15:14
jac05
42.6K
Horror, terror w Australii. Bóg wydał letnich katolików pod władzę szatana. Rząd głosi, że szczepienia nie są obowiązkowe i nikt ich nie zmusza do szczepień. Premier Australii głosi, że ludzie sami …More
Horror, terror w Australii. Bóg wydał letnich katolików pod władzę szatana.
Rząd głosi, że szczepienia nie są obowiązkowe i nikt ich nie zmusza do szczepień.
Premier Australii głosi, że ludzie sami odpowiadają za swoje zdrowie.
Równocześnie głosi się, że nie zaszczepieni nie wejdą do przedszkoli, szkół, sklepów, nie pójdą do pracy...
I dowiadujemy się, że rząd tego kraju nie wymaga obowiązku szczepień od personelu medycznego !!! To jakaś kpina, drwina, poniżenie ludzi !


Módlmy się o Miłosierdzie Boże dla Polski
CUDOWNY MEDALIK
Augustyn Hippony, letniość nie zależy od tego w jakiej Mszy Św. się uczestniczy. Letni katolicy są zarówno na Mszy Św. trydenckiej w bractwie, jak i na Mszy Św. posoborowej. I jest ich niemało.
Krzysztof92
Wolność trzeba sobie wymodlić,
Augustyn z Hippony
Letni katolicy to którzy? Ci co według p. Stanisława chodzą do powołanego przez niego "Bractwa św. Piusa XI"? Czy może ci co na resztkach kościoła wegetują na NOM?
Skończył się pan Krajski...
jac05
To jest mój komentarz o tych letnich katolikach, którzy dwom panom chcieli służyć, a właściwie to jednemu ale nie Bogu. Większość Australijczyków wiodło życie zgodne nie z Duchem Bożym ale z duchem tego świata i to na nich przyszło. Przyjdzie też i na nas jeżeli nie zwrócimy się naszymi sercami do Jezusa. Ale nasi kapłani nie potrafią skłonić naszych serc ku Nauce Jezusa, bo głoszą swoje nauki, …More
To jest mój komentarz o tych letnich katolikach, którzy dwom panom chcieli służyć, a właściwie to jednemu ale nie Bogu. Większość Australijczyków wiodło życie zgodne nie z Duchem Bożym ale z duchem tego świata i to na nich przyszło. Przyjdzie też i na nas jeżeli nie zwrócimy się naszymi sercami do Jezusa. Ale nasi kapłani nie potrafią skłonić naszych serc ku Nauce Jezusa, bo głoszą swoje nauki, różne historie i nie wiele jest tam prawdziwej Nauki Jezusa, nie wiele dowiemy się o Sercu Boga, a jest ono dla nas opisane także w książce Oczami Jezusa (C. A. Ames).