Clicks3.1K
Edward7
13

Czy osoby "zaszczepione" są "naznaczone"

Sekretarz Generalny Prasowy Białego Domu, opisuje zaszczepionych jako „naznaczonych ludzi... Czy "szczepionka" COVID zawiera identyfikowalne markery ...

Szczepionka zawiera lucyferazę i grafen – sygnalista

(LifeSite) Sygnalista z Pfizer: Szczepionka „świeci” i zawiera toksyczną lucyferazę i tlenek grafenu Fiolki szczepionek Pfizer / BioNTech świecą na niebiesko fluorescencyjnie i zawierają enzym zwany lucyferazą, powiedział inspektor jakości firmy farmaceutycznej w ekskluzywnym wywiadzie z LifeSiteNews. „Szczepionka błyszczy, przynajmniej Pfizera” – powiedziała Melissa Strickler, która pracowała dla farmaceutycznego giganta przez prawie 10 lat. "Wygląda to tak, jakby ktoś wziął niebieski świecący "patyk", otworzył go i włożył do fiolki, ale tylko wtedy, gdy jest światło i znajduje się on na ciemnym tle".

Strickler, który pracowała w dużym zakładzie McPherson w Kansas firmy Pfizer, powiedziała, że w swojej karierze w firmie sprawdzał „setki tysięcy jednostek” szczepionek i „nigdy nie widziałem niczego przedtem , co by to robiło, nawet z bliska”. Powiedziała, że płyn w fiolkach jest na ogół przezroczysty jak woda, ale sfotografowała fiolki, gdy zauważył fluorescencyjny niebieski odcień płynu i zapytał swoich przełożonych o składnik.

Lucyferazy nie ma na etykiecie
Strickler powiedziała, że słyszała, jak lekarz opisał kody składników szczepionek, w tym kody SM102 dla lucyferazy, enzymu świecącego w ciemności wytwarzanego w świetlikach, roślinach i rybach, który jest używany w badaniach bioluminescencji. W zależności od różnych substancji chemicznych, z którymi jest zmieszana, lucyferaza będzie świecić różnymi kolorami. Na przykład raport opublikowany w czasopiśmie Nature Scientific Reports w 2020 roku zidentyfikował jasnoniebieską lucyferazę, która jest widoczna tylko w świetle UV o określonych długościach fal.

Strickler powiedział LifeSite, że wysłał do firmy e-mail z pytaniem, czy lucyferaza jest w szczepionce Covid i powiedziano mu, że jest „używana tylko w testowaniu szczepionek”, ale nie zostanie uwzględniona w produkcie końcowym. „Ale widzę to tak, że całość jest eksperymentalna” – powiedział Strickler. „Nadal nie widzieliśmy etykiet Comirnaty (Pfizer) umieszczanych na fiolkach w tym zakładzie” – powiedział Strickler, odnosząc się do nazwy handlowej szczepionki, którą w sierpniu zatwierdziła Agencja ds. Żywności i Leków. „Z tego, co wiem, wszyscy nadal otrzymują ten oryginalny produkt z autoryzacją do użytku awaryjnego”.Koniecznie przeczytaj artykuł: Enzym o nazwie LUCIFERASE sprawia, że wszczepialna szczepionka Billa Gatesa działa.

Rozwój abortowanych komórek płodowych - dzieci
W wybuchowym wywiadzie z Project Veritas wydanym w zeszłym tygodniu Strickler ujawnił wewnętrzne e-maile Pfizera od pracowników wysokiego szczebla nakazujące pracownikom niższego szczebla nie omawiać z opinią publiczną roli abortowanych komórek płodowych w opracowywaniu szczepionek przeciw Covid. Vanessa Gelman, starszy dyrektor ds. globalnych badań firmy Pfizer, wysłała e-mail do pracownika z pytaniem, jak odpowiedzieć na pytanie dotyczące wykorzystania abortowanych komórek w tej szczepionce przeciw Covid.

„Z perspektywy spraw korporacyjnych chcemy zapobiec przepływowi informacji o komórkach płodowych. Ryzyko przekazania tego w tej chwili przewyższa wszelkie potencjalne korzyści, które możemy zobaczyć, szczególnie w przypadku członków ogółu społeczeństwa, którym mogliby wziąć te informacje i wykorzystać w taki sposób, że nie chcemy, aby wyszło” – w e-mailu.
Inne e-maile od wiceprezesa i dyrektora naukowego firmy Pfizer, Philipa Dormitzera, omawiały rolę ludzkich embrionalnych komórek nerkowych (komórek HEK 293) pobranych od dziewczynki, która została abortowana w 1973 roku i rozmnożona w ciągłej linii komórek wykorzystywanych do produkcji zastrzyku. Strickler powiedział, że komórki zostały wybrane ze względu na ich zdolność do wzrostu i są w zasadzie „komórkami rakowymi” z abortowanego dziecka.

Co jeszcze?
„To sprawiło, że zrobiło mi się niedobrze, bo jeśli będą kłamać w czymś takim, to co jeszcze zrobią?” - skomentował Strickler. „Właściwie jest to jedna z rzeczy, o których opinia publiczna wiedziała, na pewno by się tym przejmowała”. Tysiące ludzi zwróciło się o zwolnienie z nakazów szczepień przeciw Covid w miejscu pracy z powodów religijnych lub sumienia, powołując się na wykorzystanie komórek płodowych w opracowywaniu szczepionek przeciw Covid, a ich prośby zostały odrzucone. Platformy mediów społecznościowych rutynowo usuwały posty o tkankach płodowych podczas opracowywania szczepionki Covid, a główne media „sprawdzały fakty” jako „dezinformację”. Strickler powiedział, że Pfizer wie.

„Oni po prostu wprowadzają w błąd. To znaczy, mogliby rozprawić się z teoriami spiskowymi, mogliby poprawić sprawdzanie faktów w mediach społecznościowych i milczą, ponieważ wiedzą, że jeśli powiedzą:„ tak, używamy płodowych linii komórkowych w rozwoju „Wiedzą, że nie mogą odmówić wyjątków religijnych. Myślę, że o to chodzi.
„Moim zdaniem czerpanie korzyści z aborcji jest złe. Nie sądzę, że Bóg chce, abyśmy robili takie rzeczy. Ale to idzie głębiej niż to, jeśli chodzi o publiczne oszustwo i starają się dać to dzieciom”.

Edytowanie genów
„Myślałem, że to wszystko spisek” – powiedział Strickler reporterowi LifeSite, Jimowi Hale'owi. Jednak opisał oszustwo Pfizera jako „niekończące się”. „Nie sądzę, żeby byli szczerzy w jednej rzeczy o tej szczepionce, poza tym, że jest eksperymentalna. I że jest to technologia mRNA”. Dodał, że technologia mRNA ze szczepionek może być używana z technologią CRISPR do edycji genów, a fakt ten jest również ukrywany przed opinią publiczną w wiadomościach od firmy Pfizer, mediów głównego nurtu i rządu.
CRISPR: Ekstremalne niebezpieczeństwa edycji genów. Pracownicy firmy Pfizer są gotowi odejść Strickler powiedziała, że przed Covid lubiła swoją pracę jako inspektor produktu, ale od początku pandemii wielu pracowników „żałuje z powodu szczepionki”, i po zaszczepieniu i „wielu ludzi odmówiło”. W rzeczywistości ponad połowa pracowników jest gotowa z tego powodu odejść, a firma Pfizer o tym wie”.

Strickler porównał farmaceutycznego giganta do „bogatego i agresywnego męża”. Powiedział, że firma oferuje wspaniałe świadczenia i pensje, „ale nie traktują cię najlepiej w tym sensie, że nie wydają się jednakowo cenić wszystkich swoich pracowników”. Strickler powiedziała, że często chciała zrezygnować po rozpoczęciu produkcji szczepionki Covid, w fabryce McPhersona i że modliła się o to, ale czuła się zmuszona do trzymania się, dopóki nie odkryła bazy danych wybuchowych e-maili i wprowadzającej w błąd, od firmy, która ostatecznie ujawniła Project Veritas. Po wydaniu skargi Strickler otrzymała telefon od pracownika firmy Pfizer, który powiedział jej, aby nie wracała do pracy, a list od firmy potwierdził, że została zwolniona. LifeSite dołącza do Veritas w zbieraniu funduszy dla Stricklera w uznaniu jego odwagi w mówieniu prawdy.
LifeSiteWiadomości przez - religionlavozlibre.blogspot.com/…21/10/la-vacuna-contiene-luciferasa-y-grafeno.html

Czy Klaus Schwab i Światowe Forum Ekonomiczne przyznali, że szczepionka COVID wstrzykuje identyfikowalne markery?

Artykuł i wideo promowane przez Światowe Forum Ekonomiczne, przeznaczony do globalnego zaakceptowania „COVIDPass”, rzeczywiście odsłania oszałamiającą ukrytą wiadomość. Podstawowym założeniem projektu jest globalna paszport COVID, która będzie powszechnie akceptowalny, umożliwiając zaszczepionym osobom podróżowanie po świecie i wchodzenie do wszystkich miejsc i obiektów, które wymagają dowodu szczepienia. Jednak w propozycji jest coś, co samo w sobie opowiada nową historię. wideo :

Cała przesłanka „COVIDPass” Światowego Forum Ekonomicznego opiera się na badaniu krwi, które jest w stanie określić, czy dana osoba została zaszczepiona, czy nie .Pomyśl o tym dokładnie. Pomyśl o tym głęboko. Obecnie wszystkie identyfikatory szczepień, wszystkie paszporty COVID, są uzależnione od procesu rejestracji, który odbywa się w momencie szczepienia w unikalnym systemie opieki zdrowotnej każdego kraju:

(1) Zostajesz zaszczepiony, zostajesz zarejestrowany w systemie, który pokazuje, że zostałeś zaszczepiony; i w ten sposób w końcu docierasz do miejsca, w którym ustanawiasz powiązany kod „QR” z rejestracją szczepień – najczęściej na telefonie komórkowym – który zapewnia ci dozwolony dostęp do punktów kontrolnych lub bramek.
(2) Zostajesz zaszczepiony, zostajesz zarejestrowany w systemie, który pokazuje, że zostałeś zaszczepiony; i otrzymujesz papierową kartę szczepień do noszenia przy sobie, która zapewnia ci dozwolony dostęp do punktów kontrolnych lub bramek.

Są to zasadniczo jedyne dwa obecnie obowiązujące systemy rejestracji paszportów COVID. Oba są uzależnione od rejestracji w systemie opieki zdrowotnej lub świadczeniodawcy, który następnie wyda ci papierowy identyfikator; lub uruchamia proces autoryzacji w celu połączenia statusu szczepienia z systemem, z którego pobierasz kod QR.
Niezależnie od tego, który proces zostanie przeprowadzony, rejestracja odbywa się w systemie opieki zdrowotnej.
To, co opisuje Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), NIE oznacza, że …. i to jest punkt krytyczny.

Propozycja WEF opiera się na próbce krwi lub badaniu krwi, aby udowodnić, że zostałeś zaszczepiony. Jedynym możliwym sposobem jest to, że sama szczepionka zawiera pewną formę markera, który na stałe (na poziomie komórkowym) pozostaje w twoim ciele, który można następnie wykryć w badaniu krwi.

Jeśli szczepionka nie pozostawia w Twojej krwi identyfikowalnego znacznika ani odcisku, badanie krwi pod kątem statusu zaszczepienia nie będzie możliwe. Jeśli rozumiesz ten krytyczny punkt, czytaj dalej. Jeśli nie rozumiesz znaczenia tego punktu, najlepiej po prostu zrezygnuj tutaj. Gdybyś teraz poszedł do gabinetu lekarskiego, laboratorium krwi lub szpitala i powiedział im, że potrzebujesz badania krwi, aby udowodnić, że zostałeś zaszczepiony, spojrzeliby na ciebie jak na wariatkę. Ich odpowiedzią byłoby skontaktowanie się z lekarzem - w którym podano szczepionkę - w celu uzyskania weryfikacji lub duplikatu uwierzytelnienia, którego potrzebujesz, aby udowodnić, że zostałeś zaszczepiony.

Jednak w jakiś sposób Światowe Forum Ekonomiczne wie o procesie testowania krwi, aby sprawdzić, czy szczepionka jest obecna? Pomyśl o tym.
Nazwijmy wszystko, co znajduje się w układzie krwionośnym - zaszczepionych 0 jest , „ markerem ”, ponieważ ogólnie nie wiemy, czego konkretnie szukaliby, aby wyizolować krew jako zaszczepioną – a nie zaszczepioną. Szukają czegoś, więc nazwijmy to markerem . Oznacza to, że następujące punkty są oczywiste:

Czymkolwiek jest ten marker, musi być obecny we wszystkich wersjach szczepionki.
Czymkolwiek jest ten znacznik, musi być stale obecny.
Cokolwiek to jest, Światowe Forum Ekonomiczne wiedziało, że istniało przed tą propozycją.


Bez możliwości identyfikacji zaszczepionej krwi, cała przesłanka COVIDPass zaproponowana przez WEF jest dyskusyjna. Powstaje więc pytanie: co to za znacznik?
Bez ekstrapolacji na teorię spiskową lub podejrzane wyobrażenia, podstawowym punktem wyjścia z tej propozycji WEF jest ich świadomość badania krwi, które może zagwarantować, że zostałeś zaszczepiony

Jeśli, na przykład, miałbym użyć kodu QR twojego telefonu komórkowego przy bramce wsiadania do lotu międzynarodowego, musiałaby istnieć jakaś baza danych z odsyłaczami, która pobiera twój unikalny identyfikator, aby powstrzymać mnie przed podróżowaniem w ramach twojego statusu zaszczepienia . Zgodnie z koncepcją akceptowanego na całym świecie, uwierzytelnionego przez linię krwi identyfikatora szczepienia, musi istnieć centralna baza danych, z której twój identyfikator szczepienia - twoja krew - został zarejestrowany dla twojej konkretnej osoby. Ale to idzie dalej w przyszłość. Na razie warto zauważyć, że w połowie 2020 r., jeszcze przed zastosowaniem różnych szczepionek w badaniach klinicznych, Światowe Forum Ekonomiczne wiedziało, że badanie krwi pod kątem szczepienia COVID jest najlepszym scenariuszem do identyfikacji paszportu szczepionki. [ Artykuł tutaj ] theconservativetreehouse.com/…heir-promoted-covid-pass-blood-test-requires-them/ zdać-test-krwi-wymaga-ich/ przez tapnewswire.com

Sekretarz Generalny Prasowy Białego Domu, opisuje zaszczepionych jako „naznaczonych ludzi” – czy to znak bestii!

Biały Dom transmitował na żywo konferencję prasową z sekretarzem prasowym Białego Domu Jen Psaki. Duża część konferencji prasowej koncentrowała się na wcześniejszym ogłoszeniu prezydenta, że będzie wymagał od firm zatrudniających 100 lub więcej pracowników zaszczepienia się przeciwko COVID-19.
Ten obowiązek stawia ludzi w sytuacji, w której muszą zaakceptować eksperymentalną terapię genową w swoich ciałach lub stracić środki do życia. To jest przymus i wymuszenie.
Od czasu ogłoszenia podjęto coraz więcej wysiłków, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą, aby zmusić ludzi do zaszczepienia się przeciwko COVID. Na przykład w Kanadzie władze Quebecu nie tylko wymagają od pracowników służby zdrowia, aby się ukłuli, jeśli odmówią, nie tylko zostaną zwolnieni z pracy, ale ich LICENCJE zostaną cofnięte, aby nie mogli chodzić do szkoły! pracować gdzie indziej!

Poziom „presji” na przyjęcie tej modyfikacji genetycznej jest tak wielki, a odmowa przyjęcia jej jest tak powszechna, że drakońskie zastraszanie, przymus i wymuszenie, aby otrzymać modyfikację genetyczną, wydają się teraz normą. Powody, dla których wiele osób odrzuca nakłucie, są uzasadnione: powoduje zakrzepy krwi, które u wielu pacjentów prowadzą do udarów i zawałów serca. Ponad 14 000 Amerykanów zmarło już w ciągu kilku dni od otrzymania tego ukłucia. Niektórzy umierają w ciągu kilku minut.

U młodszych osób ukłucie spowodowało zapalenie mięśnia sercowego, czyli zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia, czyli obrzęk tkanki przypominającej worek, która otacza serce. Statystycznie, śmiertelność młodych ludzi z zapaleniem mięśnia sercowego wynosi dwadzieścia procent w ciągu jednego roku i pięćdziesiąt procent w ciągu pięciu lat. Innymi słowy, połowa z nich umiera. Spośród około 9 milionów młodych ludzi, którzy otrzymali ukłucie igłą, u 360 000 rozwinęło zapalenie mięśnia sercowego. Statystycznie połowa z nich (180 tys.) umrze za pięć lat!

Jednak siły, które naciskają, prowokują coraz więcej ludzi. Od początku dystrybucji tzw. szczepionki COVID-19 wiedziano, że tzw. „szczepionki” nie zawierają typowej zawartości szczepionki. Zazwyczaj szczepionka zawiera niewielką ilość rzeczywistego wirusa, żywego lub atenuowanego, aby go osłabić. Nie dotyczy to szczepionek COVID. Szczepionki zazwyczaj zawierają „rekombinowane DNA” wersje wirusa, w których geny rzeczywistego wirusa są genetycznie zastąpione genami ...Większość szczepionek COVID zawiera informacyjne RNA (mRNA), jeden z najbardziej podstawowych przekaźników elementów budulcowych DNA ludzkiego ciała. DNA mówi RNA, co ma robić; Następnie RNA mówi wszystkim komórkom naszego ciała, co mają robić. Co ciekawe, RNA ma zdolność ZMIANY DNA poprzez działanie odwrotnej transkryptazy. Kiedy DNA zostanie zmodyfikowane, nigdy – NIGDY – nie może wrócić do swojego pierwotnego kształtu. Zmieniło się na zawsze.

Ten fakt skłonił niektórych ludzi do zastanowienia się: „Jeśli mRNA zmienia nasze DNA, czy nadal jesteśmy ludźmi? Inni pytali”, ponieważ Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł, że nikt nie może opatentować naturalnej substancji, ale MOŻE opatentowanie zmodyfikowane substancje,to dlaczego pozwala na mRNA, które modyfikuje nasze DNA, przez to czyni zaszczepionych własnością firmy, która zmodyfikowała DNA? Teraz nowym produktem?” W końcu niektórzy pytali nawet:

„Czy nasz Stwórca, Bóg, uzna nas za swoich, kiedy nasze DNA zostanie zmodyfikowane?” To jest pytanie, które najbardziej niepokoi wielu ludzi, ponieważ wierzący w Biblię byli ostrzegani od pokoleń o „Znaku Bestii”. Nie wdając się w niekończące się interpretacje biblijnych fragmentów, ograniczamy się do przedstawienia tego, co mówi Biblia:
Objawienie 13 -

1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze.
2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
4 i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»
5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.
6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.
7 Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
8 Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
9 Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.
11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.
12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.
13 I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
14 I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

W ten sposób Biblia wskazuje, że mieszkańcy ziemi zostaną ZWIEDZENI i będą musieli zaakceptować znak towarowy, aby kupić lub sprzedać.
Co świat widzi teraz z systemem COVID? Widzimy, jak ludziom mówi się, że nie mogą wyjść, że nie mogą wejść do sklepów (kupować lub sprzedawać) bez czego? Szczepionki! (kod QR) A jaki jest jeden ze składników szczepionki COVID? "Lucyferaza"... imię Lucyfera! Jednak podczas gdy niezliczona liczba ludzi, w tym eksperci religijni, zadała sobie wiele trudu, aby wyjaśnić ludziom, że szczepionki na COVID NIE są „znamieniem bestii”, sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki opuściła ucieczkę w inny sposób. Na konferencji prasowej 10 września Psaki z podium w sali prasowej Białego Domu odpowiedział na pytanie dziennikarzy dotyczące kadencji Bidena, mówiąc:

„To, co wczoraj słyszeliście od prezydenta, to kolejne kroki, które podejmuje, wykorzystując wszystkie zasoby rządu, aby zmniejszyć… hm, choroby, zmniejszyć liczbę hospitalizacji, chronić ludzi naznaczonych i uratować więcej istnień ludzkich" . Ona naprawdę to robi. powiedział, NAZNACZONYCH LUDZI.

OZNACZONE LUDZIE
 !!!!!!!! . [Ndlr : „Oznaczeni ludzie” w języku angielskim.] Przewiń do 1:11:50 na poniższym filmie, a usłyszysz, jak reporter zadaje pytanie Psaki, a zobaczysz i usłyszysz, jak sama Psaki to mówi: Nikt nie popełnia takiego błędu. Nikt nie zastępuje słowa „oznaczony” słowem „więcej”. A jednak dokładnie to powiedział sekretarz prasowy Białego Domu. „Oznaczeni ludzie”.

Nie dać się ogłupić. Teraz znasz prawdę. Słyszałeś to z jego własnych ust. Zaszczepieni to „naznaczeni ludzie”. Jaki inny znak mogli oznaczać, jeśli nie znak bestii? (szczepionka wydaje się być składnikiem znaku bestii którym może być kod QR dopow.) Kiedy usłyszysz to na własne uszy, gdybyś tam siedział, czy był być całkowicie zachwycony, nie będąc jedynym z nich - naznaczonych . Sam byłem kompletnie oszołomiony, kiedy to usłyszałem. Wielu z was powiedziało mi, że żyjemy w dniach ostatecznych. Trudno mi było w to uwierzyć, ale po tym… wow… to właśnie widzę. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę to, co się dzieje, teraz wydaje się, że nasz rząd jest kierowany przez samego szatana.
halturnerradioshow przez verdadypaciencia.com/…-como-personas-marcadas-la-marca-de-la-bestia.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.
16
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
.
.
.
Jan Zbigniew wojan
No właśnie, lucyferaza to produkt Lucyfera jak sama nazwa wskazuje !
marekbogdan shares this
1.1K