narzędziem Boga?”
Nic nie dzieje się bez wiedzy i zgody Boga, więc Putin jest narzędziem demonów, które zostały przecież wypuszczone na Ziemię z piekła przez Pana Boga, czyli można by rzec, że Putin jest jakby jednym z czterech jeźdźców apokalipsy, co ma w efekcie doprowadzić ludzkość do oczyszczenia zgodnego ze sprawiedliwą wolą Bożą.More
„Putin narzędziem Boga?”

Nic nie dzieje się bez wiedzy i zgody Boga, więc Putin jest narzędziem demonów, które zostały przecież wypuszczone na Ziemię z piekła przez Pana Boga, czyli można by rzec, że Putin jest jakby jednym z czterech jeźdźców apokalipsy, co ma w efekcie doprowadzić ludzkość do oczyszczenia zgodnego ze sprawiedliwą wolą Bożą.
tommy 1
@Tymoteusz czyli Bóg zaczyna oczyszczać ludzkość od uśmircenia tysięcy niewinnych Ukraińców oraz 2 mln uciekinierów. Zapewne następnym etapem planu Boga będzie oblężenie i zniszczenie Częstochowy. 🥴 Kombinuj dalej.
Tymoteusz
Może być i dla mnie kompletnie nieuzasadniony sarkazm.
@Tommy 1Kombinuj dalej”...
Przypomnę Tobie, że Boża Sprawiedliwość domaga się 1:1, czyli jeżeli Ukraińcy zabili 1 niewinną osobę (np. polskie dziecko na Wołyniu), to zostanie zabity 1 Ukrainiec (prawdopodobnie jest bez znaczenia czy miał jakiś przodków odpowiedzialnych za to ludobójstwo na Polakach czy też nie, ponieważ jeżeli w godzinie …More
Może być i dla mnie kompletnie nieuzasadniony sarkazm.
@Tommy 1Kombinuj dalej”...

Przypomnę Tobie, że Boża Sprawiedliwość domaga się 1:1, czyli jeżeli Ukraińcy zabili 1 niewinną osobę (np. polskie dziecko na Wołyniu), to zostanie zabity 1 Ukrainiec (prawdopodobnie jest bez znaczenia czy miał jakiś przodków odpowiedzialnych za to ludobójstwo na Polakach czy też nie, ponieważ jeżeli w godzinie śmierci był w stanie łaski uświęcającej, to będzie zbawiony, natomiast w przeciwnym wypadku będzie potępiony na wieki w piekle).
Piotr2000
Boze ! Zmiluj sie nad niewinnymi ofiarami i daj im silna wiare...
Mysle tez w tym momencie , ze narod ukrainski w swej istocie NIGDY nie podjal POKUTY , nigdy nie przeprosil Rosjan i Polakow za mnostwo okrutnych zbrodni popelnionych przez przodkow, zwlaszcza w czasie II wojny swiatowej. Nigdy. Karanie Boze wiec przyszlo na potomkow, na caly narod.
Rocky Balboa
Świetny moment sobie wybrali na zakupy w aptece...ps.wsztscy głowami w dół...hmmm
tommy 1
Zginęło 35 osób stojących w kolejce do apteki.