Clicks51
uk.news

Цілеспрямовані витоки інформації: в підсумковому документі Синоду говориться про скасування обітниці безшлюбності і "вивчення" інституту дияконіс

21 жовтня портал InfoVaticana.com повідомив, що в чорновій версії підсумкового документа Синоду по Амазонії йдеться про скасування обітниці безшлюбності.

Невідомий учасник Синоду повідомив, що чорновий варіант документа був представлений обмеженому колу осіб.

На його думку, (заборонений - прим. ред.) жіночий дияконат був виключений з документа через те, що Папа Франциск підтвердив виключне право чоловіків на проведення священних ритуалів. Проте, пропонується вести "діалог" і "дослідження" в цій галузі.

Автори тексту пропонують скасувати обітницю безшлюбності в Амазонської низовини для збільшення кількості людей, які отримують Святе Причастя, незважаючи на те, що навіть сьогодні практично ніхто не відвідує Євхаристію.

Крім того, автори просять "створити" амазонський літургійний обряд, порівнюючи його з античними літургійними традиціями.

Проте, введення одружених і пернатих священиків не зможе змусити місцевих жителів відвідувати католицьку церкву, яка вже перетворилася в язичницьку і світську організацію.

#newsYlpzyilvfi