Stano Kobella
1.4K

Sestrička z Louisiany svedčí: „Zomrelo nám viac detí od COVIDovej vakcíny než od samotného COVIDu“

Sestrička z Louisiany svedčí: „Zomrelo nám viac detí od COVIDovej vakcíny než od samotného COVIDu“ - 23. decembra 2021

Collette Martinová, zdravotná sestra so 17 ročnou praxou, rozprávala v Louisianskej besede o zdraví a sociálnom zabezpečení tento mesiac o tom, čo vidí v nemocničnom systéme počas COVIDovej plandémie.

Collette vraví, že so svojimi kolegyňami bola svedkyňou „hrozných“ reakcií na COVIDové injekcie, ale ich obavy z vakcín sú ignorované, ako keby boli neopodstatnené.

Sestra Collette Martinová zdieľala svoj príbeh už skoršie v tento mesiac o tom, čo videla v nemocniciach počas COVIDovej plandémie.

Collete povedala, že databázy na nahlasovanie ublížení vakcínami ako je VAERS sú tak málo používané, že väčšina doktorov a sestier ani nevedia, že existujú, ani nehovoriac o tom, ako tam vyplniť hlásenie.

„Väčšina našich sestier, nemocničných manažérov i niektorí doktori ani nevedia, čo to VAERS je. Rozprávala som sa s našimi vedúcimi medicínskymi manažérmi a ďalšími sestrami o tom, prečo nehlásime do VAERSu, a obvyklá odpoveď bola: 'Čo je to VAERS?'“.

Ako keby toto samo nebolo už beztak zlé, ďalej povedala, že žiadna z nemocníc tam nenahlasuje žiadne dáta, to znamená, že aj keby to chcel niekto skúmať, neboli by tam žiadne dáta na preskúmanie.

„Toto je nielen tu, kde ja pracujem. Poznám mnohé sestry, priateľov a ďalšie miestne nemocnice v juhovýchodnej Louisiane, ktorí vravia túto rovnakú vec.“

Každopádne to, čo vraví o potenciálnych dlhodobých účinkoch vakcín je šokujúce.

„Nielenže vídame bolestivé akútne (krátkodobé) reakcie u tejto vakcíny, ale nemáme žiadnu predstavu o tom, aké budú jej dlhodobé následky. Rakoviny, porucha autoimunity, neplodnosť. Skrátka to nevieme.

Pravdepodobne obetujeme naše deti kvôli strachu z možnej smrti, z ochorenia na vírus, u ktorého je 99% miera prežitia.“

Collete k tomu dodáva, že vedľajšie účinky týchto vakcín sú zakrývané tým, že vraj sú zapríčinené novým variantom.

„Momentálne máme viacej detí, ktoré zomreli od COVIDovej vakcíny, než od samotného COVIDu. A potom vyjde von Ministerstvo Zdravotníctva a vravia, že nový variant má všetky vedľajšie účinky z reakcie na vakcíny, ktoré práve teraz vídame.

Privádza to k hnevu a nerozumiem, prečo to nevidí viac ľudí. Myslím si, že to vidia, ale boja sa vyrozprávať to von a čo je ešte horšie, že ich vyhodia z práce.“

Pozrite si celé jej svedectvo tu: (v angličtine) bitchute.com/video/mGqjRvYsBhyl/

Zdroj: covidový svet

Šokujúci dôvod, prečo Fauci ide po deťoch - 29. 12. 2021

Robert F. Kennedy Jr. nedávno odhalil v rozhovore s Michaelou Petersonovou šokujúci dôvod, prečo Veľká Farmácia a Dr. Anthony Fauci idú po deťoch a bábätkách, aby ich zavakcínovali, dokonca hoci CONVID-19 nepredstavuje pre ne žiadne nebezpečenstvo.

Kennedy Jr. povedal:

„Oni nikdy nepôjdu predávať vakcínu na trhu, nedovolia ľuďom prístup k vakcíne, ku schválenej vakcíne bez toho aby nedostali ochranu pred zodpovednosťou za následky. Teraz tieto vakcíny, čo sú autorizované pre núdzové použitie, majú ochranu pred zodpovednosťou podľa zákonov PREP Act a CARES Act.

Takže pokiaľ si vezmete vakcínu pre núdzové použitie, nemôžete sa s nimi súdiť. Akonáhle by ich schválili, tak sa s nimi môžete súdiť, pokiaľ by ich nedostali ako povolené pre deti. Pretože všetky vakcíny, ktoré sú odporučené, oficiálne odporučené pre deti, dostávajú ochranu pred zodpovednosťou za škodu, dokonca aj keď si dospelý vezme tú vakcínu.

Kvôli tomu idú po deťoch. Vedia, že toto ide zabiť a zraniť obrovský počet detí, ale potrebujú to urobiť kvôli ochrane pred zodpovednosťou.“

Americký zákon PREP Act poskytuje imunitu pred zodpovednosťou pre farmaceutické spoločnosti. Účelom toho zákona je chrániť výrobcov vakcín, pretože vo všeobecnosti vakcíny, ktoré sú odporučené pre deti, dostávajú aj ochranu pred zodpovednosťou.

Sledujte šokujúci klip tu: bitchute.com/video/qAQ5YahqOrmy/

Zdroj: covidový svet
Public domain