Piotr2000
bp Jedraszewski stosuje zasada podwojnego standartu:
dla Bozych kaplanow i dla tych, co mowia PRAWDE- stosuje zasade KIJA,
dla lajdakow i sprzedajacych Jezusa i Ojczyzne - pochwaly...
patrz ks. Boniecki, ks. Sowa, Tygodnik /zydownik/ powszechny itd..
i w tej drugiej sytuacji - REAKCJI nie ma OD LAT !
PASTUCH i NAJEMNIK !
predex
kiedy lansowany tutaj Biskup Jędraszewski zniesie suspensę dla naszego św kaplana X Piotra Natanka,kiedy prtzestaną go prześladować nasi pasterze,kiedy ponownie konsekruje Kościól w lagiewnikach , gdzi odprawił mszę św Biskup Dziwisz , a w ołtarzu głównym jest odwrocony krzyż- typowy dla kościołów satanistycznych, tabernakulum usunięte z ołtarza na boczek, za to do ołtarza przystawione wygodne …More
kiedy lansowany tutaj Biskup Jędraszewski zniesie suspensę dla naszego św kaplana X Piotra Natanka,kiedy prtzestaną go prześladować nasi pasterze,kiedy ponownie konsekruje Kościól w lagiewnikach , gdzi odprawił mszę św Biskup Dziwisz , a w ołtarzu głównym jest odwrocony krzyż- typowy dla kościołów satanistycznych, tabernakulum usunięte z ołtarza na boczek, za to do ołtarza przystawione wygodne fotele dla celebransów( lub celebrytów),biskup miejsca powinien tam odprawic egzorcyzm,i od nowa konsekrować, a kto jest biskupem miejsca nasz kochany Biskup jędraszewski, modklę sie za niego , bo zdaje sie ,że potrzebuje dużego wsparcia odf nieba,
Jeśli nie wierzycie tutaj:

globalne-archiwum.pl/…/5-Sanktuarium-J…
dopoki to nie nastąpi nic co powie ten Biskup nie ma najmniejszej wiarygodności a lansowanie go tutaj tylko pogarsza moją opinię o nim, jesdt całkowicie niewiarygodnym, dla mnie to jest wilk w owczej skórze, nabrał wody w usta i udaje ,że nie wie o co chodzi, a wypowiada slowa o miłości bliźniego i o patriotyzmie.

To co X Natanek zrobił i robi dalej dla Polski , Polaków i dla naszej świadomości narodowej to najczytszy patriotyzm.

X Biskup nie dorasta w tym do pięt, X Piotrowi.

i chyba za to go prześladuje.

Kochani ,nie dajcie sie nabrać na te fałszywe słówka, dopóki nie zniosą suspensy na Świętego X Piotra, ani na jotę nie będę ich słuchał , to są faryzeusze w najczystszej formie.
biniobill
Rebelius
ja bym Ci napisał,do czego tak naprawdę pretenduje
-----------------------
Usta i palce na klawiaturze należy zachowywać czyste.
biniobill
Rebelius
Może by tak zacząć się modlić o jej rychłe odejście do Domu Ojca ? Bo zmądrzeć to ona już nie zmądrzeje
---------------

"Wszak taka @Quas Primas" powinna być rozpatrywana w innych kategoriach, ponieważ osoba ta pretenduje do miana papieża tzn. papieżycy, co prawda lefebryckiej, ale zawsze.
Quas Primas
A co mówi doktor Kościoła - św. Tomasz z Akwinu?
--
„Tego rodzaju grzeszników, od których raczej szkody spodziewać się można dla innych aniżeli poprawy, zarówno prawo boskie jak i ludzkie nakazuje skazywać na śmierć. Czyniąc to, sędzia kieruje się nie nienawiścią, lecz miłością, dla dobra społeczeństwa, które ma większą wartość niż życie jednostki. Co więcej, śmierć wymierzona przez sędziego …More
A co mówi doktor Kościoła - św. Tomasz z Akwinu?
--
„Tego rodzaju grzeszników, od których raczej szkody spodziewać się można dla innych aniżeli poprawy, zarówno prawo boskie jak i ludzkie nakazuje skazywać na śmierć. Czyniąc to, sędzia kieruje się nie nienawiścią, lecz miłością, dla dobra społeczeństwa, które ma większą wartość niż życie jednostki. Co więcej, śmierć wymierzona przez sędziego przynosi pożytek grzesznikowi: jest ekspiacją za winy, jeśli się nawróci, a kładzie kres winie, jeśli się nie nawróci, ponieważ odbiera się mu możność dalszego dokonywania występków”
(II–II, q. 25, a. 6, ad 2).
ps. Wobec powyższego, Ksiądz Staniek, widząc co wyczynia Franciszek, powiedział bardzo dobre kazanie. Powiedział słowa bolesne, ale w trosce o Kościół Chrystusa i w trosce o wiernych. ZBAWIENIE dusz jest najważniejsze.
Agata.B
Właściwie mamy takiego papieża na jakiego zasłużyliśmy.Mamy takich biskupów i proboszczów na jakich zasłużyliśmy wg ograniczonej świadomości swojego chrześcijaństwa Co to oznacza niech każdy sobie odpowie 👍
biniobill
adan2
ja nie mam na imię Jasiu a też kojarzysz mi się z dupą the billu /.../ ,ciekawe nie ?
--------------------------

Wcale nie ciekawe, dla gejów to priorytet w skojarzeniach i myśleniu.
biniobill
@Agata.B
Biniuś czy Ty jestes antysemita?"Robactwo zalega na portalu i tylko judzi nienawiścią
----------------

Przypominasz mi pewien kawał o Jasiu. Nie wiem czy ktoś ci opowiada w ogóle jakiekolwiek "kawały" bo może śmiech cię drażni... albo nie lubisz się śmiać.
Wracając do kawału o Jasiu, to pani na lekcji pyta dzieci z czym pewien obrazek im się kojarzy. Dzieci ładnie odpowiadają oprócz …More
@Agata.B
Biniuś czy Ty jestes antysemita?"Robactwo zalega na portalu i tylko judzi nienawiścią
----------------

Przypominasz mi pewien kawał o Jasiu. Nie wiem czy ktoś ci opowiada w ogóle jakiekolwiek "kawały" bo może śmiech cię drażni... albo nie lubisz się śmiać.
Wracając do kawału o Jasiu, to pani na lekcji pyta dzieci z czym pewien obrazek im się kojarzy. Dzieci ładnie odpowiadają oprócz Jasia, który twierdzi, że ten obrazek kojarzy mu się dupą. Na pytanie dlaczego - odpowiada, że mu się z dupą kojarzy wszystko. Podobnie tobie, wszystko kojarzy się wiadomo z czym.
Teraz możesz mi zwracać uwagę, jak rasowy Świadek Jehowy, że popełniłem grzech tak brzydko się wyrażając...
Agata.B
Biniuś czy Ty jestes antysemita?"Robactwo zalega na portalu i tylko judzi nienawiścią
--------------
biniobil Szkoda czasu na użeranie się z sekciarzami. Robactwo zalega na portalu i tylko judzi nienawiścią do wszystkiego, i wszystkich co związane jest z Kościołem.
biniobill
Szkoda czasu na użeranie się z sekciarzami. Robactwo zalega na portalu i tylko judzi nienawiścią do wszystkiego, i wszystkich co związane jest z Kościołem.
Jerzy4711
Od Nagłej a niespodziewanej śmierci - Zachowaj nas Panie . Czym jest to wezwanie jak nie prośbą o dobrą śmierć ?
Maria Jan Kowalski
Rebelius masz tu papierosa i pal.
Bo zaraz będziesz nabity na rożen.
Maria Jan Kowalski
Może we waszych kryngach to jest niedopuszczalne.
W naszych jest.
Nasz "rebe" Franek niesie nam wstyd i sromotę.
Kto się modli o śmierć ojca ten jest żydem.

______________________
Rebelius 3 minuty temu

Modlitwa kapłana o rychłą śmierć papieża jest czymś nieakceptowalnym,jest bluźnierstwem ponieważ dla księdza każdy papież jest ojcem.Mądrość Syracha mówi: „Kto porzuca ojca swego, jest jak …More
Może we waszych kryngach to jest niedopuszczalne.
W naszych jest.
Nasz "rebe" Franek niesie nam wstyd i sromotę.
Kto się modli o śmierć ojca ten jest żydem.

______________________
Rebelius 3 minuty temu

Modlitwa kapłana o rychłą śmierć papieża jest czymś nieakceptowalnym,jest bluźnierstwem ponieważ dla księdza każdy papież jest ojcem.Mądrość Syracha mówi: „Kto porzuca ojca swego, jest jak bluźnierca” (Syr 3,16). A kim jest ten, który modli się o jego śmierć?
One more comment from Maria Jan Kowalski
Maria Jan Kowalski
Rebelius to woli zagryziony być ze znieczuleniem?
Czy bez znieczulenia ?
MariaBarbara
No to zapytajmy. 😀 😀 😀
MariaBarbara
Ks Staniek mowi ze modli sie o szybka smierc papieza. Nie ma co tu co owijac... Ks uzywa owczych slowek do wilczej intencji. Bogobojnie powiedzial krytyke przeciwko papiezowi i w dodatku zyczy mu smierci. To jest wlasnie powod oburzenia arcybiskupa Jedraszewskiego. Czy mozliwe upomnienie ks Stanieka wzielibyscie za przesladowenie?
22Cecylia
Ach, jak wszystko upada. Kiedyś w Kościele katolickim istniała piękna praktyka zamawiania Mszy św. w intencji dobrej śmierci. Należało chociaż raz w życiu taką Mszę zamówić. Nikt się nie dziwił, a osoba zamawiająca miała kolejną pobudkę do poprawy swojego życia.
A teraz biskup dziwi się, że kapłan modli się o łaskę dobrej śmierci dla swojego bliźniego. 😲
Maria Jan Kowalski
Moja sąsiadka umierała na raka.
W ostatnim stadium choroby było to bardzo bolesne.
Kobieta wyła z bólu.
Modlitwy o szybką śmierć było najstosowniejszym prezentem dla tej kobiety.
Maria Jan Kowalski
Modlitwa o dobrą śmierć nie jest niczym złym dla katolika.
To tylko tępe lewaki chciały by żyć długo i dostatnio.

Lewacy nie chcą żyć wiecznie !
One more comment from Maria Jan Kowalski
Maria Jan Kowalski
O C Z Y W I Ś C I E ! Modlić się trzeba za Franciszka.
Ale po to się modlić trzeba, by jeszcze durniejszych durnot nie wygadywał.
Może Bóg wysłucha.