Clicks46
lt.news

Ar Pranciškus suteikė įgaliojimus bendruomenei, kuri tarnauja Benediktui XVI?

Pranciškaus įgaliojo pašventintų pasauliečių vyrų ir moterų bendruomenę „Memores Domini“, remdamasis vidiniais šaltiniais rašo portalas „MessaInLatino.it“ (birželio 26 d.).

Šios bendruomenės nariai yra iš monsinjoro Luidžio Džuzanio (Luigi Giussani) (+2005) įkurto italų judėjimo „Comunione e Liberazione“ (CL). Šis buvo ypač artimas kardinolui Ratzingeriui.

Tačiau, kai tik Pranciškus bus išrinktas, CL pradėjo remti pozicijas, kuriomis ji būtų pasibjaurėjusi diena anksčiau. Paaiškėjo, kad jo vadovas, 70 metų ispanų dvasios tėvas Džulianas Karonas (Julián Carrón) yra Pranciškaus entuziastas.

Pasirodo, kad Karonas ėmė konfliktuoti su dauguma „Memores“ atstovų, kurie reikalauja jų pasaulietinės autonomijos.

Jie paprašė Romos pagalbos, tačiau buvo pavesti kardinolo Farelo pasauliečių dikasterijos globai. Buvęs Kristaus legionierius Farelas savo karjerą yra skolingas kardinolui Teodorui Makarikui (Theodore McCarrick).

Portalas „MessaInLatino.it“ kaip įgaliotinį nurodo 77 metų jėzuitų dvasios tėvą ir buvusį Kristaus legionierių padėjėją Džianfranką Girlandą (Gianfranco Ghirlanda).

Taip pat pranešama apie gandus, kad Pranciškus ketina paskirtį Karoną arkivyskupu ir pakeisti jį CL su panašių pažiūrų dvasininku.

„Memores“ moterų grupė tarnavo Benediktui XVI, kai šis tapo popu, ir tai daro iki šiol.

#newsTgaaeucquc