Clicks1

Відповідь Конгрегації віровчення щодо вакцин проти COVID-19

Конгрегація підготувала різдвяний подарунок, на цей раз для захисту програми Ірода. Цитуємо з проголошення Конгрегації від 21 грудня 2020 року:

Цитата Конгрегації: «… вакцини проти СOVID-19…, Конгрегація хоче запропонувати певні вказівки для роз’яснення цього питання».

Відповідь: Чому Конгрегація віровчення не хотіла запропонувати певні вказівки для роз’яснення питання про інтронізацію демона Пачамами в головному соборі Церкви? Це був великий гріх ідолопоклонства та відступництва, а це безпосередньо стосується віри! Але тепер Конгрегація хоче запропонувати деякі вказівки для роз’яснення вакцинації. При тому пояснення провідних експертів з вірусології та імунології, які є переслідувані за правду та відкидають вакцинацію, Бергольйо та його конгрегація затято ігнорують. Конгрегація переплутала свої повноваження. Чи Конгрегація віровчення повинна служити лише для того, щоб фактично схвалити сатанізм, який проявляється вириванням тканин ненароджених дітей та введенням цих клітин в організм людей? Тоді це вже не Конгрегація віровчення, а Конгрегація сатанізації Церкви!

Цитата: «Основною причиною того, чому використання цих вакцин є морально законним, є той факт, що з боку тих, хто отримує кінцеву вакцину, співучасть у злі аборту є віддалена…».

Відповідь: Маніпуляція Конгрегації про невіддалену чи «віддалену співучасть у злі аборту» є гідна покарання. Насправді вся ця маніпуляція є лише захистом компанії «Pfizer» та інших компаній, які мають злочинну (віддалену чи невіддалену) участь у вбивстві ненароджених дітей. Мета дискусії про аборти ‒ відвернути увагу і так непомітно просунути фатально небезпечну вакцину для всіх, відповідно до задумів Білла Гейтса. Вона має служити для редукції, тобто для геноциду людства. СOVID-19 ‒ це лише маневр для прикриття.

Цитата: «Дозволене використання цих вакцин насправді не означаєзгоду на використання клітинних ліній, що походять від абортованих плодів».

Відповідь: Конгрегація робить людей повними дурнями. Якщо дозвіл не означає згоду, то що тоді означає дозвіл?

Ватикан Бергольйо провокаційно оголосив, що на початку 2021 року працівники Ватикану приймуть вакцину від компанії «Pfizer». Це подвійний злочин: з одного боку ‒ реклама геноцидної вакцинації, а з іншого ‒ зведення до масового самогубства, яке має реалізуватися через вакцини. Гейтс про це проговорився: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Отож на першому етапі йдеться про геноцид 1 мільярда людей. Співвина за це падає на Бергольйо та згадану Конгрегацію.

Цитата: «Моральний обов’язок уникнути пасивної співпраці (в абортах) не є обов’язковим у разі серйозної загрози … у цьому випадку пандемічного поширення вірусу SARS-CoV-2, який викликає СOVID-19».

Відповідь: СOVID-19, як доводять лікарі, можна легко та ефективно лікувати звичайними ліками, головним чином вживанням вітамінів D і C. Вже відомо, що СOVID-19 не становить ніякої серйозної загрози. Крім того, нав’язувана вакцина не має за мету лікувати СOVID. Її прихована мета ‒ змінити геном людини, чіпувати та редукувати людство. Конгрегація мала б наполегливо, під загрозою санкцій, перестерігати від нової вакцини! Але Конгрегація робить прямо протилежне. Цим зраджує Христа, насміхається з Бога Творця, чинить гріх проти Святого Духа і злочин проти людства. Цим оманливим декретом Конгрегація злочинно та масово впливає на громадську думку. На її обманливі аргументи будуть посилатися зрадницькі ієрархи по всьому світу, обманюючи людей, заглушуючи їхню совість і приводячи їх через вакцинацію до масового геноциду. Вже сьогодні продажні церковні Юди мантрують: «Roma Locuta…». Тому вся вина за підготовлювану всесвітню вакцинаційну катастрофу лягає на архиєретика Бергольйо та апостатичну Конгрегацію!

Конгрегація віровчення сьогодні йде в тій же ж лінії, що Гейтс та фінансована ним ВООЗ, НСП, еліти та брехливі мейнстрім-медіа.

Цитата: «… моральність вакцинації залежить не тільки від обов’язку захищати своє здоров’я, але також від турботи про спільне благо. … Ті, які з моральних причин відкидають вакцини, вироблені з використанням клітинних ліній абортованих плодів, повинні натомість зробити все можливе, щоб не стати носіями інфекції».

Відповідь: Конгрегація переконливо подає вакцинацію як єдине можливе рішення штучної проблеми. Це груба маніпуляція. Конгрегація повністю ігнорує медичні відомості про віруси та їхню мутацію. Вакцина не є жодним чудодійним ліком від вірусів. Навпаки, через мутацію вірусів вона неефективна, до того ж для людини ‒ фатально небезпечна. Погрожувати тим, які не хочуть підкоритися вакцинаційній диктатурі, що вони не сміють стати носіями інфекції, є утопічною вимогою, оскільки взимку кожна людина заражається якимось вірусом, це нормально. Заява Конгрегації є цілком несерйозною і не має нічого спільного зі справжніми фахівцями з вірусології.

Висновок: Справжні вчені-медики перестерігають, що:

1) нова вакцина містить модифіковану РНК, яка змінює людський геном, що є злочином проти людського роду і проти Бога як Творця людини;

2) нова вакцина містить гідрогель з органічними наночастинками, які вже є формою чіпування, від якого Святе Письмо перестерігає покаранням у вогняному озері. Людина, позбавлена вільної волі, вже не може чинити спасительне покаяння навіть у годину смерті.

Коротше кажучи: Вся вакцинація проти СOVID-19 не має служити здоров’ю, але є великим обманом. Її основна мета ‒ т.зв. редукція, тобто чіпування населення та винищення людського роду.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького ) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


23.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, які живуть у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник через необхідність захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдопапу Бергольйо ВВП не визнає і йому не підпорядковується.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3