jac505
Dr Mike Yeadon to postać prawdziwa. O drastycznym zwrocie pisze agencja Reuters. Można włączyć translatora dla tej strony
reuters.com/…pecial-report/health-coronavirus-vaccines-skeptic/
Panie Jezu przyjdź !
Quas Primas shares this
48
COVID - OSTATECZNE OSTRZEŻENIE DLA LUDZKOŚCI - DR MIKE YEADON
m.rekinek
Oto powód, dla którego w mediach korporacyjnych nie wspomina się już o Szwecji.

Szwecja ostatnio nie pojawiała się zbyt często w wiadomościach. Jest ku temu powód. We Francji co najmniej 100 000 osób wyszło na ulice w zeszły weekend, a kilka ośrodków szczepień zostało zdewastowanych po tym, jak prezydent Macron ogłosił, że ludzie wkrótce będą potrzebować koronapas, aby uzyskać dostęp do …More
Oto powód, dla którego w mediach korporacyjnych nie wspomina się już o Szwecji.

Szwecja ostatnio nie pojawiała się zbyt często w wiadomościach. Jest ku temu powód. We Francji co najmniej 100 000 osób wyszło na ulice w zeszły weekend, a kilka ośrodków szczepień zostało zdewastowanych po tym, jak prezydent Macron ogłosił, że ludzie wkrótce będą potrzebować koronapas, aby uzyskać dostęp do kawiarni, restauracji, teatrów i transportu publicznego.

Ogłoszono także nowe ograniczenia w innych krajach. W Australii obowiązują surowe blokady, a restauracje w Portugalii są zagrożone upadkiem z powodu nowych środków.

Jednym z krajów, o których w wiadomościach jest niewiele wzmianek, jest Szwecja. Kraj był wszędzie piętnowany za to, że nie nakazał blokady w 2020 roku. The Guardian nazwał szwedzkie podejście „nadciągającą katastrofą”. CBS stwierdziło, że Szwecja jest przykładem tego, jak tego nie robić.

Kraj nie zwrócił uwagi na krytykę. Szwecja wita turystów, w przeciwieństwie do swoich europejskich sąsiadów. Sklepy i szkoły są otwarte i praktycznie nie ma ograniczeń. Nie musisz nosić maseczek na twarz.

Jakie są konsekwencje szwedzkiego leseferyzmu? Prawie nikt nie umiera z Corony. Średnia siedmiodniowa wynosiła zero przez tydzień.

Ponieważ wiele narodów przygotowuje się do dalszych blokad, dzienna śmiertelność w Szwecji wciąż wynosi 0.

Rok po rozpoczęciu „pandemii” dowody na to, że Szwecja zrobiła wszystko dobrze, są przytłaczające. Kraj jest bardziej wolny i zdrowszy niż prawie każdy inny kraj w Europie.

uncutnews.ch/…den-in-den-konzernmedien-nicht-mehr-erwaehnt-wird/