Clicks2K
Bratia a sestry
23
pochybný ČERTifikát - pre zobrazenie textu je potrebné rozkliknuť obrázok! pochybný ČERTifikát - pre zobrazenie textu je potrebné rozkliknuť obrázok! takže naozaj, do kostola len s ČERTifikátom????More
pochybný ČERTifikát - pre zobrazenie textu je potrebné rozkliknuť obrázok!

pochybný ČERTifikát - pre zobrazenie textu je potrebné rozkliknuť obrázok!
takže naozaj, do kostola len s ČERTifikátom????
ľubica
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici …More
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici hlboko v hlave, na blane/ encefalická membrána /oddelujúcej mozog od dutiny nosnej .Tento lekár všetko konzultoval s dalšími odborníkmi a prišiel k záveru, že by sa mohlo jednat o zosilovače signálu 5G a kovové čiastočky by mohly plnit funkciu kovových mikročipů. To by znamenalo, že by ľudstvo prostredníctvom týchchto čipov mohlo byt pri plnom zapnutí vysielača generace 5G na 60 GHz (dosiaľ idú len na 2 až 4 GHz) podprahove ovládané sledované, prípadne by mohli byt výrazne zosilnené prejavy "nemoci covid-19", protože práva mnoho zasväcených odborníkov spojuje príznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutie krve a prípadné embolie, so žiarením 5G.
Toto by mnohé vysvětlovalo:

Neustálé přeřeky Prymuly i Babiše, když hovořili o testování, ale podřekli se a místo testování řekli čipování. Z jejich projevu bylo znát, že je jejich přeřeky evidentně vyděsily, co to prozradili. Dále by to vysvětlilo nesmyslnou posedlost, s jakou autority globálně prosazují tento způsob testování všech lidi na přítomnost covid-19, přičemž testy jsou nedokonalé, zpochybněné velkým množstvím odborníků a lékařů, obrovsky nákladné, velmi zatěžují ekonomiky států a přitom nedokonale označují lidi za nemocné.
....a naprosto nechtějí přijmout krevní test. L: Kromě toho odmítla ministerstva zdravotnictví testy, které vyrobila MUDr. Peková a nabídla je všem státům ZDARMA.
dyk
ČERTifikát :))) To je krásne :)
forthetruth333
Brilantná operacia S T I N G Donalda Trumpa
,,,,,,,,,,,,prví ,,, zatknutí,,,,,,,,,
Národná garda v akcií,podvod bidena aký nemá obdoby

Deep State, který vypustil z Fort Detrick laboratoří v Marylandu koronavirus do světa na podzim 2019,
dyk
Pokiaľ to nebude naozaj medializované, tak tomu neverím, lebo nejako je toho v poslednom čase priveľa.
Bratia a sestry
dyk, mainstreamu vždy istý čas trvá pokiaľ niečo poprekrucaju na tú ich najsprávnejšiu mienku, takže treba si ešte počkať ;-)
ľubica
Bratia a sestry
tovika
Při vší tragice, je to vtipný název bumážky.
Agent0
Dám vám malu matematickou hádanku a velmi rychlo ju vylustite: 3 koronkovia maju po 6tich tykadielkach.Kolko ich maju spolu? ...6+6+6 ...pekný postreh... ten Satanas sa krasne chvástá a nechava za sebou stopy...
TerezaK
9 je Boží číslo, symbolizuje, myslím Boha Otce, 8 Pána Ježíše, 7 symbol dokonalosti, 3 Boží Trojici. Bible sv. je plná obrazů a Bůh používá i symboly čísel: 9 je symbol Boží dokonalosti, 3. symbolizuje Boží plnost, Nejsvětější Trojice. 3 krát 9 je číselné vyjádření absolutní Boží plnosti a dokonalosti. I Satan používá ve své symbolice čísla, ale naopak, protože se ve všem opičí. Když Absolutní …More
9 je Boží číslo, symbolizuje, myslím Boha Otce, 8 Pána Ježíše, 7 symbol dokonalosti, 3 Boží Trojici. Bible sv. je plná obrazů a Bůh používá i symboly čísel: 9 je symbol Boží dokonalosti, 3. symbolizuje Boží plnost, Nejsvětější Trojice. 3 krát 9 je číselné vyjádření absolutní Boží plnosti a dokonalosti. I Satan používá ve své symbolice čísla, ale naopak, protože se ve všem opičí. Když Absolutní Boží symbol je 999, pak Satanův symbol budou tři šestky. Není třeba si toho paranoidně všímat, ale občas si všimnout nezaškodí, a není třeba to zpochybňovat nebo se tomu vysmívat. Podobně i roušky (ty modré) mají na sobě vytištěno tři šestky. U někoho může nošení roušky způsobit i smrt, jak už se i stalo (u dvanáct, třináct letých). Smrt je také možné chápat pozitivně, pokud je člověk ukryt v Bohu, ale smrt není Božím dílem, ale Satanovým.
Těm, kdo milují Boha, vše napomáhá k dobrému. To ale neznamená, že se věřící člověk má všemu nebezpečí vystavovat, s tím, že jej Bůh ochrání a tím pokoušet Boha.
Peter(skala)
zaujimavé, už len by bolo dobré vysvetliť, kde su tam tie 666
🤔
Caesar
Peter(skala)

a co nevidís? Aká náhodička - 3 koronky majú 6 tykadiel a 5 bodiek.
3 koronky - po 6 tykadiel = 666
Peter(skala)
aha, tak to už je presvedčivé 🤭 sranda musí byť 😉
TerezaK
MUSÍTE SE MODLIT ZA VŠECHNY VE VYŠŠÍCH KRUZÍCH S MOCÍ NAD VAŠIMI NÁRODY
Mé dítě,
musíte nyní obětovat všechny modlitby za ztracené duše, které neuznají existenci Boha.
Rozptýleny po celém světě, tyto ubohé duše prožívají čas trýzně lžemi. Tyto lži nastražil do jejich srdcí podvodník. Bez Božího Světla v srdci, se nemají na co těšit. Neuctívají Boha, a tak místo toho se pokoušejí najít …More
MUSÍTE SE MODLIT ZA VŠECHNY VE VYŠŠÍCH KRUZÍCH S MOCÍ NAD VAŠIMI NÁRODY
Mé dítě,
musíte nyní obětovat všechny modlitby za ztracené duše, které neuznají existenci Boha.
Rozptýleny po celém světě, tyto ubohé duše prožívají čas trýzně lžemi. Tyto lži nastražil do jejich srdcí podvodník. Bez Božího Světla v srdci, se nemají na co těšit. Neuctívají Boha, a tak místo toho se pokoušejí najít náhradu. Náhrada má obvykle formu zbožňování jiných lidí, nebo materiálních věcí. Všechno, co na konci svého hledání pokoje dostanou, je neklid a zmatek. Bez lásky k Bohu nikdy nenajdou pokoj.
Můj milovaný Otec vylévá milosrdenstvím svého Syna, Ježíše Krista na takové duše své Světlo a lásku. Ty však nepřijímají tyto milosti a obracejí se zády k jediné cestě, kterou mají na dosažení věčného pokoje a štěstí.
Musíte se modlit za ty ve vyšších kruzích, s mocí nad vašimi národy, protože velmi trpí. Jsou každodenním cílem Zlého, aby je použil jako prostředky k vytváření strádání Božích dětí. Jejich plán ke zničení všech stop Boha ze života národů, které ovládají, je již připraven. Když vyjeví svůj pravý záměr, stanou se také oběťmi, tak jako duše, které budou trpět pod jejich režimem.
Zde je modlitba modlitební kampaně (98), kterou se musíte modlit za osvícení vlád, aby Boží milost mohla pokrýt světové vůdce:
Aby Boží milost pokryla světové vůdce

"Ó, má Blahoslavená Matko Spásy, pros tvého Syna, aby vylil své milosti a lásku na světové vůdce, kteří ovládají svět.
Oroduj, aby je Světlo Boží vyléčilo ze slepoty a odemklo jejich srdce z kamene.
Zastav je v pronásledování nevinných lidí.

Prosím, přimluv se, aby je Ježíš vedl a zabránil jim klást překážky v šíření Pravdy jeho učení národům po celém světě. Amen."

Vaše milovaná Matka
Matka Spásy varovani.org/html2/701.html
Bratia a sestry
tu už fakt nieje niečo s kostolným poriadkom, preto som do chatu vložil aj zopár iných linkov ktoré sú v spojitosti s aktuálnou témou

takže naozaj, do kostola len s ČERTifikátom????
Bratia a sestry
Bill Gates, koronavírus a vakcíny. Čo majú spoločné?
infovojna.sk/…rus-a-vakciny-co-maju-spolocne
Bratia a sestry
Koronavírusový lockdown akosi spôsobil menej úmrtí dojčiat na SIDS. Čo za tým môže byť?
hlavnespravy.sk/…ids-co-za-tym-moze-byt/2327894
Bratia a sestry
Nesmíme zapomenout, že antigenní testy od SD Biosensor pomohl subvencovat a zadotovat Bill Gates skrze svojí nadaci Bill & Melinda Gates Foundation, jak se uvádí přímo na oficiálním webu WHO [4].
aeronet.cz/…ustav-pro-kontrolu-leciv-sukl/More
Nesmíme zapomenout, že antigenní testy od SD Biosensor pomohl subvencovat a zadotovat Bill Gates skrze svojí nadaci Bill & Melinda Gates Foundation, jak se uvádí přímo na oficiálním webu WHO [4].
aeronet.cz/…ustav-pro-kontrolu-leciv-sukl/
Bratia a sestry
Šéf Fakultní nemocnice v Motole Miloslav Ludvík šokoval moderátora v rádiu: Máme přes 500 volných lůžek. Normální režim. Někteří lékaři mají i málo práce – CZ 24 News
cz24.news/…teri-lekari-maji-i-malo-prace/
Bratia a sestry
Miliardář Bill Gates a jeho žena věnovali 4,6 miliardy dolarů na antikoncepci v rozvojových zemích. Dalších 120 milionů žen má přejít na antikoncepci.